Eyeye™ Basic 360 ml

Наявність:

24 години

Наша ціна:

39,99 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Płyn Eyeye Basic przeznaczony jest do pielęgnacji soczewek miękkich.

 

Dlaczego należy używać płynu do soczewek kontaktowych?

 

Oko to niezwykle wrażliwy narząd, o który powinniśmy dbać ze szczególną troską. Narażone jest na wiele niesprzyjających mu czynników. Niedosypianie, szybki tryb życia, klimatyzacja, godziny spędzone przed komputerem - to wszystko sprawia, że pojawić się może dyskomfort, pieczenie, swędzenie oraz zaczerwienienie. Osoby, które korygują swoją wadę wzroku za pomocą soczewek kontaktowych, są jeszcze bardziej narażone na te dolegliwości. Dlatego tak ważne jest, aby wybierały najlepszej jakości produkty.

Komfort podczas używania soczewek zależy nie tylko od tego, jaki ich rodzaj wybierzemy. Ogromne znaczenie ma również ich pielęgnacja, dezynfekcja i nawilżenie. Czas, który soczewka spędza w pudełeczku wypełnionym płynem to nie tylko chwila na odpoczynek dla naszych oczu. To również moment, w którym soczewka ma szansę oczyścić się z osadów białkowych, gromadzących się na jej powierzchni przez cały dzień.

Kompleksowe oczyszczenie i dezynfekcja - płyn pielęgnacyjny Eyeye Basic to broń skierowana w stronę wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i groźnych drobnoustrojów, gromadzących się na powierzchni soczewek. Preparat usuwa je wszystkie, przywracając soczewkom ich świeżość i nieskazitelną czystość.
Dogłębne nawilżenie - aby soczewki były stale wygodne w stosowaniu, niezbędne jest utrzymanie ich optymalnego poziomu nawilżenia. To właśnie gwarantuje opisywany płyn pielęgnacyjny - przywraca soczewkom ich korzystny stopień uwodnienia i utrzymuje go przez wiele godzin, aż do ponownego umieszczenia w pojemniczku z preparatem.
Utrzymanie dobrej kondycji soczewek - regularne stosowanie płynu pielęgnacyjnego chroni soczewki przed przedwczesną utratą elastyczności i uszkodzeniami. Z tym preparatem każdą parę soczewek wykorzystasz w pełni, przez czas deklarowany przez producenta.
Opcja błyskawicznego oczyszczenia - kiedy zaczynasz odczuwać dyskomfort związany z noszeniem soczewek i chcesz to szybko naprawić, wypuść kilka kropli płynu na powierzchnię soczewki, energicznie, kilkukrotnie potrzyj je opuszkiem palca i gotowe.
Do zastosowania jak krople do oczu - Eyeye Basic
Do zastosowania jak krople do oczu - a jeśli nie masz czasu nawet na opcję błyskawicznego oczyszczenia, skorzystaj z płynu pielęgnacyjnego jak z kropli do oczu - zaaplikuj bezpośrednio do oka, aby poprawić wilgotność soczewek i komfort wynikający z ich stosowania.
Bezpieczne przechowywanie - jeśli masz ochotę odpocząć od soczewek, a już sięgnąłeś po nową parę, nie wyrzucaj jej do kosza. Umieść ją w pojemniczku wypełnionym płynem, mając pewność, że tam będą bezpieczne - wolne od zanieczyszczeń i z zachowaniem wszystkich swoich cennych właściwości.
   

Charakterystyka płynu Eyeye Basic

 

Płyn Eyeye Basic doskonale sprawdzi się przy przechowywaniu soczewek w pojemniczku, ale na tym jego zastosowane się nie kończy. Możesz zakroplić go również bezpośrednio do oka, gdy podczas noszenia soczewek czujesz dyskomfort. Produkt wykorzystać można również w sytuacjach, gdy na powierzchni soczewki występuje szczególnie dużo osadów białkowych - wystarczy wpuścić na soczewkę kilka kropli, a następnie ostrożnie potrzeć kilka razy jej powierzchnię opuszkiem palca.

Rozwiązanie, jakim jest płyn do soczewek Eyeye Basic to ekonomiczny sposób, dzięki któremu zadbasz o swoje soczewki kontaktowe i zwiększysz swój codzienny komfort podczas ich noszenia.

 

Skład płynu Eyeye™ Basic:

  • Poliheksanid 0,0002 %,
  • EDTA 0,01 %.
 

UWAGA! Płyn należy zużyć w ciągu 3 miesięcy po otwarciu.

 

Zobacz inne płyny marki Eyeye

Докладніше
ВиробникBARNAUX
МаркаEyeye
Орієнтовний час реалізаціі замовлення24 години
Ціна за 100ml11,11 PLN