Acuvue Oasys® Multifocal 6 szt.

Кількість в упаковці:

6 штук

Наявність:

до 8 робочих днів

Кількість в упаковці:

6 штук

Наша ціна:

128,88 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Reklama

Czytanie sprawia coraz więcej problemów i musisz oddalić książkę lub telefon, by odczytać znajdujące się tam litery? Prawdopodobnie borykasz się z prezbiopią (starczowzrocznością). Dwutygodniowe soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL to Twoja szansa na wyraźne widzenie, komfort, który umożliwi Ci cieszenie się każdym dniem i zapomnienie o posiadanej wadzie wzroku.

 
Soczewki od zaufanej marki - soczewki progresywne stworzone przez znaną i cenioną na całym świecie markę ACUVUE®, która dla wielu użytkowników jest synonimem najwyższej jakości i bezpieczeństwa.
Dla osób z prezbiopią - soczewki multifokalne ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL powstały z myślą o osobach po 40. roku życia, borykających się z prezbiopią, inaczej nazywaną starczowzrocznością.
Wyraźne widzenie - koniec z rozmazanym widzeniem podczas czytania książki, przeglądania czegoś w telefonie czy oglądania telewizji. Z soczewkami ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL zyskujesz wyraźne widzenie z każdej odległości.
Komfort przez cały dzień - dzięki intensywnemu i długotrwałemu nawilżeniu uzyskanemu za sprawą technologii Hydraclear Plus, soczewki progresywne ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL gwarantują wygodę stosowania przez cały dzień. Bez suchości i podrażnień oczu.
Ochrona przed UV - ACUVUE OASYS MULTIFOCAL

 
Ochrona przed UV - producent umieścił w soczewkach kompleks filtrów UVA/UVB, które chronią Twoje oczy przed dwoma najbardziej niebezpiecznymi rodzajami promieniowania słonecznego, i to w 90-100%.
Dwutygodniowe stosowanie - z jednej pary soczewek możesz korzystać przez 14 dni. Warunek jest jeden - codzienne oczyszczanie przeznaczonym do tego płynem pielęgnacyjnym.
 

Cechy charakterystyczne soczewek ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL

 

Prezbiopia jest efektem naturalnego starzenia się oczu, dotykająca osób po 40. roku życia. Nie oznacza to jednak, że musisz godzić się na niewyraźne widzenie i utrudnione czytanie, oglądanie czy prowadzenie samochodu. Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL to produkt znanej i cenionej na całym świecie marki ACUVUE®, z którym zyskasz wyraźne widzenie, a dzięki błyskawicznemu i idealnemu dopasowaniu soczewek do oczu, zapomnisz, że w ogóle masz jakąkolwiek wadę wzroku!

Soczewki progresywne ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL oparte zostały o nowoczesny materiał Senofilcon A - wysoko uwodniony (38%) i o wysokim parametrze tlenoprzepuszczalności. Dzięki temu oddają w Twoje ręce dobrze nawilżone soczewki, które nawet po kilku godzinach od założenia nie będą powodować suchości i podrażnień oczu. Tym bardziej, że wykorzystano w nich innowacyjną technologię Hydraclear Plus, znaną z innych soczewek z rodziny OASYS. Warto wspomnieć także, że „oddychające” soczewki ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL dostarczają rogówce oka odpowiednią ilość tlenu, co utrzymuje ją w dobrej kondycji i chroni przed infekcjami.

Soczewki ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL zostały zaprojektowane w taki sposób, by zagwarantować Ci wyraźne widzenie z bliska i daleka, w każdych, nawet wymagających, warunkach. Zawierają bowiem w sobie trzy różne moce optyczne - w górnej, środkowej i dolnej części. Szeroki zakres umożliwia znalezienie idealnej pary soczewek zarówno osobom borykającym się z prezbiopią w początkującej, jak i zaawansowanej fazie.

Progresywne soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL wzbogacono o filtry UV, które blokują blisko 100% promieniowania UVB i ponad 96% promieniowania UVA. To kompleksowa ochrona Twoich oczu przed słońcem, którą warto wykorzystać nie tylko w słoneczne dni, ale przez cały rok.

ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL to soczewki dwutygodniowe. Oznacza to, że z jednej pary możesz korzystać przez 14 dni. Pod warunkiem, że po całym dniu stosowania oczyścisz je przy pomocy przeznaczonego do tego płynu i na co najmniej kilka godzin zanurzysz je w świeżej porcji preparatu.

 

Dla kogo soczewki progresywne ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL?

 
  • dla osób, które borykają się z prezbiopią;
  • dla użytkowników preferujących dwutygodniowy tryb stosowania soczewek - to jedyne soczewki progresywne tego typu;
  • dla osób, które oczekują dobrego nawilżenia i „oddychalności” soczewek;
  • dla starszych osób, które chcą cieszyć się wyraźnym widzeniem w domu i na zewnątrz;
  • dla osób ceniących produkty renomowanych marek, znanych i cenionych na całym świecie.
 

Parametry soczewek ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL:

 
Kategoria Soczewki dwutygodniowe
Soczewki progresywne
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -9,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja LOW +0,75 D do +1,25 D
MID +1,50 D do +1,75 D
HIGH +2,00 D do +2,50 D
Krzywizna 8,4
Średnica 14,3
Dk/t 147 x 10-9
Uwodnienie 38%
Grubość w centrum 0,070 mm dla mocy -3,00 D
Materiał Senofilcon A
Technologia HYDRACLEAR® PLUS, Zoptymalizowana Strefa Optyczna, Wyjątkowa Hybrydowa Krzywizna Tylna
Filtry UV 99,9% UVB; 96,1% UVA
Докладніше
ВиробникJOHNSON & JOHNSON
МаркаACUVUE®
Кількість штук в упаковці6 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 8 робочих днів