Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 6 szt.

Płyn GRATIS! (do 2 op.)
Кількість в упаковці:

6 штук

Наявність:

до 10 робочих днів

Кількість в упаковці:

6 штук

Наша ціна:

155,88 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Акція

Kup dwa op. soczewek, a otrzymasz płyn Clean Active Premium XXL 100 ml GRATIS!

Miesięczne soczewki kontaktowe Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism gwarantują zarówno perfekcyjne widzenie, jak i najwyższy komfort użytkowania - bez wysychania i podrażnień oczu.

 
Materiał Lotrafilcon B - wysokiej jakości, silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego stworzono soczewki pozwolił na uzyskanie jeszcze lepszego nawilżenia oraz przepuszczalności tlenowej szkieł kontaktowych.
Błyskawiczne dopasowanie do oka - soczewki są bardzo elastyczne i aksamitnie miękkie, dzięki czemu już w pierwszych sekundach po aplikacji idealnie dopasowują się do kształtu oka i pozostają niewyczuwalne przez cały okres stosowania.
Perfekcyjne widzenie - idealne dopasowanie do oka i wysoka przepuszczalność tlenowa soczewek przyczyniają się do jeszcze wyraźniejszego widzenia, pozbawionego szumów, refleksów i cieni.
Dodatkowa stabilizacja - soczewki, jako że stworzone zostały z myślą o astygmatykach, wzbogacono o dodatkowy system stabilizujący, utrzymujący je w jednej pozycji - bez podwijania i wypadania.
Szeroki zakres mocy - Air Optix HydraGlyde for Astigmatism

 
Szeroki zakres mocy - decydując się na wypróbowanie opisywanych soczewek, możesz mieć pewność, że z łatwością znajdziesz parę odpowiednią dla siebie. Szkła kontaktowe charakteryzują się bowiem szerokim zakresem mocy dodatniej i ujemnej.
Tryb miesięczny - z jednej pary soczewek Air Optix Hydraglyde for Astigmatism możesz korzystać nawet przez 30 dni. Jedynym warunkiem jest ich cowieczorna pielęgnacja przy użyciu specjalistycznego płynu.
 

Charakterystyka soczewek Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism:

 

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, wykonane z wysokiej jakości, silikonowo-hydrożelowego materiału Lotrafilcon B podarowują oczom wielogodzinne nawilżenie oraz swobodny dostęp do tlenu. Dzięki temu są niezwykle wygodne w stosowaniu i niewyczuwalne na oku. Idealne dla osób borykających się z syndromem suchego oka. Zostały stworzone w oparciu o unikalny design, dzięki któremu błyskawicznie dopasowują się do kształtu oka, gwarantując perfekcyjne widzenie - bez szumów i refleksów. Ich producent, Alcon Vision Care, wzbogacił je o dodatkowy system stabilizujący, który eliminuje problem przemieszczania się soczewki, jej podwijania i wypadania - to parametr niezwykle ważny dla astygmatyków, który pozwala na skuteczną korekcję wzroku. Soczewki charakteryzują się szerokim zakresem mocy, więc możesz mieć pewność, że dobierzesz parę odpowiednią dla siebie, szybko i z łatwością.

Z soczewek Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism możesz korzystać nawet przez cały miesiąc, bez ich zdejmowania i dodatkowej pielęgnacji. Jeśli jednak zdecydujesz się na stosowanie szkieł w trybie przerywanym - pamiętaj, by co najmniej na kilka godzin dziennie umieścić je w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym.

 

Dla kogo soczewki Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism?

 

Miesięczne soczewki kontaktowe Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism to produkt idealny dla astygmatyków. Ciągły lub przerywany tryb noszenia sprawia, że szkła odpowiadają na potrzeby zarówno klientów ceniących codzienną pielęgnację szkieł, jak i tych osób, które mają skłonność do zasypiania z zaaplikowanymi soczewkami.

 

Zalety soczewek Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism w opakowaniu 6 szt.

 

Sześć sztuk soczewek Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, przy ich miesięcznym trybie stosowania, to zapas na całe trzy miesiące. Idealne, żeby odpocząć od zakupów w salonie optycznym i jednocześnie zaoszczędzić odrobinę pieniędzy.

 

Parametry soczewek Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki toryczne
Marka Soczewki AIR OPTIX
Producent ALCON
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Cylinder -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
10o do 180o (co 10o)
Krzywizna 8,7
Średnica 14,5
Dk/t 108 x 10-9
Uwodnienie 33%
Materiał Lotrafilcon B
Technologia Precision Balance 8|4™
Tryb noszenia Dzienny i przedłużony do 6 nocy
 

Soczewki dostępne są także w mniejszym opakowaniu:

Докладніше
ВиробникALCON
МаркаAir Optix
Кількість штук в упаковці6 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів