Clariti® 1 Day Multifocal 30 szt.

Lusterko GRATIS! (do 2 op.)
Кількість в упаковці:

30 штук

Наявність:

до 10 робочих днів

Кількість в упаковці:

30 штук

Наша ціна:

99,98 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Акція

Kup dwa op. soczewek, a otrzymasz lusterko ze szczotką GRATIS!

Clariti 1 Day Multifocal to progresywne soczewki jednodniowe przeznaczone do korekcji prezbiopii, czyli starczowzroczności.

 
Materiał Somofilcon A - nowoczesny i udoskonalony, charakteryzuje się aż 56-procentowym stopniem uwodnienia, dzięki czemu zapewnia najwyższy komfort stosowania soczewek oraz zdrowe funkcjonowanie oczu.
Technologia AquaGen - gwarantuje najwyższej jakości właściwości nawilżające, dzięki którym soczewki pozostają wilgotne nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji i eliminują problem suchego oraz podrażnionego oka.
Wysoka przepuszczalność tlenowa - współczynnik przepuszczalności w przypadku opisywanych soczewek wynosi aż 86 Dk/t. To daje gwarancję swobodnego dopływu tlenu do oczu, a więc ich odporności na infekcje i najwyższej wygody stosowania.
Asferyczna budowa - udoskonalona budowa, widoczna w asferycznej powierzchni tylnej i cienkich krawędziach nie tylko podnosi komfort stosowania soczewek, ale również zmniejsza aberrację optyczną, czego efektem jest perfekcyjne widzenie z każdej odległości i każdych warunkach oświetleniowych.
Ochrona przed promieniowaniem UV - Clariti 1 Day Multifocal

 
Ochrona przed promieniowaniem UV - soczewki zostały wzbogacone o kompleks nowoczesnych filtrów UVB/UVB, które mają zdolność do pochłaniania szkodliwego promieniowania słonecznego i które zapewniają oczom dodatkową ochronę przed słońcem.
Tryb dzienny - jedna para soczewek przeznaczona jest do jednodniowego stosowania, co oznacza, że wieczorem zdejmujesz je i wyrzucasz, a rano sięgasz po zupełnie nową i świeżą parę.
 

Charakterystyka soczewek Clariti® 1 Day Mutlifocal:

 

Obecne w ofercie producenta CooperVision szkła kontaktowe Clariti 1 Day Multifocal posiadają szereg zalet, spośród których na plan pierwszy wybija się wysoki stopień uwodnienia (aż 56%) i udoskonalona budowa. Udogodnienia te są zasługą silikonowo-hydrożelowego materiału Somofilcon A, który zastosowano do produkcji jednodniowych soczewek progresywnych. Clariti 1 Day Multifocal posiadają także filtry UVA i UVB oraz wysoki stopień przepuszczalności tlenu.

 

Zalety stosowania soczewek Clariti 1 Day Multifocal:

 
  • Idealne widzenie z każdej odległości i w każdych warunkach oświetleniowych - cienkie krawędzie i asferyczna powierzchnia tylna zmniejszają aberrację optyczną;
  • Oczy głęboko nawilżone - technologia AquaGen oraz wysoki stopień uwodnienia eliminują problem suchego i podrażnionego oka;
  • Ochrona przed promieniowaniem UV - dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB;
  • Wysoka przepuszczalność tlenu (na poziomie 86 Dk/t) - gwarantuje rogówce stały dostęp powietrza;
  • Jednodniowe stosowanie - sprawia, że soczewki są zawsze świeże oraz eliminuje konieczność pielęgnacji szkieł kontaktowych. Należy jednak pamiętać, że każdą parę należy wyrzucić po jednorazowym wykorzystaniu.
   

Dla kogo soczewki Clariti 1 Day Multifocal?

 

Soczewki Clariti 1 Day Multifocal zostały opracowane z myślą o osobach cierpiących na prezbiopię. Mają one wobec tego na celu zapewnienie najwyższego poziomu widzenia dla odległości bliskich, dalekich, a także pośrednich. Producenci postanowili także zaopatrzyć swój produkt w liczne udogodnienia. Sprawiają one, że z Clariti 1 Day Multifocal zadowoleni będą wszyscy Ci, którzy szukają komfortu na najwyższym poziomie.

 

Tryb noszenia i pielęgnacja

 

Clariti 1 Day Multifocal to wygoda i zdrowie w jednym. Przeznaczone do noszenia w trybie dziennym, jednodniowym sprawiają, że znika problem braku czasu na czyszczenie i pielęgnację soczewek. Po całym dniu każdą wykorzystaną parę wyrzuca się po prostu do kosza, by kolejnego poranka sięgnąć po nowe sztuki.

 

Parametry soczewek Clariti® 1 Day Multifocal:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki progresywne
Marka Soczewki Clariti
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -6,00 do +5,00 D (co 0,25 D)
Addycja LOW: do +2,25
HIGH: +2,50 do +3,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,1
Dk/t 86 x 10-9
Uwodnienie 56%
Materiał Somofilcon A
Technologia AquaGen
Filtry UV tak
 

Zobacz także inne soczewki progresywne marki Clariti

Докладніше
ВиробникCOOPER VISION
МаркаClariti
Кількість штук в упаковці30 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів