Proclear Multifocal 3 szt. typ N

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наявність:

до 15 робочих днів

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наша ціна:

59,98 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Proclear Multifocal typ N są miesięcznymi soczewami multifokalnymi oferowanymi przez firmę z branży optycznej - Cooper Vision.

 
Produkt renomowanej marki - dzięki zastosowaniu naturalnych składników oraz hipoalergicznego materiału soczewki Eyeye Bioxy Daily są idealne dla alergików oraz osób o wyjątkowo wrażliwych oczach podatnych na podrażnienia.
Wielogodzinne nawilżenie - uzyskane poprzez wykorzystanie wysoko uwodnionego materiału. Gwarantuje oczom stały poziom nawilżenia i tym samym zapobiega ich wysychaniu oraz szczypaniu. Nawet po kilkunastu godzinach od aplikacji oczy są wypoczęte i zdrowo wyglądają.
Elastyczność materiału - są dowodem na udoskonaloną strukturę soczewek i przekładają się na znacznie mniejsze ryzyko mikrourazów nabłonka oraz rogówki. Błyskawicznie dopasowują się do oka, eliminując problem dyskomfortu i trudności w aplikacji.
Wyraźne widzenie z każdej odległości - soczewki zostały wyposażone w ultranowoczesne filtry UVA/UVB, dzięki czemu gwarantują odpowiednią ochronę przed niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego.
 
Brak osadów i zanieczyszczeń - Proclear Multifocal typ N

 
Brak osadów i zanieczyszczeń - o jasnoniebieskim odcieniu. Jest całkowicie niewidoczne na oku, a znacząco przyspiesza zakładanie soczewek oraz eliminuje ryzyko sięgnięcia po szkła nieodpowiednią stroną.
Jedna para na miesiąc - oznacza zarówno oszczędność, jak i spokój od kolejnego zakupu szkieł kontaktowych na ponad miesiąc. Zawiera bowiem 90 soczewek, co przy ich jednodniowym trybie użytkowania daje zapas na całe 45 dni.
 

Charakterystyka soczewek Proclear Multifocal typ N:

 

Proclear Multifocal typ N to soczewki o miesięcznym trybie stosowania stworzone dla osób z starczowzrocznością (prezbiopią), której pierwsze objawy zaczyną się głównie po ukończeniu 40 roku życia. Stworzone z materiału Omafilcon B, wraz z wysokim uwodnieniem na poziomie 62% zapewniają wyśmienite nawilżenie i elastyczność soczewek. Wszystko to sprawia, że uzyskanie wysokiego komfort użytkowania jest możliwe dzięki soczewkom Proclear Multifocal typ N.

Soczewki Proclear Multifocal typ N są perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób, podatnych na suchość oka. Konstrukcja soczewek bazuje na PC Technology™, co wiąże się z wykorzystaniem materiału przyciągającego cząsteczki wody i podtrzymującego poziom nawilżenia na niezmiennie wysokim poziomie.

W soczewkach multifokalnych istotne jest to zagwarantowanie doskonałego widzenia dla odległości bliskiej, dalekiej, a także pośredniej. Soczewki Proclear Multifocal typ N cechują się perfekcyjną jakością widzenia dla każdej odległości. Wszystko to możliwe jest przez zastosowanie technologii Balanced Progressive™, w której połączone zostały sferyczne oraz asferyczne rozwiązania optyczne wraz z unikalnymi rozmiarami stref. W ten sposób powstała soczewka typu N, będąca doskonałą soczewką progresywną dla oka niedominującego.

Soczewki Proclear Multifocal typ N zaprojektowano tak, aby wykazywały się jak największą odpornością na gromadzenie się na nich osadów. Niezależnie od okresu ich użytkowania soczewki zachowują czystość oraz świeżość, a także są w pełni bezpieczne dla oczu.

 

Dla kogo soczewki Proclear Multifocal typ N?

 

Soczewki Proclear Multifocal typ N to produkt korekcyjny dla osób z postępującą prezbiopią, dla których kłopotliwe jest używanie dwóch par okularów, oraz skłonnych do wyraźnego widzenia w każdej odległości. Proclear Multifocal polecane są dla osób, zmagających się z dolegliwością suchego oka.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Proclear Multifocal typ N jako miesięczne soczewki kontaktowe wymagają codziennej pielęgnacji. Do ich czyszczenia i dezynfekcji polecamy płyny z rodziny Clean Active, lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie.

 

Parametry soczewek Proclear Multifocal:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki progresywne
Marka Proclear
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -8,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Krzywizna 8,7
Średnica 14,4
Dk/t 21.3 x 10-9
Uwodnienie 62%
Materiał Omafilcon B
Technologia Balanced Progressive
Zastosowanie Dla oka dominującego
 

Soczewki Proclear Multifocal dostępne są dla oka dominującego:

Докладніше
ВиробникCOOPER VISION
МаркаProclear
Кількість штук в упаковці3 штуки
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 15 робочих днів