ACUVUE® OASYS 24 szt.

Кількість в упаковці:

24 штуки

Наявність:

24 години

Кількість в упаковці:

24 штуки

Наша ціна:

297,63 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Reklama

Produkcja soczewek w opakowaniach 24 szt. została wstrzymana, produkt można kupić w op. 6 i 12 szt.


Soczewki ACUVUE® OASYS to dwutygodniowe soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie Johnson & Johnson, należącego do jednych z największych producentów soczewek.

 
Niezwykle wygodne w stosowaniu - soczewki zostały zaprojektowane w taki sposób, by dawały długotrwałe uczucie nawilżenia oraz świeżości oczu, nawet przy wielogodzinnym noszeniu.
Wzbogacone o składniki nawilżające - dzięki czemu oczy nie są suche ani podrażnione. Przyjemne uczucie nawilżenia jest obecne nawet przy kilkugodzinnej pracy przy komputerze i w mocno klimatyzowanym pomieszczeniu.
Skuteczna ochrona przed promieniowaniem słonecznym - to zasługa filtrów UVA/UVB najwyższej klasy zawartych w każdej soczewce.
Sugestywny znacznik stron ułatwiający aplikację - od tej pory, aby poprawnie założyć szkła, nie potrzebujesz specjalistycznych umiejętności ani doświadczenia.
ciągły tryb - Acuvue Oasys

 
Ciągły tryb noszenia - bez konieczności sięgania po nową parę soczewek każdego dnia. Wystarczy, że po zdjęciu włożysz szkła do pojemnika ze specjalnym płynem pielęgnacyjnym, a o poranku są znów gotowe do założenia.
Duże opakowanie z 24 sztukami soczewek - przekłada się na sporą oszczędność i zażegnuje konieczność pamiętania o comiesięcznym zakupie soczewek.
 

Charakterystyka soczewek ACUVUE® OASYS:

 

Do stworzenia soczewek ACUVUE® OASYS użyty został materiał Senofilcon A, wzmocniony dodatkowo składnikiem nawilżającym HYDRACLEAR, łączym cechy materiałów hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych. Soczewki ACUVUE® OASYS zaprojektowano tak, aby utrzymywać oczy w ciągłym nawilżeniu oraz świeżości. Przepuszczalność tlenowa na wysokim poziomie pozwala soczewkom ACUVUE® OASYS na przewyższenie wyznaczników obowiązujących dla soczewek o dziennym i przedłużonym trybie użytkowania. Soczewki ACUVUE® OASYS posiadają blisko 100% ochronę oczu przed promieniowaniem UVA i UVB, co wyróżnia je z grona typowych soczewek kontaktowych.

 

Początkujący adepci soczewek nie będą mieć kłopotu z założeniem soczewek, albowiem ACUVUE® OASYS wyposażone zostały w sugestywny znacznik stron usprawniający ich zakładanie. ACUVUE® OASYS są soczewkami dwutygodniowymi, jednak pod pewnymi warunkami mogą być stosowane także w systemie noszenia ciągłego - dzień/noc.

 

Dla kogo soczewki ACUVUE® OASYS?

 

Soczewki ACUVUE® OASYS stworzono dla osób, oczekujących najwyższego komfortu. ACUVUE® OASYS sprawdzą się perfekcyjnie w zmieniających się warunkach pogodowych, klimatyzowanych pomieszczeniach i miejscach zadymionych.

Poleca się je szczególnie osobom, które:

 

  • spędzają wiele godzin przed ekranem komputera oraz urządzenia mobilnego,
  • borykają sie z problemem suchego oka, nasilającego się po użyciu szkieł kontaktowych,
  • nawilżają dodatkowo oczy przy pomocy kropli,
  • spędzają wiele godzin na zewnątrz narażając się na długotrwałe oddziaływanie promieniowanie UV.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Do utrzymania soczewek ACUVUE® OASYS w odpowiednim stanie, konieczna jest systematyczna i dokładna pielęgnacja przez zastosowanie płynów do soczewek. Stanowią one gwarancję komfortowego noszenia i wyraźnego widzenia w całym okresie stosowania soczewek dwutygodniowych od Johnson & Johnson. Do ich pielęgnacji sugerujemy płyny z rodziny Clean Active, ale także każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.

 

Parametry soczewek ACUVUE® OASYS:

 
Kategoria Soczewki dwutygodniowe
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,4; 8,8
Średnica 14,0
Dk/t 147 x 10-9
Uwodnienie 38%
Materiał Senofilcon A
Technologia HYDRACLEAR® PLUS
Filtry UV 99,9% UVB, 96,1% UVA
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

 

Wysyłka soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.

Докладніше
ВиробникJOHNSON & JOHNSON
МаркаACUVUE®
Кількість штук в упаковці24 штуки
Орієнтовний час реалізаціі замовлення24 години