Eyeye MonoSept 360 ml

Наявність:

24 години

Наша ціна:

59,99 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!


Płyn do soczewek Eyeye MonoSept uznawany jest za jeden z najlepszych preparatów do czyszczenia soczewek. Sprawdza się zarówno przy rutynowej pielęgnacji jak i okolicznościowej dezynfekcji soczewek. Polecany jest wszystkim osobom korzystającym z soczewek wielokrotnego noszenia, ponieważ stanowi uzupełnienie dla preparatów służących do płukania i nawilżania soczewek, zarówno miękkich jak i twardych. Bezpiecznie można go stosować przy każdym typie soczewek, nawet przy soczewkach silikonowo-hydrożelowych.
 

Odpowiedni dla alergików - płyn pielęgnacyjny spełnia rygorystyczne normy jakości stawiane przez ISO i FDA, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla alergików i osób o wyjątkowo wrażliwych oczach.
Do każdego rodzaju soczewek - płyn pielęgnacyjny Eyeye MonoSept możesz stosować kiedy korzystasz zarówno z soczewek miękkich, jak i twardych, silikowych, jak i silikonowo-hydrożelowych, i to niezależnie od tego, czy są to soczewki dwutygodniowe, miesięczne czy roczne.
Bez środków konserwujących - płyn pielęgnacyjny jest tym bezpieczniejszy dla soczewek i oczu, że pozbawiony jest jakichkolwiek środków konserwujących, powodujących podrażnienia i zaczerwienienie.
Innowacyjny system MonoSept - płyn pielęgnacyjny neutralizuje szkodliwe dla wzroku substancje, korzystając z nadtlenku wodoru, który po rozpadzie w tlen atomowy i wodę, pozostawia całkowicie bezpieczny dla człowieka roztwór soli fizjologicznej.
Dokładne oczyszczanie i dezynfekcja - Eyeye MonoSept

 
Dokładne oczyszczanie i dezynfekcja - regularne i prawidłowe stosowanie płynu pielęgnacyjnego pozwala na dokładne oczyszczenie soczewek i usunięcie z ich powierzchni zarówno groźnych drobnoustrojów, kurzu, jak i tłuszczy. A to z kolei chroni oczy przed infekcjami i chorobami.
Duża pojemność - aż 360 ml preparatu w jednym opakowaniu - to daje Ci gwarancję jeszcze większego zapasu i dłuższego okresu wolności od ponownych zakupów.


 

Charakterystyka płynu Eyeye MonoSept:

Innowacyjny system MonoSept neutralizuje szkodliwe dla wzroku substancje wykorzystując nadtlenek wodoru, który zmieniany jest w bezpieczną sól fizjologiczną za pomocą specjalnego, powleczonego platyną dysku. Rozpad nadtlenku na wodę i tlen doprowadza do oczyszczenia, dezynfekcji, neutralizacji oraz konserwacji soczewek. Stosowanie płynu pozwala usunąć proteiny oraz uchronić oczy przed wszelkiego rodzaju grzybicami oraz bakteriami, które mogą towarzyszyć użytkowaniu jednych soczewek dłużej niż trzy miesiące. Warto dodać, że system ten może zostać uzupełniony o tabletki usuwające białko, dzięki czemu możemy zadbać o kompleksową i pełną ochronę oczu.

Należy podkreślić, że płyn jest całkowicie bezpieczny dla alergików, co potwierdzono spełniając restrykcyjne wymagania stawiane przez ISO oraz FDA. Do produkcji płynu nie użyto żadnego rodzaju środków konserwujących, wobec czego nie należy obawiać się podrażnienia, bądź co gorsza uszkodzenia oczu. Soczewki oczyszczane są naturalnie, dzięki czemu cały proces jest szybki i bezpieczny.
 

Zastosowanie płynu Eyeye MonoSept

W opakowaniu oprócz płynu zawierającego nadtlenek wodoru 3% znajduje się pojemniki Eyeye MonoSept z platynową płytką. System charakteryzuje się łatwością użycia. Wystarczy czystymi i osuszonymi rękami ściągnąć soczewki i umieścić je w odpowiednich komorach (prawej i lewej) koszyczka. Następnie pojemnik należy zalać płynem do wskazanego poziomu i umieścić w nim koszyczek z soczewkami. Dezynfekcja oraz neutralizacja przebiegają jednoetapowo, dzięki czemu już po sześciu godzinach nadtlenek zmieni się w niezawierającą konserwantów, bezpieczną dla oka sól izotoniczną, co umożliwi bezpiecznie korzystanie z soczewek. Po skończonym procesie soczewki wystarczy opłukać roztworem soli fizjologicznej i założyć. Pojemnik powinien zostać opłukany płynem Eyeye MonoSept, bądź solą fizjologiczną. Nie należy go wycierać - powinien zostać pozostawiony do osuszenia, ponieważ kontakt ze szmatką może zanieczyścić pojemnik, bądź uszkodzić platynową płytkę.
 

 
UWAGA !
Należy zwrócić szczególną uwagę, aby nie wkładać do oczu soczewek wyjętych z płynu Eyeye MonoSept który nie został zneutralizowany. Płyn Eyeye MonoSept, który nie został zneutralizowany jest produktem dezynfekującym, który może spowodować zapalenie oka lub uczucie silnego podrażnienia!


Płyn Eyeye MonoSept należy zawsze stosować z pojemnikiem na soczewki Eyeye MonoSept z dyskiem platynowym.

 

Докладніше
ВиробникBARNAUX
МаркаPozostałe
Орієнтовний час реалізаціі замовлення24 години
Ціна за 100ml16,66 PLN