TOTAL30® MULTIFOCAL 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

229,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

TOTAL30® Multifocal 6 szt. to produkt polecany przez ekspertów w dziedzinie wysokojakościowych soczewek kontaktowych - firmę Alcon. Zastosowane technologie mają na celu poprawę komfortu życia osób, które na co dzień odczuwają dolegliwości związane z prezbiopią (tzw. starczowzrocznością).

 
Wieloogniskowa konstrukcja optyczna - Precision Profile Design zapewnia wyraźne widzenie na każdą odległość i szybki proces adaptacji.
Water Gradient Technology - odpowiada za idealne nawilżenie soczewek i tym samym eliminuje dyskomfort związany z suchością oczu. Dzięki zaawansowanej technologii zewnętrzna powierzchnia soczewek zawiera ponad 90% wody.
Technologia Celligent - chroni oczy przed bakteriami i rozmaitymi zanieczyszczeniami. Unikalna formuła zbliżona jest do budowy komórek nabłonkowych rogówki oka, pełniąc tym samym funkcję ochronną.
Tryb miesięcznej wymiany - soczewki powstały w oparciu o nowatorskie technologie, co umożliwia stosowanie jednej pary przez okres 30 dni, przy jednoczesnym poczuciu najwyższego komfortu do ostatniego dnia użytkowania.
Ekonomiczne opakowanie - zawiera 6 sztuk i polecane są szczególnie osobom korzystającym każdego dnia z soczewek kontaktowych.
Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna i filtr światła niebieskiego - TOTAL30 Multifocal
Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna i filtr światła niebieskiego - kompleks filtrów UV blokuje ponad 90% promieniowania ultrafioletowego, a specjalny filtr HEVL niweluje wysokoenergetyczne światło emitowane przez ekrany i monitory.
 

Charakterystyka soczewek progresywnych TOTAL30® Multifocal:

 

Wieloogniskowe soczewki kontaktowe TOTAL30® Multifocal to bez wątpienia innowacyjna metoda korekcji wzroku dla osób z prezbiopią. Starannie opracowana konstrukcja soczewek poprawia ostrość widzenia, co znacząco przekłada się na dobre samopoczucie i pełną aktywność w codziennym funkcjonowaniu.

W wyniku starczowzroczności spada naturalna zdolność oczu do skupiania uwagi na przedmiotach znajdujących się w małej odległości, powodując niewyraźne widzenie. Za sprawą konstrukcji optycznej Precision Profile Design możliwe jest odczytywanie przez oczy równie wyraźnego obrazu obiektów znajdujących się daleko, jak też blisko. Zastosowanie soczewek TOTAL30® Multifocal do znakomita alternatywa dla okularów progresywnych, nie ma też potrzeby korzystania z dodatkowych okularów do czytania.

Wieloogniskowe soczewki kontaktowe marki Total30 to świetny wybór dla osób z tendencją do przesuszających się oczu - dzięki Water Gradient Technology soczewki są bardzo dobrze nawilżone. Takie właściwości soczewek kontaktowych mogą być kluczowe dla osób często korzystających z monitorów i smartfonów. Duże znaczenie ma również technologia Celligent, która naśladując strukturę rogówki oka zapewnia optymalne nawilżenie oraz chroni oczy przed bakteriami i osadami.

Miesięczne soczewki wieloogniskowe umożliwiają swobodne stosowanie jednej pary przez 30 dni – każdego dnia po zdjęciu soczewek wystarczy umieścić je w płynie pielęgnacyjnym, aby przed ponownym założeniem były odpowiednio zdezynfekowane i gwarantowały poczucie świeżości. W sytuacji, gdy soczewki kontaktowe stanowią podstawową metodę korekcji wzroku ważną cechą będzie również ochrona przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Soczewki TOTAL30® Multifocal posiadają zdolność blokowania ponad 90% promieni UVA oraz ponad 99% promieni UVB.

Soczewki TOTAL30® Multifocal to oferta skierowana przede wszystkim do tych osób, które poznały już zalety wynikające z codziennego stosowania soczewek kontaktowych i są zdecydowane do korzystania z takiej metody korekcji wzroku przez dłuższy okres czasu. Zakup większego opakowania wiąże się nie tylko z wygodą, ale również bardziej korzystną ceną.

 

Parametry soczewek TOTAL30® Multifocal:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki progresywne
Marka Soczewki Total30
Producent ALCON
Moc sferyczna -10,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja LO (do +1.0), MED (do +2.0), HI (do +2.5)
Krzywizna 8,4
Średnica 14,2
Dk/t 154 x 10-9
Uwodnienie Gradientowe - 55% (wewnątrz) do ~100% (na powierzchniach zewnętrznych)
Materiał Lehfilcon A
Technologia PrecisionProfile, CELLIGENT®, Water Gradient Technology
Zabarwienie Light Blue VISITINT
Filtry UV >99% UVB, >90% UVA
Filtr redukujący HEVL Tak
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych