AquaView Moist 12 szt.

Płyn GRATIS! (do 2 op.)
Кількість в упаковці:

12 штук

Наявність:

24 години

Кількість в упаковці:

12 штук

Наша ціна:

113,99 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Акція

Kup dwa op. soczewek, a otrzymasz płyn Clean Active Premium XXL 100 ml GRATIS!

Hit

Soczewki AquaView Moist są miesięcznymi szkłami kontaktowymi mającymi na celu korekcję wad krótkowzroczności i nadwzroczności.

Skuteczna korekcja wzroku - soczewki AquaView Moist zostały stworzone po to, by korygować krótko- oraz dalekowzroczność. Stosowane regularnie hamują rozwój wady wzroku i pozwalają cieszyć się ostrym widzeniem.
Materiał wzbogacony o hialuronian sodu - materiał wykorzystany w produkcji soczewek charakteryzuje udoskonalonym składem, wzbogaconym o hialuronian sodu. Dzięki temu szkła jeszcze lepiej wiążą wodę w swoim obrębie i są nawilżone przez znacznie dłuższy czas.
Korzystna przepuszczalność tlenowa - soczewki, dzięki wysokiemu parametrowi przepuszczalności tlenowej, podarowują oczom stały dostęp do powietrza, dzięki czemu nie męczą wzroku i zmniejszają ryzyko infekcji oraz podrażnień.
Wbudowane filtry UV - korzystanie z soczewek pozwala również uchronić wzrok przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego. Szkła zostały bowiem wzbogacone o nowoczesne filtry UVA/UVB.
 
Zabarwienie ułatwiające aplikację - AquaView Moist

 
Zabarwienie ułatwiające aplikację - aby z AquaView Moist mogli korzystać także początkujący użytkownicy, twórcy nanieśli na jedną ze stron soczewek błękitne zabarwienie ułatwiające aplikację.
Duże opakowanie - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez miesiąc, a jako że w opakowaniu znajduje się aż 12 sztuk, zakup ten przyniesie Ci wolność od ponownych odwiedzin w salonie optycznym na całe pół roku.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Moist:

 

AquaView Moist to innowacyjne szkła hydrożelowe podlegające miesięcznej wymianie - udoskonalona wersja soczewek AquaView Monthly. Powstały w oparciu o materiał Bioxifilcon B, który dzięki dodatkowi Hialuronianu Sodu (naturalnego polimeru), ułatwia zbieranie się wody na powierzchni oka, redukując przy tym tarcie oczu. Nawadniające cechy soczewek AquaView Moist sprawiają, że nie wysychają one a użytkownik cieszy się pełnym komfortem ich stosowania.

Materiał Bioxifilcon B uzupełniony dodatkiem Hialuronianem Sodu, idealnie współgrają z wysokim 55% poziomem nawilżenia soczewek AquaView Moist. Zachowanie odpowiedniego nawilżenia oczu, z soczewek AquaView Moist czyni produkt niezwykle komfortowy w użyciu od momentu ich założenia aż po zdjęcie. Współczynnik przepuszczalności tlenu to 26. Na dodatek soczewki AquaView Moist posiadają wbudowane filtry UV, będące protekcją przed szkodliwym wpływem promieniowania UV - UVA (85%) oraz UVB (40%).

Soczewki AquaView Moist z błękitnym odcieniem naniesionym na ich powierzchni, są niezwykle proste w ich zakładaniu i zdejmowaniu. Większe opakowanie (12 szt.) umożliwia długotrwałą korekcję wady wzroku bez konieczności martwienia się o cykliczne uzupełnianie zapasu soczewek.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Miesięczne soczewki AquaView Moist wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z linii Clean Active, które są dostępne w ofercie naszego sklepu.

 

Parametry soczewek AquaView Moist:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Soczewki AquaView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -15,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +10,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 26 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Bioxifilcon B
Filtry UV 85% UVA, 40% UVB
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

 

 

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!
Soczewki AquaView Moist 12 szt. należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj.

 

Докладніше
ВиробникINTEROJO
МаркаAquaView
Кількість штук в упаковці12 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовлення24 години