DAILIES® AquaComfort Plus® 90 szt.

Кількість в упаковці:

90 штук

Наявність:

до 5 робочих днів

Кількість в упаковці:

90 штук

Наша ціна:

167,88 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

W związku z przejęciem firmy Ciba Vision przez firmę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania zarówno z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to dokładnie ten sam, oryginalny produkt.

 

Komfort widzenia to coś, na co zasługuje każdy. DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu wymagającemu użytkownikowi soczewek. Dzięki temu, że po każdym użyciu wystarczy je wyrzucić, a kolejnego dnia rozpocząć nowe opakowanie, oferują maksymalną wygodę, również w podróży. Jednodniowe szkła kontaktowe produkowane przez Alcon® Vision Care, sprawiają że możesz cieszyć się wydłużonym komfortem i ostrym obrazem na co dzień, bez konieczności dodatkowej pielęgnacji soczewek.

 
Najwyższy komfort noszenia - potrójny system nawilżenia sprawia, że soczewki są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Zapobiegają efektowi suchego oka i nie wywołują podrażnień.
Skuteczna korekcja wzroku - zarówno u krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Regularne noszenie szkieł pozwala zapomnieć o problemach z widzeniem i hamuje rozwój wady wzroku.
Błyskawiczne dopasowanie do kształtu oka - stworzone w oparciu o innowacyjny materiał Nelfilcon A szkła już w ciągu kilku pierwszych sekund doskonale dopasują się do kształtu oka oraz jego indywidualnych parametrów. Dzięki temu gwarantują najwyższą wygodę użytkowania oraz aplikacji.
Odpowiednie dla wrażliwych oczu - to właśnie dzięki intensywnym właściwościom nawilżającym oraz szybkiemu dopasowaniu do gałki ocznej soczewki są dedykowane również osobom o wyjątkowo wrażliwych oczach.

 
nowe soczewki - DAILIES AquaComfort Plus

 
Nowa para soczewek każdego dnia - soczewki są produktem jednodniowego użytku, dlatego nie musisz martwić się koniecznością ich codziennej pielęgnacji. Wystarczy, że przed snem zdejmiesz szkła z oczu i wyrzucisz do kosza, a rano sięgniesz po nową i świeżą parę.
Opakowanie z 90 sztukami nowoczesnych soczewek - wystarcza na ponad miesiąc regularnego użytkowania. Z tym opakowaniem nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale również dajesz sobie możliwość zapomnienia o kolejnych zakupach.
 

Charakterystyka soczewek DAILIES® AquaComfort Plus®:

 

Specjaliści na całym świecie starają się opracować rozwiązania, które sprawią, że soczewki będą jeszcze łatwiejsze w użyciu i pozwolą na jeszcze większą wygodę. DAILIES® AquaComfort Plus® to wynik ich wzmożonej pracy. Uniwersalne soczewki idealnie sprawdzą się zarówno u krótkowidzów, jak i u dalekowidzów. Dzięki nim osoby borykające się z tego typu wadami wzroku wreszcie będą mogły zapomnieć o problemach z widzeniem.

 

Zalety soczewek DAILIES® AquaComfort Plus®:

Do stworzenia nowoczesnych soczewek DAILIES® AquaComfort Plus® wykorzystano innowacyjny materiał Nelfilcon A. Zaprojektowany został on w taki sposób, aby soczewka, już w chwilę po założeniu, idealnie dopasowywała się do oka i nie powodowała żadnego dyskomfortu.

W przypadku tego modelu soczewek mamy do czynienia z nawodnieniem sięgającym aż 69%! Dzięki temu nawet osoby, których oczy są szczególnie narażone na wysuszenia, mogą czerpać pełen komfort z używania soczewek DAILIES® AquaComfort Plus®. Aby ta wygoda trwała przez cały dzień, w soczewce zawarto aż trzy związki nawilżające, które współpracują ze sobą i nawzajem wzmacniają swoje działanie, nawilżając, zwilżając oraz odświeżając soczewki. To wszystko z myślą o osobach, które chcą cieszyć się nieprzerwanym komfortem nawet podczas kilkunastogodzinnego noszenia soczewek kontaktowych.
 

Dla kogo soczewki DAILIES® AquaComfort Plus®?


Wiele osób rezygnuje z używania soczewek kontaktowych, bowiem nie spełniają one ich wymagań dotyczących wygody - oko zbyt szybko się wysusza, a użytkownik zaczyna skarżyć się zna dyskomfort. U niektórych pojawia się uczucie ciała obcego w oku, które nie pozwala zapomnieć o tym, że nosimy soczewki kontaktowe. DAILIES® AquaComfort Plus® udowadniają, że na rynku istnieją rozwiązania, które pozwalają cieszyć się wygodą każdemu! Rozwiązanie od Alcon® Vision Care zaprojektowane zostało również z myślą o tych osobach, które mają wrażliwe oczy, przez co noszenie soczewek do tej pory było dla nich uciążliwe i było przyczyną pogorszenia samopoczucia. DAILIES® AquaComfort Plus® to doskonały sposób na rozpoczęcie swojej przygody z soczewkami kontaktowymi. Jednodniowe rozwiązania to najprostszy i najwygodniejszy sposób na to, aby cieszyć się wyraźnym widzeniem.

Soczewki jednodniowe znacznie ułatwią życie każdej aktywnej osoby, dla której wygoda jest szczególnie ważna. Również osoby, które prowadzą siedzący tryb życia i wiele godzin spędzają przed ekranem komputera, docenią komfort płynący z używania wysoce nawilżonych soczewek DAILIES® AquaComfort Plus®. Nawet podczas długiej pracy, oko będzie wyglądało na świeże i wypoczęte.

W pudełeczku znajduje się 90 sztuk nowoczesnych soczewek. Dzięki tak pojemnemu opakowaniu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale też na dłuższy czas zapomnisz o zakupach. Soczewki dostępne są w dwóch rodzajach opakowań: z napisem Ciba Vision i Alcon® Vision Care. W obydwu przypadkach do czynienia mamy z tym samym produktem, a różnica w nazewnictwie wynika jedynie z faktu przejęcia firmy Ciba Vision przez firmę Alcon® Vision Care.

 

Parametry soczewek DAILIES® AquaComfort Plus®:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki Dailies
Producent ALCON
Moc sferyczna -15,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,7
Średnica 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Uwodnienie 69%
Materiał Nelfilcon A
Technologia Lightstream Technology™
Znacznik strony Light Blue VISITINT®
Tryb wymiany Dzienny
 

Soczewki są dostępne także w innych opakowaniach:

Докладніше
ВиробникALCON
МаркаDailies
Кількість штук в упаковці90 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 5 робочих днів