ULTRA® for Presbyopia 3 szt.

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наявність:

до 8 робочих днів

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наша ціна:

108,88 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

Miesięczne soczewki progrewne ULTRA® for Presbyopia firmy Bausch+Lomb to 16 godzinny komfort, gwarantowany przez technologię MoistureSeal®.

 
Całodniowe nawilżenie - wysoki poziom uwodnienia soczewek przekłada się na ich długotrwałe nawilżenie, za sprawą którego w zapomnienie odchodzi problem suchych i podrażnionych oczu.
Wysoki poziom przepuszczalności tlenowej - nawet przy częstym, regularnym stosowaniu soczewek oczy pozostają w dobrej kondycji i wykazują dużą odporność na infekcje. To zasługa korzystnego współczynnika przepuszczalności tlenowej, dzięki któremu soczewki zapewniają oczom swobodny dostęp do tlenu.
Potrójna optyka - dzięki zastosowaniu konstrukcji 3-Zone Progressive TM Design soczewki gwarantują perfekcyjne widzenie z każdej odległości - bliska, daleka oraz tego, co pomiędzy.
Elastyczność materiału - soczewki charakteryzują się dużą elastycznością oraz posiadają wyjątkową, miękką powierzchnię, dzięki czemu błyskawicznie dopasowują się do oka i pozostają niewyczuwalne przez cały okres użytkowania.
Tryb miesięczny - ULTRA for Presbyopia

 
Tryb miesięczny - z jednej pary opisywanych soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Wystarczy, że będziesz pamiętać o ich zdjęciu przed snem i umieszczeniu w pojemniczku z odpowiednim płynem pielęgnacyjnym.
3 sztuki w opakowaniu - w jednym i drugim oku masz wadę o ciut innej wartości? W takim razie to małe opakowanie możesz z łatwością połączyć z innym, o tej samej wielkości, lecz innej mocy i zapewnić sobie zapas na całe trzy miesiące.
 

Charakterystyka soczewek ULTRA® for Presbyopia:

 

Innowacyjna technika wykonania powstania soczewek Bausch+Lomb pozwala zachować minimum 95% poziom nawilżenia do 16 godzin. Zastosowana w soczewkach ULTRA® for Presbyopia, konstrukcja 3-Zone ProgressiveTM Design, umożliwia poprawę widzenia do bliży, odległości pośrednich oraz optymalnego poziomu widzenia do dali.

 

Opatentowana technologia MoistureSeal® łączy w sobie 3 cechy:

 
  • wysokie poziom uwodnienia soczewek, przez co są one nawilżone i niezmiennie komfortowe przez cały dzień;
  • wyjątkowo wysoki poziom tlenoprzepuszczalność istotny w zachowaniu dobrej kondycji oczu;
  • bardzo dobrą elastyczność soczewek, dlatego są one wygodne od momentu ich założenia i w trakcie dnia nieodczuwane na oczach.
 

Dla kogo soczewki ULTRA® for Presbyopia?

 

ULTRA® for Presbyopia to soczewki przeznaczone są dla osób, dla których najważniejszy jest doskonały poziom widzenia i komfort użytkowania soczewek w trakcie całego dnia także po 40 roku życia. Szczególnie przydatne są dla osób o wysokich oczekiwaniach wzrokowych tj. długotrwała praca przy komputerze lub częste korzystanie z urządzeń mobilnych, a więc wtedy gdy częstotliwość mrugania jest na niższym poziomie.

ULTRA komfort, zapewnią Ci soczewki progresywne ULTRA® for Presbyopia od Bausch+Lomb.

 

Parametry soczewek ULTRA® for Presbyopia:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki progresywne
Marka ULTRA
Producent BAUSCH & LOMB
Moc sferyczna -10,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja LOW: do +1.50
HIGH: do +2.50
Krzywizna 8,5
Średnica 14,2
Dk/t 163 x 10-9
Uwodnienie 46%
Materiał Samfilcon A
Technologia 3-Zone Progressive™ Design, MoistureSeal®
 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Докладніше
ВиробникBAUSCH & LOMB
МаркаULTRA
Кількість штук в упаковці3 штуки
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 8 робочих днів