Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 30 szt.

Кількість в упаковці:

30 штук

Наявність:

до 10 робочих днів

Кількість в упаковці:

30 штук

Наша ціна:

133,99 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!


Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ to jednodniowe soczewki kolorowe firmy Alcon Vision Care. Soczewki mają na obwodzie naniesiony ciemny pierścień optycznie powiększający oczy. Kolor Jet Black polecany jest to podkreślania urody ciemnych tęczówek.

 
System AquaComfort - właściwości nawilżające soczewek zostają aktywowane z każdym mrugnięciem powieki, dlatego decydując się na ich stosowanie, masz pewność, że Twoje oczy będą odpowiednio wilgotne przez cały dzień.
Technologia LightStream - soczewki posiadają cienkie i delikatne krawędzi, dzięki którym jeszcze lepiej dopasowują się do indywidualnego kształtu oka i pozostają niewyczuwalne przez cały okres stosowania.
Idealne podkreślenie ciemnego koloru oczu - soczewki charakteryzują się intensywną barwą, wzbogaconą na brzegu o ciemny pierścień. Dzięki temu optycznie powiększają oko i skutecznie podkreślają ciemną barwę tęczówki.
Korekcja wzroku - poza tym, że soczewki skutecznie podkreślają wrodzone piękno oczu, dzięki ujemnym mocom zapewniają również korekcję krótkowzroczności.
 
Tryb jednodniowy - Dailies FreshLook Illuminate Jet Black

 
Tryb jednodniowy - soczewki przeznaczone są do stosowania dziennego, nie dłużej niż przez jedną dobę. Nie wymagają więc dodatkowej pielęgnacji i są idealne na specjalne okazje.
30 sztuk w opakowaniu - to w sam raz, żeby przez 15 dni zachwycić innych mocniejszym i piękniejszym kolorem oczu.
 

Charakterystyka soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™

 

Produkcja soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™ opiera się na doświadczeniach czerpanych z tworzenia soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort. Produkowane są w oparciu tę samą technologię - LightStream™, która zapewnia powtarzalność parametrów, pozwala na stworzenie soczewki o cienkich i delikatnych brzegach, co ma bezpośredni wpływ na wysoki komfort użytkowania.

Odpowiednie nawilżenie na wysokim poziomie gwarantuje soczewkom Dailies® FreshLook® Illumiante™ wykorzystanie systemu AquaComfort™. Działa on w taki sposób, że wraz z mruganiem z soczewek zostaje uwalniany płyn ułatwiający powiece ślizganie się po powierzchni soczewki.

 

 

Dla kogo soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™?

 

Dailies® FreshLook® Illuminate™ to soczewki idealne dla osób, które chcą nieco powiększyć optycznie swoje oczy. Polecane są szczególnie osobom, które chcą rozpocząć przygodę z soczewkami lub planują nosić soczewki okazjonalnie.

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ są dostępne w wersji 0 D - czyli bez mocy korekcyjnych oraz w mocach ujemnych.

 

Soczewki dostępne są również w innych wielkościach opakowań i bez mocy optycznych:

Докладніше
ВиробникALCON
МаркаFreshlook
Кількість штук в упаковці30 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів