Moschino Love MOL 578 7HH

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 179,70 PLN -70% Звичайна ціна 599,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 599,00 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Product temporarily unavailable.
140 mm
18 mm
45 mm
52 mm
135 mm
Moschino Love 578 7HH

Перегляньте подібні товари

Okulary korekcyjne Moschino Love 578 7HH zaprojektowane zostały z myślą o kobietach preferujących wysoką jakość i nietuzinkowy styl. W tym projekcie każdy detal dopracowany jest z ogromną starannością, co przekłada się na satysfakcjonujący efekt wizualny. Oprócz doskonałego warsztatu pracy uwaga koncentruje się także na unikalnym wyglądzie.

Okulary prezentują eleganckie, a zarazem nowatorskie akcenty. Takie dodatki skłaniają do komponowania zupełnie nowych stylizacji, które intrygują i określają indywidualny styl ich właścicielki. Odcienie szarości i elementy w kolorze złotym tworzą nieszablonową i niezwykle atrakcyjną całość. Takie okulary nie tylko uatrakcyjniają damski look, ale również bardzo ładnie podkreślają rysy twarzy. Swój udział w tym interesującym projekcie mają transparentne wykończenia, które podkreślają wyjątkowy charakter okularów Moschino Love 578 7HH. Dzięki takim oprawom okularowym kobiecy wizerunek w mgnieniu oka zyskuje na oryginalności.

Okulary Moschino Love 578 7HH wykonane zostały z dbałością o wszystkie szczegóły, co jest potwierdzeniem dla najlepszych standardów jakości. Połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym designem wypadło doskonale - korzystanie z takich okularów to sama przyjemność. Do realizacji tego modelu wykorzystane zostały wysokojakościowe komponenty optyczne, aby cały projekt gwarantował niekwestionowaną trwałość i niezawodne użytkowanie.

Докладніше
Для когоунісекс
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаMoschino Love
Форма оправиОвальні
Вид оправиповні
Матеріал оправипластикові
Колір оправипрозорий, золотий, сірий
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]140,00 PLN
Ширина лінзи [mm]52,00 PLN
Висота оправи [mm]45,00 PLN
Ширина містка [mm]18,00 PLN
Ширина оправи [mm]135,00 PLN
ФлексиНемає
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів