Biofinity® Multifocal 3 szt. typ N

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наявність:

до 15 робочих днів

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наша ціна:

108,99 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Soczewki Biofinity Multifocal typ N to wieloogniskowe soczewki od Cooper Vision, przeznaczone dla osób borykających się z problemem prezbiopii.

 
Wysoki stopień nawilżenia - soczewki Biofinity Multifocal są niezwykle przyjemne w codziennym stosowaniu, bo gwarantują oczom wysoki i stały poziom nawilżenia. Dzięki temu zapobiegają syndromowi suchego oka, a także wynikającym z niego podrażnieniom.
Perfekcyjne widzenie z każdej odległości - soczewki zostały stworzone z myślą o osobach dojrzałych, borykających się z problemem prezbiopii. Z tego powodu gwarantują ostre i wyraźne widzenie z każdej odległości. Są odpowiednie do czytania, oglądania telewizji, prowadzenia samochodu i znacznie większej liczby sytuacji.
Szeroki wybór mocy - soczewki można z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb, dzięki szerokiemu zakresowi mocy, jaki oferują.
Zabarwienie ułatwiające aplikację - każda z soczewek została wzbogacona o jasnoniebieskie zabarwienie SoftBlue - widoczne wyłącznie na niezałożonej sztuce. Dzięki temu aplikacja jest znacznie łatwiejsza, także dla osób, które sięgają po soczewki pierwszy raz w życiu.
Bez zbędnych dodatków - Biofinity Multifocal typ N

 
Bez zbędnych dodatków - opisywane soczewki są w pełni dostosowane do naturalnych potrzeb każdego oka, dlatego nie znajdziesz w ich składzie zbędnych dodatków.
Bez konieczności pielęgnacji - jako że soczewki przeznaczone są do miesięcznego stosowania, w dodatku w trybie dziennym i nocnym, nie wymagają codziennego oczyszczania ani starannej pielęgnacji. To świetna oszczędność czasu i energii.
 

Charakterystyka soczewek Biofinity® Multifocal typ N:

 

Biofinity Multifocal typ N są soczewkami silikonowo-hydrożelowymi nowej generacji wykonanymi z materiału Comfilcon A. W pełni spełniają one wszystkie zadania, jakie oczekują się od soczewek wieloogniskowych. Soczewki Biofinity Multifocal, podobnie jak cała rodzina soczewek Biofinity, zawierają Aquaform Comfort Science™, utrzymującą na stałym poziomie nawilżenie wewnątrz soczewki i minimalizującą jej odwodnienie. Najważniejsze, że te naturalnie hydrofilowe soczewki zachowują stały stopień nawilżenia bez konieczności stosowania dodatkowych środków zwilżających.

Prezbiopia (starczowzroczność) jest naturalną dysfunkcją narządu wzroku, objawiającą się tym, że po 40 roku życia pojawiają problemy z widzeniem zarówno na bliskie jak i dalekie odległości. Głównym zadaniem progresywnych soczewek Biofinity Multifocal jest więc zapewnienie perfekcyjnego widzenia dla każdej odległości. Opracowana przez Cooper Vision technologia Balanced Progressive™ bazuje na dwóch odmiennych konstrukcjach optycznych (D oraz N) w zależności od rodzaju dominującego oka, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu w odległościach bliskiej, dalekiej i pośredniej. Prezentowany model jest dostosowany do korekcji prezbiopii w przypadku oka niedominującego.

Soczewki posiadają zabarwienie SoftBlue, ułatwiające manipulowanie soczewką.

 

Dla kogo soczewki Biofinity® Multifocal typ N?

 

Soczewki progresywne Biofinity Multifocal są dla osób zmagających się z problemem prezbiopii. Szczególnie polecane są dla tych osób, które:

  • noszą szkła kontaktowe jako głównej metody korekcji i po 40 roku życia nie chcą z niej rezygnować,
  • są aktywne, a stosowanie okularów korekcyjnych ich ogranicza,
  • zmagają się z suchością oka będącej wynikiem postępującej prezbiopii.
 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Biofinity Multifocal typ N są stworzone do miesięcznego użycia w trybie dzień-noc i w tym czasie nie wymagają pielęgnacji. Podczas użycia tylko w trybie dziennym, pod koniec dnia należy oczyścić je stosując odpowiedni płyn pielęgnacyjny, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem przez co najmniej kilka godzin przed ich ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Biofinity Multifocal zaleca się użycie płynów z rodziny Clean Active lub każdy innego płynu do soczewek dostępnego w naszym sklepie.

 

Parametry soczewek Biofinity® Multifocal typ N:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki progresywne
Soczewki całodobowe
Marka Soczewki Biofinity
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Cechy korygujące Dla oka niedominującego
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
Dk/t 128 x 10-9
Uwodnienie 48%
Materiał Comfilcon A
Technologia Balanced Progressive™, Aquaform Comfort Science™
Znacznik SoftBlue
Tryb wymiany Dzienny i ciągły
 

Soczewki Biofinity Multifocal dla oka dominującego:

Докладніше
ВиробникCOOPER VISION
МаркаBiofinity
Кількість штук в упаковці3 штуки
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 15 робочих днів