Horien Ultra Comfort 360 ml

Наявність:

24 години

Наша ціна:

39,99 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Płyn Horien Ultra Comfort został stworzony dla kompleksowej pielęgnacji oraz konserwacji wrażliwej powierzchni szkieł kontaktowych. Jest to preparat przeznaczony do stosowania zarówno w przypadku soczewek miękkich, jak i twardych. Charakteryzuje się także szeroką gamą zastosowań, co czyni go produktem uniwersalnym i wszechstronnym.

Uniwersalne działanie - płyn pielęgnacyjny przeznaczony jest do dbania o soczewki zarówno twarde, jak i miękkie.
W pełni bezpieczny skład - płyn pielęgnacyjny Horien Ultra Comfort ma postać jałowego, bezbarwnego roztworu, którego skład oparty jest wyłącznie na substancjach w pełni przebadanych pod kątem bezpieczeństwa.
Dokładne oczyszczenie - soczewki gromadzą na swojej powierzchni niewidzialne, lecz bardzo groźne dla oczu zanieczyszczenia. Płyn pielęgnacyjny pozwala na ich dokładne usunięcie, i dotyczy to przede wszystkim osadów białkowych, lipidowych oraz kurzu.
Kompleksowa dezynfekcja - powierzchnia soczewek to również miejsce uwielbiane przez bakterie, dlatego dzięki licznym substancjom dezynfekującym płyn pielęgnacyjny usuwa groźne drobnoustroje, chroniąc wzrok przed infekcjami.
Dodatkowe nawilżenie - Horien Ultra Comfort
Dodatkowe nawilżenie - regularne stosowanie płynu pielęgnacyjnego przekłada się na znacznie wyższy komfort korzystania z soczewek kontaktowych. To dlatego, że preparat ma w swoim składzie silnie nawilżający komponent, za pomocą którego przywraca korzystną wilgotność soczewek i chroni oczy przed wysychaniem.
Przedłużona żywotność - prawidłowe korzystanie z płynu pielęgnacyjnego to również świetny sposób na przedłużenie żywotności soczewek. Oznacza to, że szkła planowej wymiany z pewnością posłużą Ci przez czas gwarantowany przez producenta.
 

Charakterystyka płynu do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych Horien Ultra Comfort:

 

W działania płynu Horien Ultra Comfort znajdują się wszystkie potrzeby, których realizacji oczekują użytkownicy soczewek kontaktowych. Jego podstawową rolą jest usuwanie zanieczyszczeń gromadzących się na powierzchni szkieł, których pozostawienie stanowi zagrożenie dla zdrowia oczu, jak również może powodować niewidoczne gołym okiem uszkodzenia wrażliwej struktury soczewek. Dokładne oczyszczenie szkieł z osadów białkowych, lipidowych czy kurzu determinuje bezpieczeństwo i zachowanie odpowiedniej dla oczu, higieny. Używając do tego celu płynu Horien Ultra Comfort można to robić bez konieczności pocierania soczewki. Ma to również swoje przełożenie na komfort długotrwałego i intensywnego użytkowania, ponieważ oko nawet po całym dniu noszenia nie nosi znamion zmęczenia, podrażnienia czy zaczerwienienia.

W dbaniu o zdrowy wygląd oczu swój udział ma również funkcja nawilżająca soczewki, w którą wyposażony jest płyn Horien Ultra Comfort. Dzięki niej zyskują one dodatkowe zabezpieczenie przed wysychaniem, a oko pozostaje świeżo wyglądające na dłużej.

Aby wydłużyć czas użytkowania soczewek, czyli ich żywotność i przydatność do użycia, warto stosować płyn do codziennej dezynfekcji i konserwacji szkieł. Płyn Horien Ultra Comfort zawiera dołączony pojemnik do przechowywania, który służy do ich zabezpieczenia przed osiadaniem brudu, wysychaniem czy zniekształceniem. Dzięki temu soczewki kontaktowe są gotowe do użycia od razu po ich wyjęciu z pojemnika.

W składzie jałowego płynu Horien Ultra Comfort znajdują się przebadane pod kątem bezpieczeństwa substancje. Ma on postać klarownego, bezbarwnego, buforowego izotonicznego roztworu, zawierającego bufor borowy i chlorek sodu oraz konserwanty w postaci soli sodowej (EDTA) i (PHMB).

 

Zalety płynu Horien Ultra Comfort w opakowaniu 360 ml:

 

Płyn Horien Ultra Comfort jest dostępny w opakowaniu o pojemności 360ml, którego wielkość jest idealnie dopasowana do codziennego użytkowania do pielęgnacji soczewek. Jego szerokie spektrum zastosowań pomaga zachowywać oczy w dobrym zdrowiu a szkłom zapewnia zachowanie optymalnego stanu fizycznego i właściwości.

 

Skład płynu Horien Ultra Comfort:

 
  • Poliheksanid 0.0001% (PHMB),
  • Wersenian disodu 0,05% (EDTA),
  • Poloxamina,
  • Kwas borowy,
  • Chlorek sodu,
  • Boran sodu.
 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

Докладніше
ВиробникHORIEN
МаркаHorien
Орієнтовний час реалізаціі замовлення24 години
Ціна за 100ml11,11 PLN