Clariti® Multifocal 3 szt.

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наявність:

до 10 робочих днів

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наша ціна:

89,98 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Clariti Multifocal to progresywne (multifokalne) soczewki miesięczne w trybie noszenia dziennego. Szkła zaprojektowała i stworzyła firma Cooper Vision.
 

Zaawansowana technologia AquaGen - kluczem do wysokiego komfortu użytkowania soczewek jest ich stały poziom nawilżenia. To właśnie gwarantuje zastosowanie technologii AquaGen - wilgotność i świeżość oczu, nawet po wielogodzinnym stosowaniu soczewek.
Najwyższej jakości właściwości utleniające - soczewki gwarantują także swobodny dostęp tlenu do rogówki, co bezpośrednio przekłada się na zmniejszone ryzyko infekcji oraz podrażnień oczu.
 
Idealne dopasowanie do oka - miękka, ultracienka powierzchnia soczewek w połączeniu z zaokrąglonymi krawędziami sprawia, że szkła błyskawicznie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka. Są więc łatwe w aplikacji i wygodne w użytkowaniu.
Ochrona przed promieniowaniem UV - aby oczy użytkowników były jeszcze zdrowsze, twórcy wzbogacili każdą soczewkę w nowoczesne filtry UVA/UVB, pochłaniające blisko 98% szkodliwego promieniowania słonecznego.
 
Tryb miesięczny - Clariti Multifocal

 
Tryb miesięczny - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Musisz tylko pamiętać o tym, by zdjąć je przed snem i umieścić w pojemniczku ze specjalnym płynem pielęgnującym.
3 sztuki w opakowaniu - to w sam raz, żeby połączyć je z drugim opakowaniem soczewek, o innej mocy i stworzyć w ten sposób zestaw w pełni dopasowany do potrzeb dyktowanych przez Twoją wadę wzroku.
 

Charakterystyka soczewek Clariti® Multifocal:

 

Do ich skonstruowania zastosowano materiał silikonowo-hydrożelowy wspomagany przez zaawansowaną technologię AquaGen. Gwarantuje ona stały poziom nawilżenia soczewek, który utrzymuje się nawet po wielu godzinach ich stosowania. Dla zapewnienia użytkownikom jeszcze większej wygody i bezpieczeństwa marka Cooper Vision wyposażyła swój produkt w filtry UVA i UVB. Wszystko to sprawia, że soczewki Clariti Multifocal dbają o zdrowie naszych oczu i zapewniają przejrzyste widzenie przez cały miesiąc.

Addycja:

  • LOW (do +2,25D)
  • HIGH (od +2,50D do +3,00D)
 

Dla kogo soczewki Clariti® Multifocal:

 

Clariti Multifocal to soczewki dedykowane osobom cierpiącym na prezbiopię (starczowzroczność). Wraz z wiekiem, wzrok wielu ludzi ulega pogorszeniu. Problem prezbiopii może więc dotyczyć właśnie Ciebie. Starczowzroczność objawia się trudnościami w dostosowaniu narządu wzroku do oglądania przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach od oka. Clariti Multifocal to soczewki progresywne dedykowane dla osób doceniających równowagę między komfortem użytkowania a zdrowiem narządu wzroku. Powinny je wybrać:

  • użytkownicy szkieł kontaktowych z postępującym wraz wiekiem problemem prezbiopii (starczowzroczności)
  • osoby oczekującym najwyższego poziomu komfortu od soczewek progresywnych, a przy tym najwyższej jakości widzenia.
 

Zalety soczewek Clariti Multifocal:

 
  • stały poziom nawilżenia - chroni oczy przed przesuszeniem oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami;
  • łatwa aplikacja - szkła błyskawicznie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka i są wygodne w użytkowaniu;
  • tryb miesięczny - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Ważne jest jednak byś pamiętał o regularnym czyszczeniu soczewek i umieszczaniu ich w specjalnym pojemniczku z płynem (na co najmniej kilka godzin);
  • najwyższej jakości właściwości utleniające - uzyskane dzięki swobodnemu dostępowi tlenu do rogówki - znacząco zmniejsza to ryzyko infekcji i podrażnień;
  • ochrona przed promieniowaniem UV - filtry UVA i UVB pochłaniają blisko 98% szkodliwego promieniowania słonecznego.
 

Parametry soczewek Clariti® Multifocal:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki progresywne
Marka Soczewki Clariti
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -8,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja LOW: do +2,25
HIGH: +2,50 do +3,00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,2
Dk/t 86 x 10-9
Uwodnienie 56%
Materiał Somofilcon A
Technologia AquaGen
Filtry UV >90%
 

Zobacz także inne soczewki progresywne marki Clariti

Докладніше
ВиробникCOOPER VISION
МаркаClariti
Кількість штук в упаковці3 штуки
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів