FitView Advance Daily 30 szt.

Кількість в упаковці:

30 штук

Наявність:

do wyczerpania zapasów

Кількість в упаковці:

30 штук

Наша ціна:

33,49 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Super cena
Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!
Soczewki FitView Advance Daily 30 szt. należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj.


Z powodu wstrzymania produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość.
Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.Soczewki mogą być wysłane bez opakowania zbiorczego
FitView Advance Daily - miękkie, jednodniowe soczewki kontaktowe do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności.

Materiał Omafilcon A - soczewki zostały wykonane z dopracowanego, innowacyjnego materiału hydrożelowego. Dzięki temu są jeszcze wygodniejsze w stosowaniu i jeszcze bardziej zgodne z naturalnym funkcjonowaniem narządu wzroku.
Całodniowe nawilżenie - wysoki stopień uwodnienia soczewek, sięgający aż 58%, przekłada się na ich długotrwałe oraz intensywne nawilżenie, dzięki któremu oczu nie dotyka niekomfortowa suchość ani podrażnienia.
 
Wysokiej jakości właściwości utleniające - soczewki charakteryzują się wysokim współczynnikiem przepuszczalności tlenowej, co oznacza, że podarowują oczom stały dostęp do dużej ilości tlenu i chronią je przed groźnymi infekcjami.
Dodatkowa warstwa antybakteryjna - zewnętrzną część soczewki pokryto dodatkową warstwą antybakteryjną, dzięki której są one jeszcze czystsze i bardziej odporne na gromadzenie się groźnych drobnoustrojów.
 
Tryb codziennej wymiany - FitView Advance Daily

 
Tryb codziennej wymiany - nowa para soczewek każdego dnia - czy nie brzmi to zachęcająco? Dzięki takiemu trybowi użytkowania soczewek ryzyko infekcji oraz podrażnień oczu zostało znacząco zmniejszone.
30 sztuk w opakowaniu - to standardowa ilość, z którą zyskasz zapas na ponad dwa tygodnie regularnego stosowania.
 

Charakterystyka soczewek FitView Advance Daily:

 

FitView Advance Daily to niezwykle miękkie, jednodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności. Jednodniowy system wymiany gwarantuje najwyższy komfort noszenia oraz wysoką higienę, której nie są w stanie zapewnić soczewki służące do stosowania przez dłuższy okres czasu. Nowoczesny, hydrożelowy materiał Omafilcon A, z którego zostały wytworzone cechuje się wysokim uwodnieniem na poziomie 58% oraz przepuszczalnością tlenu Dk/t równą 36,7. Gwarantuje to uczucie nawilżenia na takim samym poziomie przez cały dzień, od momentu założenia aż do ściągnięcia. Wysoka przepuszczalność tlenu zapewnia uczucie ulgi dla oczu oraz przeciwdziała zaczerwienionym oczom.

Soczewki FitView Advance Daily rekomendowane są szczególnie dla osób, które potrzebują intensywnego nawilżenia oczu i preferują codzienny tryb wymiany. Soczewki zapewniają najwyższą sterylność i higienę, bez konieczności stosowania płynów pielęgnacyjnych. Nie należy jednak zapominać o dezynfekcji rąk przed aplikacją, ściąganiem i każdym innym kontaktem dłoni z powierzchnią oka lub soczewki. Soczewka FitView Advance Daily została pokryta środkiem antybakteryjnym, który sprawia, że jest ona czysta, świeża, a problem gromadzenia się na jej powierzchni osadów niemalże nie istnieje. Opakowanie zawiera 30 sztuk soczewek, co przekłada się na pełnych 15 dni użytkowania dla obu oczu lub 30 dni dla jednego oka pod warunkiem użycia soczewek o innych parametrach dla drugiego oka.

 

Zalety soczewek FitView Advance Daily:

 
  • Codzienna wymiana soczewek nie wymaga użycia płynu ani żadnej innej dodatkowej pielęgnacji.
  • Do stworzenia soczewek wykorzystano innowacyjny materiał o wysokim stopniu uwodnienia, który posiada najwyższej jakości właściwości nawilżające. Gwarantuje on długotrwałe nawilżenie sprawiając przy tym, że nawet po całym dniu noszenia oczy są ukojone i odpowiednio wilgotne.
  • Dzięki wysokiej przepuszczalności rogówka ma stały i swobodny dostęp do tlenu, co skutkuje zdrowiem oczu.
  • Poszerzony obszar krawędzi sprawia, że oko jeszcze lepiej współgra z soczewką, a łzy spływają po ich wewnętrznej stronie.
  • Soczewki charakteryzują się wysoką niepodatnością na gromadzenie się osadów białkowych. Nawet po całym dniu użytkowania szkła są czyste i świeże.
  • Współczynnik Dk/t wynosi 36,7.
  • Wyposażenie w nowoczesne filtry UV chroni wzrok przed aż 98% niebezpiecznego promieniowania słonecznego.
  • Z racji codziennej wymiany nie potrzeba używać płynów pielęgnacyjnych ani specjalnych pojemników do przechowywania.
 

Soczewki są dostępne również w większym opakowaniu:

Докладніше
ВиробникSupervision
МаркаFitView
Кількість штук в упаковці30 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовленняdo wyczerpania zapasów