Total 30 for Astigmatism 3 szt

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

138,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki TOTAL30® for Astigmatism to propozycja dla osób, które cenią sobie na co dzień wysoką funkcjonalność i wygodę. Miesięczne soczewki zostały stworzone w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględniające łagodzenie dolegliwości związanych z astygmatyzmem. Nowatorskie soczewki kontaktowe gwarantują doskonałe samopoczucie i wysoki komfort w każdej sytuacji. Co ważne – dzięki charakterystycznym właściwościom soczewki toryczne TOTAL30® for Astigmatism są praktycznie niewyczuwalne dla oczu, co od razu podwyższa komfort i jakość życia w każdym jego aspekcie.

 
Soczewki polecane przez renomowaną markę - produkty oferowane przez firmę Alcon zyskały już szerokie grono zwolenników na całym świecie, są synonimem wysokiej jakości pod każdym względem użytkowania.
Technologia Water Gradient - odpowiedni stopień nawilżenia jest szczególnie ważny dla osób z astygmatyzmem, co przekłada się na satysfakcjonujące korzystanie z soczewek o każdej porze dnia i w każdej sytuacji.
Technologia Celligent - przeciwdziała osadom lipidowym i bakteriom, odpowiada za maksymalny stopień bezpieczeństwa w codziennym stosowaniu soczewek kontaktowych.
Precision Balance 8|4 - niezwykle dokładnie opracowana konstrukcja zapewnia stabilne utrzymanie soczewki na powierzchni oka i wyjątkowo wyraźne widzenie przez cały dzień.
Nowoczesne filtry UV - Total 30 for Astigmatism

 
Nowoczesne filtry UV - zapewniają dodatkową ochronę wzroku, tworząc skuteczną barierę dla promieni ultrafioletowych i niwelując ich działanie o ok. 90%.
Soczewki wielokrotnego użytku - doskonale sprawdzają się u osób preferujących praktyczne rozwiązania, ceniących sobie wygodę i unowocześnienia w różnych dziedzinach życia.
 

Czym charakteryzują się soczewki toryczne TOTAL30® for Astigmatism?

 

Innowacyjne soczewki TOTAL30® for Astigmatism dedykowane są dla wymagających użytkowników. Połączenie technologii Water Gradient z technologią Celligent gwarantuje maksymalny stopień zadowolenia. Co oznacza w praktyce gradient uwodnienia? Wewnątrz soczewki znajduje się 55% wody, a na jej powierzchni niemal 100%. Dzięki zastosowaniu takiej technologii optymalny poziom nawilżenia utrzymuje się ok. 3 razy dłużej, aniżeli w przypadku „standardowych” soczewek. Takim efektem szczególnie usatysfakcjonowane będą osoby, które zmagają się na co dzień z nadwrażliwością oczu, a niejednokrotnie z odczuciem suchości czy też skłonnością do podrażnień. Co więcej, można mieć pewność, że korzystanie z jednej pary soczewek TOTAL30® for Astigmatism zagwarantuje odpowiednie działanie przez cały okres 30 dni.

Za sprawą wykorzystania unikalnej technologii Celligent powstaje specjalna warstwa ochronna, naśladująca powierzchnię oka. W ten sposób wnikanie osadów lipidowych i bakterii jest znacznie trudniejsze, co oczywiście przekłada się na niezrównany komfort w użytkowaniu i doskonałą ochronę oczu. Dla osób przywiązujących dużą wagę do higieny oczu soczewki TOTAL30® for Astigmatism będą idealnym wyborem.

Dużą zaletą soczewek TOTAL30® for Astigmatism są zastosowane filtry UV, które chronią wzrok przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Szybko się przekonasz, że dzięki wygodnym soczewkom każdy urlop będzie udany i pełen pozytywnych wrażeń.

Soczewki TOTAL30® for Astigmatism to soczewki miesięczne – taki wariant bardzo często wybierany jest przez osoby zabiegane i zapracowane, które w natłoku codziennych obowiązków poszukują rozwiązań usprawniających działania i zapewniających najwyższy komfort. Trzeba przy tym jednak pamiętać, że miesięczne soczewki wymagają odpowiedniej pielęgnacji, przy użyciu wysokiej jakości płynów, po każdym dniu stosowania.

 

Dla kogo soczewki TOTAL30® for Astigmatism?

 
  • dla astygmatyków,
  • dla użytkowników preferujących maksimum komfortu I bezpieczeństwa,
  • dla osób o wrażliwych oczach, często odczuwających suchość oczu,
  • dla miłośników sportu i różnych rodzajów aktywności fizycznej,
  • dla pasjonatów podróży, poszukujących najlepszych rozwiązań z filtrem UV,
  • dla osób stawiających na praktyczne rozwiązania i produkty wysokiej jakości,
  • dla osób pracujących przy komputerze i korzystających ze smartfonów,
  • dla studentów i pracowników naukowych.
 

Parametry soczewek TOTAL30® for Astigmatism:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki toryczne
Producent ALCON
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Cylinder -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
10° do 180° (co 10°)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
Dk/t 123 x 10-9
Uwodnienie gradientowe - 55% (wewnątrz) do >100% (na powierzchniach zewnętrznych)
Materiał Lehfilcon A
Technologia Precision Balance 8|4, Water Gradient, CELLIGENT®
Znacznik strony VISITINT®
Filtry UV 90-99% UVA i UVB
Tryb wymiany Dzienny

 

 

Soczewki dostępne są również w innym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 8 dni roboczych