PureVision® 2 HD for Astigmatism 3 szt.

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наявність:

do wyczerpania zapasów

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наша ціна:

77,88 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

Soczewki PureVision® 2 HD for Astigmatism są to najwyższej generacji toryczne soczewki obecne w ofercie jednego z najbardziej popularnych producentów soczewek - Bausch & Lomb.

 
Materiał Balafilcon A - w procesie tworzenia soczewek wykorzystano nowoczesny, silikonowo-hydrożelowy materiał, który charakteryzuje się miękkością, wysoką przepuszczalnością tlenu oraz uwodnieniem i gwarantuje najwyższy komfort stosowania.
Perfekcyjne widzenie - udoskonalona struktura soczewek przekłada się na jeszcze wyraźniejsze widzenie asferyczne, niezwykle ważne u astygmatyków. Bez refleksów, cieni, rozmycia i efektu halo.
 
Najwyższy komfort użytkowania - bardzo duże uwodnienie soczewek w połączeniu z ich ultracienką strukturą oraz dużą przepuszczalnością tlenu sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo wygodne. Nawet pod koniec dnia oczy są wypoczęte i nawilżone.
Błyskawiczne dopasowanie do oka - soczewki już na chwilę po założeniu dopasowują się do indywidualnego kształtu oka i tym samym gwarantują jeszcze lepsze widzenie, a także komfort - bez podwijania i wypadania, szczególnie niebezpiecznego u astygmatyków.
Jedna para na miesiąc - PureVision 2 HD for Astigmatism

 
Jedna para na miesiąc - soczewki charakteryzuje ciągły tryb użytkowania. Oznacza to, że z jednej pary można korzystać nawet przez 30 dni - jak tylko zostaną zdjęte, muszą zostać umieszczone w specjalnym płynie pielęgnującym.
Małe opakowanie - zawiera trzy sztuki soczewek. To w sam raz, żeby połączyć je z innym 3-sztukowym opakowaniem, ze szkłami o innej mocy i stworzyć w ten sposób zestaw w pełni dostosowany do potrzeb Twojego wzroku.
 

Charakterystyka soczewek PureVision® 2 HD for Astigmatism:

 

PureVision 2 HD for Astigmatism są nowoczesnymi, miękkimi silikonowo-hydrożelowymi soczewkami astygmatycznymi, powstałymi z materiału Balafilcon A. Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism cechują się podwyższoną transmisyjnością tlenu (wielokrotnie wyższą w porównaniu do tradycyjnych hydrożelowych soczewek torycznych) oraz wysokim stopniem uwodnienia – co oznacza uzyskanie bardzo komfortowego użytkowania. Nowoczesna technologia stosowana w procesie produkcyjnym soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism zapewnia poprawę widzenia asferycznego, natomiast bardzo cienka budowa soczewki gwarantuje uzyskanie komfortu noszenia na takim poziomie, że soczewka nawet pod koniec dnia jest niewyczuwalna na oku.

 

Do najważniejszych zalet soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism należy to, że niezależnie od panujących warunków – nawet przy słabym oświetleniu, umożliwiają uzyskanie perfekcyjnej ostrości widzenia. Redukują przy tym także odblaski, efekt halo, a także rozmazywanie obrazu, które u osób z astygmatyzmem mogą pojawiać się podczas wykonywania gwałtownych ruchów głową.

 

Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism przeznaczone są do używania zarówno w trybie ciągłym, mieszanym jak i dziennym, jednak przez okres nieprzekraczający 30 dni i nocy.

 

Dla kogo soczewki PureVision® 2 HD for Astigmatism?

 

PureVision 2 HD for Astigmatism są soczewkami stworzonymi dla astygmatyków (osób ze zdiagnozowaną wadą astygmatyzmu), nie chcących każdego dnia zakładać i zdejmować szkła kontaktowe. Stosowanie soczewek torycznych w trybie ciągłym to pełna wygoda i komfort, co stanowi niezwykle przydatną opcję w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism są doskonałym wyborem dla osób:

 

  • wybierających rozwiązania o najwyższej jakości;
  • niezdecydowanych między trybami dziennym, ciągłym, a także mieszanym soczewek kontaktowych;
  • wymagających od soczewek torycznych najlepszej jakości widzenia w każdej sytuacji.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism nie wymagają pielęgnacji pod warunkiem, że przez cały czas są stosowane w trybie ciągłym. W przypadku stosowania ich w trybie mieszanym albo dziennym, po ich zdjęciu wymagane jest wyczyszczenie ich płynem do soczewek i odłożenie na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem. Do pielęgnacji soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism polecamy płyny z serii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.
 

 

Parametry soczewek PureVision® 2 HD for Astigmatism:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki toryczne
Soczewki całodobowe
Marka Soczewki PureVision
Producent BAUSCH & LOMB
Moc sferyczna -9,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Cylinder -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
10o do 180o (co 10o)
Krzywizna 8,9
Średnica 14,5
Dk/t 91 x 10-9
Uwodnienie 46%
Materiał Balafilcon A
Technologia AutoAllign Design™, High Definition™, ComfortMoist™
Tryb wymiany Dzienny i ciągły
 

Soczewki dostępne także w większym opakowaniu:

Докладніше
ВиробникBAUSCH & LOMB
МаркаPureVision
Кількість штук в упаковці3 штуки
Орієнтовний час реалізаціі замовленняdo wyczerpania zapasów