Total 30 for Astigmatism 6 szt

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

263,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki TOTAL30® for Astigmatism to zupełnie nowy produkt, oferowany przez znaną i cenioną w branży optycznej markę Alcon. W tym przypadku uwzględnione zostały potrzeby astygmatyków – suchość i podrażnienie oczu mogą się stać od tej chwili jedynie wspomnieniem. Perfekcyjnie opracowana konstrukcja soczewek potwierdza najlepsze standardy jakości i gwarantuje maksymalne zadowolenie z użytkowania, niezależnie od okoliczności.

 
Wysoka jakość od renomowanego producenta - użytkownicy soczewek TOTAL30® for Astigmatism mogą liczyć na niezrównany komfort i funkcjonalność.
Technologia Water Gradient - zapewnia idealny stopień uwodnienia, na poziomie 55% wewnątrz oraz ok. 100% na powierzchni soczewki. Optymalne nawilżenie utrzymuje się przez cały okres użytkowania.
Technologia Celligent - odpowiada za wysoką higienę oczu. Zastosowana warstwa ochronna naśladuje naturalną powierzchnię oka, aby zapobiec działaniu osadów lipidowych oraz bakterii.
Precision Balance 8|4 - starannie opracowana konstrukcja zapewnia stabilne utrzymanie soczewki na powierzchni oka, przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszej ostrości widzenia.
Nowoczesne filtry UV - Total 30 for Astigmatism

 
Nowoczesne filtry UV - stanowi uzupełnienie nowoczesnej technologii soczewek TOTAL30® for Astigmatism, gwarantując wysoki komfort użytkowania także podczas upalnych dni.
Miesięczne soczewki dla astygmatyków - odpowiadają na potrzeby osób preferujących aktywny styl życia - soczewki wielokrotnego użytku są niezwykle wygodne i praktyczne.
 

Co wyróżnia soczewki TOTAL30® for Astigmatism?

 

Soczewki TOTAL30® for Astigmatism zaprojektowane zostały z uwzględnieniem dolegliwości występujących stosunkowo często u astygmatyków. Osoby narażone na zespół suchego oka nie muszą się już martwić – innowacyjne soczewki marki Alcon zapewnią optymalny poziom nawilżenia przez cały okres 30 dni. Co więcej, dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii soczewki są niewyczuwalne dla oka, co przekłada się bezpośrednio na wysoki komfort użytkowania w każdej sytuacji.

Water Gradient Technology to formuła opracowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, sięgających po różne formy aktywności. Stopniowa zmiana poziomu uwodnienia zapewnia idealne nawilżenie oczu – zawartość wody wewnątrz soczewki wynosi 55%, natomiast na powierzchni soczewki niemal 100%. W porównaniu do innych soczewek TOTAL30® for Astigmatism wypadają niezwykle korzystnie, ponieważ wykazują 3-krotnie większą stabilność warstwy nawilżenia, co gwarantuje znakomitą korekcję wzroku i niezrównaną wygodę. Co więcej, silikonowo-hydrożelowa struktura ułatwia bezproblemowe zakładanie i zdejmowanie soczewek. Stosowanie innowacyjnych soczewek marki Alcon może się okazać przełomową zmianą dla niejednego astygmatyka.

Dla osób korzystających na co dzień z soczewek kontaktowych bardzo ważnym aspektem jest higiena oczu. W tym przypadku mamy do czynienia z nowatorską technologią Celligent, która ogranicza osadzanie się lipidów i wnikanie bakterii – warto przy tym wspomnieć, że soczewki niższej generacji zazwyczaj eliminują wyłącznie osady białkowe.

Wysoką funkcjonalność soczewek TOTAL30® for Astigmatism potwierdza również zastosowany filtr UV, który stanowi barierę ochronną przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych. Taka ochrona jest nieoceniona szczególnie w letnim sezonie - w czasie przeznaczonym na różne formy relaksu na powietrzu i wyjazdy podczas planowanego urlopu.

Soczewki TOTAL30® for Astigmatism to soczewki wielokrotnego użytku, które wybierane są często przez osoby preferujące niekwestionowaną wygodę i praktyczne rozwiązania. Do codziennej pielęgnacji miesięcznych soczewek najlepiej wykorzystywać wysokiej jakości preparat polecany przez profesjonalistów.

 

Dla kogo soczewki TOTAL30® for Astigmatism?

 
  • dla osób z astygmatyzmem, poszukujących metod korekcji zapewniających maksymalny komfort;
  • dla osób o wrażliwych oczach, borykających się z problemem zespołu suchego oka;
  • dla pasjonatów różnych dyscyplin sportu i wszelkich form aktywności fizycznej;
  • dla miłośników podróży, starannie dobierających najlepsze rozwiązania z filtrem UV;
  • dla osób preferujących niezawodne produkty i wysoką funkcjonalność w codziennym użytkowaniu;
  • dla osób spędzających wiele godzin przy komputerze i korzystających ze smartfonów;
  • dla pracowników biurowych i studentów.
 

Parametry soczewek TOTAL30® for Astigmatism:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki toryczne
Producent ALCON
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Cylinder -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
10° do 180° (co 10°)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
Dk/t 123 x 10-9
Uwodnienie gradientowe - 55% (wewnątrz) do >100% (na powierzchniach zewnętrznych)
Materiał Lehfilcon A
Technologia Precision Balance 8|4, Water Gradient, CELLIGENT®
Znacznik strony VISITINT®
Filtry UV 90-99% UVA i UVB
Tryb wymiany Dzienny

 

 

Soczewki dostępne są również w innym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych