Biofinity® 6 szt.

Кількість в упаковці:

6 штук

Наявність:

24 години

Кількість в упаковці:

6 штук

Наша ціна:

88,98 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Biofinity® 6 szt. to sferyczne silikonowo - hydrożelowe soczewki kontaktowe pochodzące od renomowanego i bezkonkurencyjnego producenta soczewek - Cooper Vision. Stworzone zostały z myślą o użytkownikach poszukujących niezwykle wygodnego i komfortowego rozwiązania.

 
W pełni naturalny produkt - w soczewkach Biofinity nie zawarto ani jednego sztucznego dodatku nawilżającego, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno przez alergików, jak i osoby o wyjątkowo wrażliwych oczach i skórze wokół nich.
Technologia Aquaform Comfort Science - to ona odpowiedzialna jest za jedwabistą miękkość oraz odpowiedni poziom nawilżenia każdej z soczewek. To z kolei przekłada się na łatwą i przyjemną aplikację oraz wysoki komfort użytkowania, nawet po wielu dniach od założenia.
Najwyższej jakości właściwości przepuszczalności tlenu - uzyskane poprzez zastosowanie innowacyjnego materiału Comfilcon A. To dzięki niemu rogówka ma stały dostęp do świeżego tlenu, a oczu są zdrowe, bez podrażnień i nieestetycznego zaczerwienienia.
Perfekcyjne widzenie - nowoczesna struktura soczewek oraz wysokiej jakości materiał, z jakiego je wykonano przekłada się na widzenie o wysokiej ostrości, bez nawet najdrobniejszych refleksów.
 
soczewki miesięczne - Biofinity

 
Nawet 30 dni z jedną parą - soczewki Biofinity przeznaczone są do miesięcznego stosowania. Oznacza to, że z jednej pary możesz korzystać nawet przez 30 dni, bez przerwy i bez konieczności dodatkowej pielęgnacji przy pomocy specjalistycznego płynu.
Ekonomiczne opakowanie - zawiera sześć sztuk soczewek, co daje wolność od zakupów na sześć pełnych miesięcy oraz pozwala zaoszczędzić odrobinę pieniędzy.
 

Charakterystyka soczewek Biofinity®:

 

Biofinity w opakowaniu 6 sztukowym to soczewki silikonowo-hydrożelowe wykonane z materiału Comfilcon A. W ich produkcji posłużono się technologią materiałową Aquaform Comfort Science, pozwalającą uzyskać miękką, jedwabistą i doskonale nawilżoną soczewkę. Poprzez użycie monomeru silikonu soczewki te bardzo dobrze przepuszczają tlen, a zastosowanie hydrofilnych i silikonowych komponentów pozwala na uzyskanie naturalnie nawilżonego materiału, w sposób równomierny utrzymujący wodę w całej soczewce.

Soczewki Biofinity to w pełni naturalny produkt optyczny - bez zbędnych dodatków, powłok i środków zwilżających, a także bez obróbki powierzchniowej. Ich użytkownicy są teraz na prostej drodze do uzyskania najwyższego poziomu komfortu i wygody. Warte podkreślenia jest, że soczewki Biofinity łamią regułę odwrotnej proporcjonalności uwodnienia do przepuszczalności tlenowej. Jak dotąd wzrost stopnia uwodnienia wiązał się z obniżeniem przepuszczalności tlenu. W soczewkach Biofinity jednak udało się tego uniknąć.

 

Dla kogo soczewki Biofinity®?

 

Biofinity to soczewki idealne dla osób, które nie chcą każdego dnia zakładać i zdejmować soczewek, oraz poddawać ich pielęgnacji. Całodobowe soczewki Biofinity założymy jednego dnia, a potem możemy nosić je w trybie ciągłym i ściągnąć dopiero po 30 dniach i nocach bez ryzyka podrażnienia oka oraz narażenia się na infekcję. Wysoki poziom nawilżenia soczewek zapewnia on uniknięcie dyskomfortu wiążącego się ze zjawiskiem suchego oka oraz wszelkiego rodzaju infekcji oraz podrażnień.

Ponadto soczewki Biofinity, polecane są także osobom:

 • zmagającym się z zaburzeniami filmu łzowego - soczewki cechują się bowiem podwyższoną odpornością na wysychanie;
 • oczekują od soczewki najwyższego komfortu użytkowania przy zachowaniu maksymalnej ostrości widzenia;
 • aktywnych, dla których korekcja okularowa może być problematyczna;
 • z wadą krótkowzroczności i nadwzroczności.
 

Zalety soczewek Biofinity® 6 szt:

 
 • Stworzone zostały dla alergików oraz osób o bardzo wrażliwych oczach. Soczewki Biofinity są w pełni naturalnym produktem, w którym nie zostały zawarte żadne sztuczne dodatki nawilżające.
 • Wysoka przepuszczalność powietrza na poziomie 160 oraz uwodnienie 48% dają gwarancję ulgi dla oczu nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach.
 • Miesięczna data ważności pozwala na ciągłe noszenie soczewek przez 30 dni, bez konieczności ściągania ich na noc i pielęgnacji przy użyciu specjalistycznego płynu.
 • Comfilcon A użyty w soczewkach ma wysokie właściwości utleniające. Zapewnia rogówce ciągły dostęp do powietrza, dzięki czemu oczy nie są podrażnione ani zaczerwienione.
 • Wysoka elastyczność (niski moduł Younga) oraz optymalny kształt tylnej powierzchni umożliwia idealne dopasowanie się do oka. Opatentowany okrągły kształt krawędzi zmniejsza drażnienie spojówki i zapewnia większą wygodę.
 • Nowoczesna struktura soczewek w połączeniu z wysokiej jakości materiałem przekłada się na ostre widzenie, bez żadnych refleksów.
 • Dzięki wykorzystaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki świetnie nadają się dla użytkowników zmagających się z zaburzeniami filmu łzowego. Są bowiem jedwabiście miękkie oraz zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia każdego dnia. Dzięki niej komfort noszenia utrzymuje się na tym samym poziomie nawet po kilku lub kilkunastu dniach od założenia.
 • Opakowanie zawiera aż sześć sztuk soczewek, jedna para może być używana nawet przez cztery tygodnie, zatem cały komplet starcza aż na trzy miesiące.
 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Biofinity można stosować w trybie ciągłym i nie wymagają wówczas żadnej pielęgnacji. Jeśli jednak ktoś zakłada je jedynie na dzień, pod koniec dnia musi wyczyścić je z użyciem płynu do soczewek i pozostawić w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Biofinity polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.

 

Parametry soczewek Biofinity®:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki całodobowe
Marka Soczewki Biofinity
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Uwodnienie 48%
Materiał Comfilcon A
Technologia Aquaform Comfort Science™
Tryb wymiany Dzienny i ciągły
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Докладніше
ВиробникCOOPER VISION
МаркаBiofinity
Кількість штук в упаковці6 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовлення24 години