Eyeye Crystal Cleaner 40 ml

Наявність:

24 години

Наша ціна:

29,99 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Eyeye Crystal Cleaner jest preparatem, który można stosować w przypadku wszystkich typów soczewek kontaktowych gazo-przepuszczalnych oraz twardych. Ze względu na swój unikalny skład skutecznie usuwa osady z powierzchni soczewek kontaktowych.

Odpowiedni dla twardych soczewek - płyn pielęgnacyjny Eyeye Crystal Cleaner charakteryzuje się unikalnym składem, opracowanym z myślą o większych potrzebach twardych soczewek, przeznaczonych do korekcji dużych i rzadziej spotykanych wad wzroku.
Skuteczne oczyszczanie - płyn pielęgnacyjny doskonale czyści soczewki, usuwając z ich powierzchni wszystkie zabrudzenia zebrane w ciągu całego dnia. Są to głównie osady białkowe, lipidy, kurz i pył, które mogą obniżać komfort stosowania soczewek, dając uczucie piasku pod powiekami.
Działanie bakteriobójcze - silne właściwości dezynfekujące płynu pielęgnacyjnego pozwalają oczyścić i zabezpieczyć soczewki przed groźnym działaniem bakterii i innych drobnoustrojów. W efekcie preparat chroni oczy przed infekcjami.
Poprawa żywotności soczewek - regularne korzystanie z płynu pielęgnacyjnego to skuteczny sposób na poprawę kondycji soczewek i tym samym przedłużenie ich żywotności. Dzięki temu szkła kontaktowe planowej wymiany z pewnością posłużą Ci przez czas deklarowany przez producenta.
Duża wydajność - Eyeye Crystal Cleaner
Duża wydajność - do przeprowadzenia prawidłowej pielęgnacji soczewek wystarczy zaledwie kilka kropli preparatu. To zasługa jego skoncentrowanej formuły.
Opakowanie idealne na podróż - buteleczka płynu o pojemności 40 ml sprawdza się doskonale w trakcie podróży, także samolotem, bo może być umieszczona w bagażu podręcznym. Jednak dzięki dużej wydajności preparat w tej wersji pojemnościowej sprawdza się również w domowym zaciszu.
 

Charakterystyka płynu Eyeye Crystal Cleaner:

 

Twarde soczewki kontaktowe są produktem wyspecjalizowanym. Często używane są do korekcji większych lub bardziej skomplikowanych wad wzroku. Dobiera się je osobiście i produkuje na zamówienie. Docelowo, mają służyć przez kilka lat. Aby tak się stało, należy zapewnić im odpowiednią ochronę i dokładnie oczyszczać. Dlatego tak ważne jest stosowanie płynów z linii przeznaczonej specjalnie dla soczewek twardych. Dostosowują się one do właściwości fizykochemicznych tego typu soczewek, zapewniając im odpowiednią pielęgnację i nie powodując uszkodzeń.

Dzięki optymalnemu składowi, płyn Eyeye Crystal Cleaner, doskonale czyści twarde i gazoprzepuszczalne soczewki kontaktowe, a przy tym jest dla nich bezpieczny. Preparat czyszczący Eyeye Crystal Cleaner charakteryzuje się skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń, które gromadzą się na powierzchni soczewek w ciągu dnia. Bardzo dobrze radzi sobie również z osadami organicznymi np. białkowymi. Soczewki po czyszczeniu są idealnie przejrzyste. Pomimo doskonałych właściwości czyszczących, płyn Eyeye Crystal Cleaner jest bezpieczny dla oczu jak i dla soczewek. Nie powoduje podrażnień i nie uczula.

 

Jakie korzyści daje użytkownikom opakowanie o pojemności 40 ml?

 

Płyn Eyeye Crystal Cleaner sprzedawany jest w opakowaniu 40 ml. Z jednej strony jest ono małe i poręczne, a z drugiej starcza na bardzo długo. Każdy użytkownik przyzna, że płyn Eyeye Crystal Cleaner jest niezwykle wydajny. Do codziennej pielęgnacji soczewek wystarczy dosłownie kilka kropel. Duża zaletą jest możliwość przewożenia takiej objętości płynu samolotem w bagażu podręcznym.

 

Skład płynu Eyeye Crystal Cleaner:

  • Poloksamer,
  • Glikol propylenowy,
  • PHMB 0,002%
 

UWAGA! Płyn należy zużyć w ciągu 4 miesięcy po otwarciu.

 

Zobacz inne płyny marki Eyeye

Докладніше
ВиробникBARNAUX
МаркаEyeye
Орієнтовний час реалізаціі замовлення24 години
Ціна за 100ml74,98 PLN