Avizor Ever Clean Plus 255ml

Наявність:

24 години

Наша ціна:

49,99 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Do wszystkich rodzajów soczewek - z płynu pielęgnacyjnego Avizor Ever Clean Plus możesz korzystać niezależnie od tego, jaki rodzaj soczewek kontaktowych używasz - twarde czy miękkie, do stosowania w trybie dziennym czy przedłużonym, z materiału silikonowego czy silikonowo-hydrożelowego.
Dokładne czyszczenie - płyn pielęgnacyjny usuwa z powierzchni soczewek wszelkiego rodzaju niebezpieczne zabrudzenia - pył i kurz, osady białkowe, proteiny, tłuszcze i bakterie. W efekcie czego soczewki kontaktowe są nieskazitelnie czyste i gotowe do ponownego użycia.
Bez konserwantów - skład płynu pielęgnacyjnego spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa i przydatności do wzroku alergików oraz osób o wyjątkowo wrażliwych oczach.
Długotrwałe nawilżenie - aby soczewki były wygodne w stosowaniu, niezbędna jest ich podwyższona wilgotność. Płyn pielęgnacyjny dogłębnie nawilża soczewki i dzięki udoskonalonej formule sprawia, że efekt ten utrzymuje się przez jeszcze dłuższy czas.
Bez konieczności pocierania - Avizor Ever Clean Plus
Bez konieczności pocierania - skoncentrowana formuła płynu sprawia, że soczewki zostaną dokładnie oczyszczone i nawilżone w krótkim czasie i bez konieczności pocierania - wystarczy zanurzyć je w pojemniczku z preparatem na kilka godzin dziennie.
Tabletki neutralizujące w zestawie - funkcjonowanie płynu pielęgnacyjnego Avizor Ever Clean Plus jest możliwe dzięki zastosowaniu tabletek neutralizujących, zawartych w zestawie.
 

Charakterystyka płynu Avizor Ever Clean Plus:

 

Avizor Ever Clean Plus to wielofunkcyjny płyn do soczewek, który służy do pielęgnacji każdego typu soczewek kontaktowych, zarówno miękkich, jak i twardych. Uniwersalność tego preparatu sprawia, że płyn ten z sukcesem czyści, dezynfekuje i usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni soczewek. Ponadto jest to preparat o składzie wolnym od konserwantów. Dołączone są do niego tabletki enzymatyczne, których sekretem jest formuła SELF ACTION, zapewniająca doskonałe efekty w czyszczeniu soczewek i jednocześnie pozostawia je w bardzo dobrym stanie.

Płyn Avizor Ever Clean Plus dezynfekuje i czyści soczewki w procesie opartym na neutralizacji nadtlenku wodoru. Płynami pielęgnacyjnymi, które działają podobnie są także AOSept Plus z HydraGlyde, czy Eyeye MonoSept.

 

W skład preparatu Avizor Ever Clean Plus wchodzą:

 
  • 225 ml nadtlenku wodoru (3%);
  • dodatkowe składniki nawilżające
  • tabletki enzymatyczne, zwane też neutralizującymi (30 sztuk).
 

Zalety płynu pielęgnacyjnego Avizor Ever Clean Plus :

 
  • przeznaczony jest do wszystkich typów soczewek: twardych, miękkich, do stosowania w trybie dziennym, bądź przedłużonym, z materiału silikonowego, czy silikonowo-hydrożelowego;
  • nie zawiera konserwantów, dzięki czemu jest niezwykle bezpieczny a w związku z tym odpowiedni nawet dla alergików i osób o wyjątkowo wrażliwych oczach;
  • dokładnie czyści, usuwając z powierzchni soczewek zabrudzenia wszelkiego typu: pył, kurz, osady białkowe, proteiny, tłuszcze i bakterie;
  • dogłębnie i długotrwale nawilża soczewki, co znacząco wpływa na wygodę i bezpieczeństwo ich stosowania;
  • czyści i nawilża soczewki bez konieczności pocierania - wystarczy umieścić je w pojemniczku z preparatem na kilka godzin dziennie;
  • płyn zaopatrzony jest w tabletki neutralizujące, które potęgują jego pozytywne działanie.
 

Jak stosować Avizor Ever Clean Plus ?

 

Przede wszystkim należy pamiętać, by dokładnie umyć i wysuszyć ręce przed dotknięciem soczewki. Po tej czynności należy delikatnie umieścić szkło kontaktowe w pojemniku z płynem i dodać tabletkę neutralizującą.

 
UWAGA !

Należy stosować wyłącznie z tabletkami neutralizującymi oraz używać specjalnie zaprojektowanego pojemnika na soczewki.
Nie wkraplać płynu do oka!
Nie spożywać !
Докладніше
ВиробникAVIZOR
МаркаPozostałe
Орієнтовний час реалізаціі замовлення24 години
Ціна за 100ml22,22 PLN