Total 30 3 szt.

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наявність:

до 8 робочих днів

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наша ціна:

79,88 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!


TOTAL30® to pierwsze i jedyne soczewki kontaktowe miesięczne z gradientem uwodnienia i niewyczuwalne na oku nawet 30-tego dnia stosowania. Stworzone przez znaną i cenioną markę Alcon i oparte na nowoczesnych rozwiązaniach. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów i już w pierwszych miesiącach od premiery zdobywają serca użytkowników na całym świecie. Oczekujesz maksymalnego komfortu stosowania soczewek? TOTAL30® to może być produkt dla Ciebie!

 
Soczewki renomowanej marki - soczewki TOTAL30® to produkt marki Alcon Vision Care, znanej i cenionej na całym świecie, która dla milionów użytkowników jest gwarancją najwyższej jakości.
Technologia Water Gradient - dzięki niej soczewki charakteryzuje doskonały stopień uwodnienia: 55% we wnętrzu, a blisko 100% na powierzchni. To daje pewność maksymalnego nawilżenia i komfortu stosowania.
Wysokie nawilżenie przez cały czas stosowania - soczewki wyróżniają się spośród innych dużą, nawet trzykrotnie większą stabilnością uwodnienia. To oznacza, że pozostaną doskonale nawilżone nawet do 30-tego dnia regularnego stosowania.
90% mniej bakterii i osadów - w ramach technologii Celligent® soczewki zyskały bardzo dużą odporność na gromadzenie groźnych drobnoustrojów i osadów tłuszczowych. Dzięki temu Twoje oczy są jeszcze lepiej chronione, a Ty odczuwasz większy komfort.
Nowoczesne filtry UV - Total 30

 
Nowoczesne filtry UV - w TOTAL30® nie mogło zabraknąć filtrów przeciwsłonecznych. Te blokują 90-95% szkodliwego promieniowania UVA i UVB, chroniąc Twoje oczy.
Jasnoniebieskie zabarwienie - jego zadaniem jest ułatwić Ci zakładanie soczewek kontaktowych. Widoczne tylko na nie założonej soczewce podpowiada, którą stroną skierować soczewkę do oka, a którą na zewnątrz.
 

Czym charakteryzują się soczewki TOTAL30®?

 

Producent - Alcon Vision Care - korzystają z innowacyjnego materiału Lehfilcon A, stworzył miesięczne soczewki kontaktowe, które we wnętrzu osiągają uwodnienie na poziomie 55%, a na powierzchni… blisko 100%! To prawdziwa rewolucja na rynku soczewek. Efekt ten uzyskano za sprawą technologii Water Gradient. Dzięki niej Twoje oko styka się z delikatną, idealnie nawilżoną poduszką - nie ma mowy o suchości, podrażnieniach czy wyczuwalności soczewek na oczach, nawet po wielu godzinach nieprzerwanego stosowania i nawet po 30-tym dniu od otwarcia opakowania i założenia soczewek po raz pierwszy. Tym bardziej, że TOTAL30® wykazały w badaniach 3 razy lepsze wysokiego poziomu nawilżenia w porównaniu do innych soczewek dostępnych na rynku.

 

Inną wyjątkową cechą soczewek kontaktowych TOTAL30® jest redukcja osadzania się bakterii i osadów tłuszczowych. Dzięki wykorzystaniu technologii CELLIGENT® i biometrycznych nanowłókien polimerowych, groźnych drobnoustrojów i zanieczyszczeń jest niemal o 90% mniej, a to oznacza, że Twoje oko jest zdrowsze i możesz cieszyć się większym komfortem korzystania z soczewek.

Jak wszystkie soczewki z rodziny TOTAL, tak również te gwarantują doskonałą jakość widzenia i są łatwe w zakładaniu. Nie tylko dlatego, że miękkie i elastyczne szybko i dokładnie dopasowują się do oczu, ale również dlatego, że posiadają jasnoniebieskie zabarwienie po jednej ze stron. Ono podpowiada, jak prawidłowo aplikować soczewkę. Fakt ten doceniają zwłaszcza osoby sięgające po raz pierwszy po soczewki.

TOTAL30® to soczewki miesięczne. To oznacza, że z jednej pary możesz korzystać przez całe 30 dni. Warunek jest jeden - musisz je dokładnie oczyścić po każdym dniu stosowania, a następnie zanurzyć na noc w dedykowanym preparacie. Wykorzystaj do tego dobrej jakości płyn pielęgnacyjny, by soczewki miały przestrzeń do odzyskania wszystkich swoich cennych właściwości i by znów były perfekcyjnie czyste, zanim znów je założysz.

 

Dla kogo soczewki miesięczne TOTAL30®?

 
  • dla krótkowidzów i dalekowidzów, także z dużymi wadami wzroku;
  • dla osób ceniących najbardziej nowoczesne rozwiązania;
  • dla użytkowników, którzy poszukują najbardziej wygodnych i bezpiecznych soczewek na rynku;
  • dla użytkowników, którzy znają i lubią markę Alcon Vision Care i oferowane przez nią produkty;
  • zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników soczewek kontaktowych;
  • dla osób, które doświadczają suchości oczu i podrażnień;
  • dla osób z zespołem suchego oka;
  • dla użytkowników, którzy nie mają problemu ze stosowaniem płynu pielęgnacyjnego;
  • dla zwolenników soczewek planowej wymiany.
 

Parametry soczewek TOTAL30®:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent ALCON
Moc sferyczna -12,00 do -8,00 D (co 0,50 D)
-8,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,4
Średnica 14,2
Dk/t 156 x 10-9
Uwodnienie gradientowe - 55% (wewnątrz) do >100% (na powierzchniach zewnętrznych)
Materiał Lehfilcon A
Technologia Water Gradient, CELLIGENT®
Znacznik strony VISITINT®
Filtry UV 90-95% UVA i UVB
Tryb wymiany Dzienny

 

 

Soczewki dostępne są również w innym opakowaniu:

Докладніше
ВиробникALCON
Кількість штук в упаковці3 штуки
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 8 робочих днів