ULTRA for Astigmatism 6 szt.

Кількість в упаковці:

6 штук

Наявність:

Понад 14 робочих днів

Кількість в упаковці:

6 штук

Наша ціна:

159,78 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

Miesięczne soczewki toryczne ULTRA® for Astigmatism to produkt stworzony z myślą o astygmatykach, poszukujących soczewek najwyższej jakości. Takich, które zapewnią perfekcyjną jakość widzenia, lecz również idealny komfort stosowania - bez suchości i podrażnień oczu.

Długotrwałe nawilżenie - opisywane soczewki mają zdolność do utrzymania 95% swojego nawilżenia nawet przez 16 godzin od momentu aplikacji! To daje gwarancję wilgotnych oczu, odpornych na wysychanie i szczypanie.
 
Stworzone z myślą o astygmatykach - soczewki toryczne Ultra for Astigmatism, wykonane w oparciu o wysokiej jakości materiał i charakteryzujące się wieloma korzystnymi parametrami, są w pełni dopasowane do potrzeb wzrokowych astygmatyków. Również tych, spędzających większość dnia przed ekranem monitora.
Dodatkowy system stabilizujący - określany mianem OpticAlign™ Design. Dzięki niemu soczewki utrzymują się w początkowej pozycji - bez podwijania i wypadania. Są więc niewyczuwalne i gwarantują skuteczną korekcję astygmatyzmu.
 
Korzystna przepuszczalność tlenowa - dzięki niej soczewki nie tworzą między oczami a otoczeniem nieprzepuszczalnej bariery. Wręcz odwrotnie - podarowują rogówce stały i swobodny dostęp do tlenu, dzięki czemu wzrok jest wypoczęty, a oczy odporne na różnego rodzaju infekcje.
Jedna para na miesiąc - ULTRA for Astigmatism

 
Jedna para na miesiąc - soczewki przeznaczone są do miesięcznego trybu stosowania. To oznacza, że jeśli tylko nie masz problemu z pamiętaniem o ich codziennej pielęgnacji, jedna para może służyć Ci nawet przez 30 dni.
6 sztuk w opakowaniu - przy miesięcznym trybie stosowania takie opakowanie daje zapas aż na całe trzy miesiące. Wyobrażasz sobie - 90 dni wolności od wizyt w salonie optycznym? A dodatkowo oszczędność z powodu zakupu większego opakowania.
   

Charakterystyka soczewek ULTRA® for Astigmatism:

 

Soczewki kontaktowe ULTRA® for Astigmatism to efekt pracy największych specjalistów w branży optycznej, oznaczony logiem marki znanej na całym świecie - Bausch & Lomb. Oparte na innowacyjnym materiale charakteryzują się wysokim stopniem uwodnienia, dzięki któremu gwarantują wielogodzinne nawilżenie i chronią oczy przed wysychaniem. Wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej sprawia, że soczewki nie tworzą między oczami a otoczeniem bariery, a wręcz przeciwnie - zapewniają oczom swobodny dostęp do tlenu, dzięki czemu utrzymują je w dobrej kondycji, chroniąc przed przedwczesnym zmęczeniem i infekcjami.

To, co zasługuje na wyróżnienie w przypadku soczewek ULTRA® for Astigmatism to z pewnością system stabilizacji OpticAlign™ Design, który odpowiada za idealne dopasowanie soczewek do oka i utrzymanie ich w jednej, początkowej pozycji. Bez wypadania i podwijania. Stosunkowo szeroki zakres mocy korekcyjnej i cylindra jest gwarancją tego, że soczewki w pełni dopasowane do Twoich potrzeb znajdziesz szybko i z łatwością.

 

Zalety soczewek ULTRA® for Astigmatism:

  • wysoki stopień uwodnienia, gwarantujący długotrwałe nawilżenie oczu;
  • korzystny parametr przepuszczalności tlenowej;
  • duża elastyczność;
  • dodatkowy system stabilizacji;
  • szeroki zakres mocy korekcyjnej i cylindra;
  • miesięczny tryb stosowania.
 

Dla kogo soczewki ULTRA® for Astigmatism?

 

Soczewki kontaktowe ULTRA® for Astigmatism to produkt w pełni dopasowany do potrzeb astygmatyków, zarówno krótko-, jak dalekowzrocznych. Miesięczny tryb stosowania wymaga codziennego oczyszczenia soczewek przy pomocy płynu, dlatego są one odpowiednie dla osób, które nie mają problemu z pamiętaniem o czynnościach, które trzeba wykonywać regularnie. Jako że z jednej pary można korzystać przez cały miesiąc, soczewki odpowiadają na potrzeby użytkowników, którzy nie lubią poświęcać osobnej szafki na zapas ulubionych soczewek torycznych.

 

Zalety soczewek ULTRA® for Astigmatism w opakowaniu 6 szt.

 

Sześć sztuk soczewek torycznych ULTRA® for Astigmatism, dzięki ich miesięcznemu trybowi stosowania, to zapas na całe trzy miesiące stosowania. Wyobraź sobie - trzy miesiące wolności od ponownych zakupów i wizyt w salonie optycznym. Tak duże opakowanie związane jest również z atrakcyjniejszą ceną, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, lecz również odrobinę pieniędzy.

 

Parametry soczewek ULTRA® for Astigmatism:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki toryczne
Marka ULTRA
Producent BAUSCH & LOMB
Moc sferyczna -9,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Cylinder -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75
10o do 180o (co 10o)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
Dk/t 163 x 10-9
Uwodnienie 56%
Materiał Samfilcon A
Technologia OpticAlign™ Design
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Докладніше
ВиробникBAUSCH & LOMB
МаркаULTRA
Кількість штук в упаковці6 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовленняПонад 14 робочих днів