Pepe Jeans 1327 C3 57

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 179,70 PLN -70% Звичайна ціна 599,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 599,00 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Product temporarily unavailable.
135 mm
20 mm
40 mm
50 mm
135 mm
Pepe Jeans 1327 C3 57

Перегляньте подібні товари

Przedstawiony model Pepe Jeans 1327 C3 57 to bez wątpienia projekt z klasą, skierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Interesujące wzornictwo od razu przyciąga uwagę, a dodatkowo przekonuje profesjonalizm w każdym aspekcie realizacji. Gustowny wygląd i wygodne korzystanie z korekcji wzroku na pewno będą dobrą argumentacją dla wielu użytkowników, którzy każdego dnia sięgają po oprawy okularowe.

Efektowny front oprawki wraz z podwójnym mostkiem zaakcentowany został poprzez klasyczną czerń i odcienie szarości. Podobny koncept ma swoją kontynuację w realizacji zauszników, ale pewnym zaskoczeniem są odcienie brązów, które nadają całości oryginalnego charakteru. Wszystkie elementy wykończone zostały z dużą precyzją, co bezpośrednio przekłada się na komfortowe użytkowanie i wysoką estetykę. Takie oprawy okularowe zawsze postrzegane są w ramach dobrego stylu i dbałości o szczegóły.

Twarzowe okulary korekcyjne Pepe Jeans 1327 C3 57 pasują na różne okazje, w zależności od potrzeb i okoliczności. Mogą być znakomitym dodatkiem wizerunkowym, który atrakcyjnie dopełnia każdą stylizację. Wyszukany styl i funkcjonalność doskonale ze sobą współgrają, co zauważy każdy z wymagających użytkowników akcesoriów okularowych. Warto przy tym nadmienić, że do realizacji oferowanego modelu wykorzystane zostały niezawodne i trwałe materiały optyczne, które gwarantują swobodne użytkowanie przez wiele lat.

Докладніше
Для когоунісекс
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаPepe Jeans
Форма оправиПрямокутні
Вид оправиповні
Матеріал оправиметалеві
Колір оправисрібний, чорний, сірий
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]135,00 PLN
Ширина лінзи [mm]50,00 PLN
Висота оправи [mm]40,00 PLN
Ширина містка [mm]20,00 PLN
Ширина оправи [mm]135,00 PLN
ФлексиНемає
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів