Walker 1145 C1

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 119,70 PLN -70% Звичайна ціна 399,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 139,30 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
140 mm
16 mm
40 mm
48 mm
140 mm
Walker 1145 C1

Перегляньте подібні товари

Gustowne okulary marki Walker to znakomity wybór dla osób przykładających szczególną uwagę do dodatków w codziennych stylizacjach. Model Walker 1145 C1 skierowany jest do kobiet i mężczyzn, doskonale pasuje do różnych wariantów odzieżowych. Można zaryzykować stwierdzenie, że takie okulary nigdy nie wychodzą z mody. Warto również przyjrzeć się dokładniej temu projektowi, ponieważ kryje w sobie oryginalne akcenty wykończeniowe.

Zgrabne okulary korekcyjne Walker 1145 C1 znakomicie uzupełniają casualowy look. Tego rodzaju oprawy okularowe równie dobrze pasują kobietom, jak i mężczyznom, niezależnie od wieku. Proponowany model świetnie komponuje się z klasycznymi i nowatorskimi ubiorami - ich właściciel zyskuje pełną swobodę kreowania rozmaitych zestawień modowych. Okulary Walker doskonale sprawdzają się w formalnych, jak i mniej zobowiązujących sytuacjach.

Wymagający użytkownicy od razu zauważą, że okulary korekcyjne Walker 1145 C1 zostały perfekcyjnie wykonane - dotyczy to zarówno oprawy szkieł, jak i zauszników. Taka staranność w realizacji każdego elementu przekłada się bezpośrednio na wygodę w codziennym użytkowaniu okularów oraz wysoką estetykę. Efektowne wzornictwo i profesjonalizm to niewątpliwe atuty tego projektu. Warto przy tym dodać, że produkty marki Walker wykonywane są z wysokojakościowych materiałów - z takich akcesoriów okularowych można korzystać z satysfakcją przez wiele lat.

Докладніше
Для когоунісекс
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаWALKER
Форма оправиНестандартні
Вид оправиповні
Матеріал оправипластикові
Колір оправичорний
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]140,00 PLN
Ширина лінзи [mm]48,00 PLN
Висота оправи [mm]40,00 PLN
Ширина містка [mm]16,00 PLN
Ширина оправи [mm]140,00 PLN
ФлексиНемає
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів