William Morris WK 71 C3

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 119,70 PLN -70% Звичайна ціна 399,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 399,00 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Product temporarily unavailable.
130 mm
15 mm
37 mm
50 mm
129 mm
William Morris WK 71 C3

Перегляньте подібні товари

Okulary William Morris WK 71 C3 to doskonały wybór dla każdej kobiety, która poszukuje klasyki do noszenia na co dzień, ponieważ mowa o okularach korekcyjnych. Tego typu okulary muszą być doskonale dopasowane, spełniać swoją główną rolę, a także dopasowywać się z łatwością do każdej stylizacji i właśnie takie są okulary William Morris.

Są to typowe pełne okulary o owalnym kształcie szkieł. Taki kształt pasuje do praktycznie każdego rodzaju urody oraz wielkości i kształtu twarzy. Kolory dominujące to niebieski oraz brązowy. Brązowy znajduje się na zausznikach i jest praktycznie niewidoczny, podczas gdy cała reszta oprawki jest niebieska. Oprawki wykonane są z plastiku, co sprawia, że są niezwykle lekkie i doskonale dopasowane do noszenia okularów na co dzień, ponieważ nie jest to męczące nawet po całym dniu. Jednocześnie jednak są bardzo wytrzymałe i niepodatne na złamania lub uderzenia. To właśnie z tego powodu jest to wybór doskonały dla każdej kobiety, która poszukuje funkcjonalnych okularów wysokiej jakości.

Dodatkowo nie posiadają one polaryzacji ani żadnych dodatkowych powłok antyrefleksyjnych. Wszystko to sprawia, że okulary są okularami typowo korekcyjnymi. Nie posiadają również zawiasów elastycznych, co sprawia, że dobrym pomysłem jest ich wcześniejsze przymierzenie i dopasowanie do wielkości głowy.

Докладніше
Для когожіночі
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаWilliam Morris
Форма оправиОвальні
Вид оправиповні
Матеріал оправипластикові
Колір оправиблакитний, коричневий
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]130,00 PLN
Ширина лінзи [mm]50,00 PLN
Висота оправи [mm]37,00 PLN
Ширина містка [mm]15,00 PLN
Ширина оправи [mm]129,00 PLN
ФлексиНемає
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів