ACUVUE® OASYS 12 szt.

Кількість в упаковці:

12 штук

Наявність:

24 години

Кількість в упаковці:

12 штук

Наша ціна:

157,68 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Reklama

Soczewki ACUVUE® OASYS to dwutygodniowe soczewki kontaktowe pojawiające się w ofercie jednego z liderujących producentów soczewek, Johnson & Johnson.

 
Najwyższy komfort stosowania - soczewki chronią oczy przed szkodliwym działaniem nawet najbardziej niekorzystnych warunków pogodowych. Nawilżają i gwarantują długotrwałe uczucie świeżości.
Właściwości ultranawilżające - sprawiają, że noszenie soczewek nie wywołuje efektu suchego oka. Nie podrażnia, nie powoduje nieestetycznego zaczerwienienia i nie męczy wzroku. Nawet w towarzystwie intensywnie działającej klimatyzacji i w trakcie wielogodzinnej pracy przy komputerze są zdrowe i wypoczęte.
Uniwersalna korekcja wzroku - soczewki zostały stworzone z myślą o właścicielach zarówno ujemnej, jak i dodatniej wady wzroku. Stosowane regularnie hamują jej rozwój. Mogą być stosowane naprzemiennie z okularami korekcyjnymi.
Maksymalna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV - za sprawą obecnych w każdej soczewce nowoczesnych filtrów UVA/UVB, chroniących w 99,9% przed promieniowaniem UVB i w 96,1% przed promieniowaniem UVA.
znacznik stron - Acuvue Oasys

 
Znacznik stron dla łatwiejszej aplikacji - dzięki niemu zakładanie soczewek jest niezwykle łatwe nawet dla osób, które sięgają po nie pierwszy raz.
Ekonomiczne opakowanie 12 sztuk - raz zakupione, wystarcza na długi czas i przekłada się na finansową oszczędność. To dlatego, że jedna para soczewek może być noszona przez nawet dwa tygodnie.
 

Charakterystyka soczewek ACUVUE® OASYS:

 

ACUVUE® OASYS są soczewkami wykonanymi z materiału Senofilcon A, wyposażone w wewnętrzny składnik nawilżający HYDRACLEAR, będące doskonałym łącznikiem najlepszych cech materiałów hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych. Soczewki ACUVUE® OASYS zaprojektowano tak, aby nieprzerwanie pozostawiać oczy odpowiednio nawilżone oraz świeże. Wysoka transmisyjność tlenu pozwala soczewkom ACUVUE® OASYS na osiągnięcie wymagań stawianych soczewkom podczas noszenia dziennego i przedłużonego. Soczewki ACUVUE® OASYS cechują się także blisko 100% ochroną oczu przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV (UVA i UVB).

 

Nawet początkującym użytkownikom soczewek, założenie ACUVUE® OASYS nie będzie sprawiało żadnych problemów, ponieważ zostały one wyposażone w znacznik stron ułatwiający ich zakładanie. Soczewki te są soczewkami dwutygodniowymi, jednak mogą być także stosowane w systemie noszenia ciągłego w dzień i w nocy przez cały tydzień.

 

Dla kogo soczewki ACUVUE® OASYS?

 

Soczewki ACUVUE® OASYS stworzono dla osób, oczekujących najwyższego poziomu komfortu podczas stosowania soczewek kontaktowych, podczas gdy konkurencyjne soczewki kontaktowe nie spełniają ich oczekiwań. ACUVUE® OASYS idealnie sprawdzą się w wymagających warunkach pogodowych, pomieszczeniach klimatyzowanych oraz w miejscach zadymionych.

W szczególności polecane się je osobom:

 

  • spędzających dużo czasu przed ekranem komputera,
  • uskarżających się na problemy suchego oka w trakcie noszenia szkieł kontaktowych,
  • potrzebujących użycia dodatkowych środków nawilżających oczy w postaci kropli,
  • spędzających dużo czasu na zewnątrz i przez to narażających oczy na długotrwałe działanie promieni słonecznych.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki ACUVUE® OASYS wymagają systematycznej i dokładnej pielęgnacji przy zastosowaniu płynów pielęgnacyjnych. Tylko wtedy mamy gwarancję, że soczewki przez cały okres ich stosowania będą komfortowe w noszeniu i będą zapewniać wyraźne widzenie. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.

 

Parametry soczewek ACUVUE® OASYS:

 
Kategoria Soczewki dwutygodniowe
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,4; 8,8
Średnica 14,0
Dk/t 147 x 10-9
Uwodnienie 38%
Materiał Senofilcon A
Technologia HYDRACLEAR® PLUS
Filtry UV 99,9% UVB, 96,1% UVA
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

 

 

Wysyłka soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.

Докладніше
ВиробникJOHNSON & JOHNSON
МаркаACUVUE®
Кількість штук в упаковці12 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовлення24 години