Horien 1 Day Disposable EasyDay 30 szt.

Кількість в упаковці:

30 штук

Наявність:

до 20 робочих днів

Кількість в упаковці:

30 штук

Наша ціна:

59,98 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Jednodniowe soczewki kontaktowe Horien 1 Day EasyDay to przykład umiejętnego zastosowania nowoczesnej technologii i innowacyjnego materiału w celu zapewnienia użytkownikowi najwyższego komfortu stosowania. To rozwiązanie optyczne, które usatysfakcjonuje każdego - zarówno początkującego, jak i zaawansowanego użytkownika soczewek.

Zaawansowana technologia - soczewki zostały stworzone przy wykorzystaniu nowoczesnej i zaawansowanej technologii, w ramach której zyskały niezwykle korzystne parametry i dzięki czemu zapewniają użytkownikom komfort stosowania produktu z najwyższej półki.
Intensywne nawilżenie - jednym z parametrów, który zasługuje na dodatkową wzmiankę jest wysoki stopień uwodnienia i idące za tym intensywne nawilżenie soczewek. Dzięki temu nie musisz martwić się suchością i podrażnieniami oczu.
Skuteczna korekcja wady wzroku - soczewki dostępne są w ujemnej mocy, w szerokim zakresie, co sprawia, że są idealnym produktem do korekcji krótkowzroczności, a dobór tej najlepszej pary jest szybki i łatwy.
Dodatkowe filtry UV - soczewki zapewniają również dodatkową ochronę oczu przed szkodliwym oddziaływaniem promieni słonecznych. Jest to możliwe, dzięki wzbogaceniu składu soczewek Horien 1 Day EasyDay o nowoczesne filtry UVA/UVB.
Bez ryzyka alergii - Horien 1 Day EasyDay
Bez ryzyka alergii - wykorzystanie innowacyjnego materiału, o wysokim współczynniku przepuszczalności tlenowej, a także jednodniowy tryb stosowania soczewek znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych oczu.
Bez dodatkowej pielęgnacji - jednodniowy tryb stosowania soczewek to także wolność od obowiązku codziennego ich oczyszczania przy pomocy płynu pielęgnacyjnego. Po prostu - zdejmujesz soczewki, wyrzucasz je, a rano sięgasz po nową i świeżą parę.


 

Charakterystyka soczewek Horien 1 Day Disposable EasyDay:

 

Soczewki kontaktowe Horien 1 Day EasyDay posiadają udoskonalone parametry - wysoki stopień uwodnienia oraz wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej. Dzięki nim są mocno nawilżone przez cały dzień i zapewniają oczom swobodny dostęp do powietrza - nie tworzą między nimi a środowiskiem nieprzepuszczalnej bariery. To oznacza, że wyeliminowano problem suchych oczu i znacząco zmniejszono ryzyko infekcji. Soczewki stworzono, korzystając z zaawansowanej technologii produkcyjnej. W jej trakcie opracowano jeszcze lepszy kształt soczewek - bardziej płaską powierzchnię, cieńsze krawędzie i zwiększoną średnicę. Dzięki temu soczewki jeszcze szybciej i dokładniej dopasowują się do indywidualnego kształtu oka, w efekcie czego pozostają niewyczuwalne i nie przemieszczają się. Znika ryzyko mikrourazów.

Soczewki jednodniowe nie wymagają dodatkowej pielęgnacji przy użyciu płynu pielęgnacyjnego. Ich stosowanie wiąże się z mniejszym ryzykiem infekcji i reakcji alergicznych - dzięki temu, że nie mają wystarczająco dużo czasu, by zgromadzić groźne drobnoustroje i zanieczyszczenia. Dodatkowo posiadają kompleks filtrów UVA/UVB, dzięki którym pochłaniają ponad 90% szkodliwego promieniowania słonecznego i zapewniają oczom dodatkową ochronę przed niekorzystnym oddziaływaniem środowiska zewnętrznego.

 

Dla kogo soczewki Horien 1 Day Disposable EasyDay?

 

Wypróbuj soczewki kontaktowe Horien 1 Day EasyDay, jeśli nie przepadasz za koniecznością dodatkowej pielęgnacji soczewek, jeśli prowadzisz aktywny tryb życia i często podróżujesz, a także jeśli Twoje oczy mają skłonność do podrażnień i reakcji alergicznych.

 

Zalety soczewek Horien 1 Day Disposable EasyDay:

 

Jedno opakowanie soczewek Horien 1 Day EasyDay, zawierające 30 sztuk podarowuje zapas na 15 dni regularnego stosowania. Jeśli stosujesz soczewki naprzemiennie z okularami korekcyjnymi, opakowanie to wystarczy Ci na jeszcze dłuższy czas. Taka wersja pojemnościowa to idealna opcja dla osób, które nie lubią kupować zbyt dużej ilości soczewek na przyszłość i które lubią mieć zawsze możliwość rezygnacji bez marnowania zbyt dużej ilości pieniędzy.

 

Parametry soczewek Horien 1 Day Disposable EasyDay:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Horien
Producent HORIEN
Moc sferyczna -6,00 do -1,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Uwodnienie 55%
Materiał Ocufilcon D
Konstrukcja Sferyczna
Filtry UV Tak
 

Zobacz inne soczewki marki Horien

Докладніше
ВиробникHORIEN
МаркаHorien
Кількість штук в упаковці30 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 20 робочих днів