MyDay Multifocal 30 szt.

KARTA UPOMINKOWA 4F 40 PLN GRATIS! (DO 2 OP.)
Кількість в упаковці:

30 штук

Наявність:

до 10 робочих днів

Кількість в упаковці:

30 штук

Наша ціна:

119,78 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!


Акція

Kup 2 op. soczewek MyDay Multifocal 30 szt., a karte upominkową do 4F o wartości 40 PLN otrzymasz GRATIS!

MyDay® Multifocal to silikonowo-hydrożelowe, jednodniowe soczewki kontaktowe dla osób z prezbiopią. Powstały z myślą o użytkownikach prowadzących aktywny tryb życia i potrzebujących nowoczesnych oraz wygodnych soczewek, które dotrzymają im kroku. To produkt firmy Cooper Vision - znanej i cenionej przez miliony osób. MyDay® Multifocal należą do rodziny MyDay®, w której znajdziesz również soczewki dla astygmatyków oraz osób z krótko- i dalekowzrocznością.

 
Wyraźne widzenie z każdej odległości - dzięki unikalnej technologii Binocular Progressive System™ soczewki gwarantują wyraźne widzenie z bliska, daleka i na odległości pośrednie.
Dla osób z prezbiopią - soczewki kontaktowe MyDay® Multifocal powstały po to, by korygować prezbiopię i umożliwiać osobom dotkniętym tą wadą wzroku maksymalnie wygodne życie.
Wysoki współczynnik tlenotransmisyjności - soczewki gwarantują rogówce swobodny dostęp do tlenu z powietrza i tym samym utrzymują oczy w dobrej kondycji. Te są wolne od infekcji i przedwczesnego zmęczenia.
Nowoczesna technologia Aquaform® - odpowiada za zwiększoną zdolność soczewek do gromadzenia cząsteczek wody i razem z wysokim stopniem uwodnienia zapewnia intensywne nawilżenie i tym samym wolność od suchych i podrażnionych oczu.
Ochrona przed promieniowaniem UV - MyDay Multifocal

 
Ochrona przed promieniowaniem UV - uzyskana dzięki filtrom UVA/UVB, które blokują kolejno 85% i 96% szkodliwego promieniowania i chronią Twoje oczy.
Łatwa aplikacja - cieńsze krawędzie, miękkość i elastyczność to cechy soczewek MyDay® Multifocal, dzięki którym są one łatwe i intuicyjne w zakładaniu oraz nie sprawiają problemów przy zdejmowaniu.
 

Jeśli coraz częściej zdarza się, że czytanie, oglądanie telewizji czy przemieszczanie się po mieście sprawia Ci problemy ze względu na utratę ostrości widzenia, a masz już za sobą 40. urodziny, to istnieje duże ryzyko, że borykasz się z prezbiopią. To wada wzroku, która jest efektem naturalnego procesu starzenia się oka i która – jak wszystkie pozostałe wady widzenia – wymaga korekcji. Zamiast wybierać tradycyjne okulary do czytania, możesz sięgnąć po soczewki kontaktowe MyDay® Multifocal i cieszyć się niezmienionym wyglądem oraz maksymalną wygodą – niemal tak, jakby żadnej wady wzroku nie było.

 

Czym charakteryzują się soczewki MyDay® Multifocal?

 

MyDay® Multifocal to jednodniowe, multifokalne (progresywne) soczewki kontaktowe. Powstałe po to, by skutecznie i wygodnie korygować prezbiopię. Wykorzystano w nich silikonowo-hydrożelowy materiał o nazwie Stenfilcon A, charakteryzujący się wysokimi wartościami poszczególnych parametrów: tlenotransmisyjności oraz uwodnienia.

Dzięki temu soczewki są niezwykle wygodne w stosowaniu – pozostają nawilżone przez wiele godzin i tym samym nie powodują suchości ani podrażnień oczu. Nie tworzą nieprzepuszczalnej bariery między otoczeniem a okiem i w ten sposób dają rogówce stały, 100-procentowany dostęp do życiodajnego tlenu z powietrza. To utrzymuje oczy w dobrej kondycji, chroniąc je przed infekcjami oraz redukuje zmęczenie oczu; nawet pod koniec dnia są wypoczęte i wolne od zaczerwienienia. Nawilżenie potęguje wykorzystana w soczewkach, nowoczesna technologia Aquaform®. Dzięki niej MyDay® Multifocal jeszcze lepiej zatrzymują wodę w swoim obrębie, gwarantując wielogodzinny komfort stosowania.

Zapewnienie wyraźnego widzenia z każdej odległości – to wyzwanie, które stoi przed wszystkimi soczewkami multifokalnymi. MyDay® Multifocal radzą sobie z tym doskonale za sprawą unikalnej technologii CooperVision® Binocular Progressive System™. Nosząc te soczewki, cieszysz się widzeniem w wysokiej rozdzielczości zarówno z bliska, jak i daleka oraz w odległościach pośrednich. Możesz wygodnie czytać, oglądać telewizję, prowadzić samochód i wykonywać wiele czynności, które do tej pory współtworzyły Twoją codzienność.

Soczewki kontaktowe MyDay® Multifocal zawierają nowoczesne filtry UV, które chronią Twoje oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem słonecznym i negatywnymi skutkami, jakie płyną z kontaktu z tym promieniowaniem. Soczewki blokują kolejno 85% i 96% szkodliwego promieniowania UVA i UVB.

To będą Twoje pierwsze soczewki kontaktowe? A może kolejne, ale wcześniej doświadczałeś/aś problemów z zakładaniem soczewek? MyDay® Multifocal – dzięki udoskonalonej budowie – są łatwiejsze w aplikacji niż wiele innych soczewek dostępnych na rynku. To zasługa ich miękkości, elastyczności i cieńszych krawędzi. Soczewki błyskawicznie dopasowują się do oka i kiedy już raz odnajdą swoje miejsce, nie przesuwają się, nie podwijają ani tym bardziej nie wypadają.

MyDay® Multifocal są soczewkami jednodniowymi. To oznacza, że do ich stosowania nie potrzebujesz dodatkowego płynu ani pojemniczka. Możesz założyć je od razu po zakupie i cieszyć się maksymalną wygodą użytkowania – bez poświęcania dodatkowego czasu na pielęgnację. Po prostu wyciągasz świeżą parę z blistra, zakładasz, a na końcu zdejmujesz i wyrzucasz soczewki do kosza. Następnym razem sięgasz po nowe. Jednodniowe soczewki sprawdzają się doskonale u aktywnych osób, które często podróżują i/lub doświadczają suchości i podrażnienia oczu.

 

Kiedy warto wybrać soczewki progresywne MyDay® Multifocal?

 
  • Jeśli masz stwierdzoną prezbiopię i szukasz alternatywy dla tradycyjnych progresywnych okularów korekcyjnych.
  • Jeśli mimo nabytej wady wzroku chcesz cieszyć się życiem i wykonywać wszystkie czynności, które wykonywałeś/aś do tej pory, w tym uprawiać ulubiony sport lub podróżować.
  • Jeśli Twoje oczy mają skłonność do wysychania, zaczerwienienia, łzawienia, a mimo to zależy Ci na stosowaniu soczewek – MyDay® Multifocal dzięki udoskonalonej budowie i parametrom oraz jednodniowemu trybowi stosowania odpowiadają na takie potrzeby.
  • Jeśli chcesz wypróbować nowoczesny produkt od producenta znanego i cenionego na całym świecie.
  • Jeśli chcesz uniknąć konieczności stosowania dodatkowych płynów do pielęgnacji soczewek.
 

Parametry soczewek MyDay® Multifocal:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki progresywne
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -12,00 do -10,00 D (co 0,50 D)
-10,00 do +8,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,4
Średnica 14,2
Dk/t 100 x 10-9
Uwodnienie 54%
Materiał Stenfilcon A
Technologia Binocular Progressive System™, Aquaform®
Filtry UV 85% UVA, 96% UVB
Tryb wymiany Dzienny
Докладніше
ВиробникCOOPER VISION
МаркаMyDay
Кількість штук в упаковці30 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів