Marie Bocquel 4005 C3

Наявність:

до 8 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 269,70 PLN -70% Звичайна ціна 899,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 899,00 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
150 mm
25 mm
46 mm
46 mm
134 mm
Marie Bocquel 4005 C3

Перегляньте подібні товари

Okulary Marie Bocquel 4005 C3 to wprost wymarzony model dla indywidualistek. Nietuzinkowe wzornictwo wyśmienicie pasuje do osób, które lubią podkreślać na co dzień swój styl, a jednocześnie preferują wysoką jakość w każdym tego słowa znaczeniu. Producent zadbał o wszystkie detale, aby korzystanie z okularów wiązało się wyłącznie z wysokim komfortem i dobrym samopoczuciem.

Transparentne okulary z wykończeniami w kolorze złotym zawsze przyciągają uwagę. Takie dodatki świadczą o tym, że ich właścicielka bardzo starannie dobiera wszystkie detale, niezależnie od okazji. Oryginalny styl i perfekcyjne wykonanie składają się na imponujący efekt wizualny. Doskonale prezentuje się zarówno front oprawki, jak i zauszniki. Transparentne okulary efektownie podkreślają rysy twarzy i kontur oczu, co stanowi niewątpliwy atut tego modelu. Co więcej, dzięki takim dodatkom można pozwolić sobie na kreatywność w komponowaniu codziennych stylizacji. Okulary Marie Bocquel 4005 C3 uatrakcyjniają klasyczne i stonowane zestawienia modowe, w unikalny sposób dopełniają bardziej odważne inspiracje odzieżowe.

Wygodne i skrupulatnie wykonane okulary korekcyjne Marie Bocquel 4005 C3 to propozycja dla wymagających użytkowniczek akcesoriów okularowych. Dzięki takim projektom można zadbać o prawidłowe parametry korekcji wzroku, a jednocześnie wyeksponować własny styl - takie okulary gwarantują maksymalną satysfakcję.

Докладніше
Для когожіночі
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаMarie Bocquel
Форма оправиОкруглі
Вид оправиповні
Матеріал оправиметалеві
Колір оправизолотий
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]150,00 PLN
Ширина лінзи [mm]46,00 PLN
Висота оправи [mm]46,00 PLN
Ширина містка [mm]25,00 PLN
Ширина оправи [mm]134,00 PLN
ФлексиНемає
Virtual MirrorТак
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 8 робочих днів