Swarovski SK 2065 1096 52

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Nasza cena:

Cena promocyjna 349,65 zł -65% Normalna cena 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 499,50 zł ? Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kupując więcej oszczędzasz!

Na hasło INTERNET kupisz te oprawki w cenie internetowej w salonach KODANO Optyk wraz z 50% zniżką na soczewki Jorg Optik. Promocja obowiązuje przy zakupie pełnych okularów. Szczegóły

Dostawa w sklepie Kodano.pl

×

Dostawa na adres:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 15,98 zł
  • Kurier DPD: Przedpłata - 19,99 zł
  • Kurier DPD: Płatność przy odbiorze - 22,99 zł
  • Kurier GLS: Płatność przy odbiorze - 18,98 zł

Dostawa do punktów odbioru:

  • Salony KODANO Optyk: Przedpłata - 4,99 zł
  • DPD Pickup: Przedpłata - 12,99 zł
  • InPost Paczkomaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • GLS Automaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • DPD Automaty: Przedpłata - 11,99 zł

Dostawa zagraniczna:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 30.99 zł


Wysyłka 0 zł przez cały rok


Dlaczego KODANO?

×


Gwarancja zwrotu 100%

×

Okulary nie spełniają Twoich oczekiwań? Nie martw się! Nasza gwarancja obejmuje możliwość zwrotu oprawek wraz ze szkłami korekcyjnymi do 30 dni.


Gwarancja oryginalności

×

Grupa KODANO oferuje wyłącznie oprawki/okulary od czołowych, światowych producentów. Dzięki temu masz pewność, że kupione przez Ciebie produkty są w 100% oryginalne.


140 mm
17 mm
41 mm
52 mm
138 mm

Sprawdź podobne produkty

Okulary z powłoką Blue Blocker

Okulary z powłoką Blue Blocker

chronią Twoje oczy przed szkodliwym wpływem niebieskiego światła i oddziałują na:

  • Redukcję zmęczenia
  • Lepszy sen
  • Ochronę przed długotrwałymi uszkodzeniami

Dlaczego warto zwrócić uwagę na model Swarovski SK 2065 1096 52?

Wybór okularów korekcyjnych to decyzja, która łączy potrzebę wyraźnego widzenia z codziennym komfortem i estetyką. Prezentowany model Swarovski SK 2065 1096 52 wyróżnia się przede wszystkim charakterystycznym kształtem kocich oczu, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością ze względu na swoją zdolność do optycznego modelowania rysów twarzy. Wybierając ten projekt, stawiasz na akcesorium, które subtelnie akcentuje spojrzenie, zachowując przy tym lekkość formy. Transparentne wykończenie oprawek sprawia, że okulary stają się niemal niewidoczne na twarzy, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających subtelnych, a jednocześnie wyrazistych dodatków, które dobrze komponują się z każdą paletą kolorystyczną ubrań, niezależnie od okazji.

Jakie zalety wynikają z pełnej konstrukcji i zastosowanych materiałów?

Pełna oprawka w tym modelu zapewnia stabilne osadzenie szkieł korekcyjnych, co przekłada się na wysoką trwałość konstrukcji w codziennym użytkowaniu. Wykorzystanie wysokogatunkowego tworzywa pozwala na uzyskanie efektownej przejrzystości, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości produktu, co jest kluczowe dla wygody noszenia przez wiele godzin. Tego typu rozwiązanie sprawia, że oprawki nie obciążają nosa ani skroni, co jest często odczuwalne przy cięższych konstrukcjach. Przemyślana geometria kocich oczu nie tylko estetycznie definiuje linię brwi, ale także zapewnia odpowiednie pole widzenia, co jest niezbędne w pracy biurowej, czytaniu czy prowadzeniu codziennych aktywności. Całość została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkowniczce maksymalną wygodę bez konieczności częstych poprawek ustawienia okularów na nosie.

Jak te okulary wpisują się w codzienny rytm dnia?

Model Swarovski SK 2065 1096 52 to propozycja dla kobiet, które cenią uniwersalność i funkcjonalność w jednym. Dzięki swojej transparentnej kolorystyce okulary te nie zdominują Twojego wyglądu, lecz staną się jego harmonijnym uzupełnieniem. Niezależnie od tego, czy spędzasz czas w biurze, czy na spotkaniach towarzyskich, pełne oprawki gwarantują bezpieczeństwo szkieł korekcyjnych, co czyni je niezawodnym narzędziem w codziennym funkcjonowaniu. Ich design sprawia, że dobrze odnajdują się zarówno w zestawieniach biznesowych, jak i w mniej formalnych, weekendowych stylizacjach. To wybór dla osób, które oczekują, że okulary będą po prostu wygodne, dobrze wykonane i zawsze gotowe do użycia, nie wymagając przy tym skomplikowanej pielęgnacji czy specjalnego traktowania w trakcie zwykłych, codziennych czynności.

Dlaczego zakupy w Kodano.pl są praktycznym rozwiązaniem?

Decydując się na zakup w Kodano.pl, zyskujesz dostęp do przejrzystej oferty i wsparcie, które ułatwia podjęcie właściwej decyzji bez wychodzenia z domu. Jeśli zastanawiasz się, czy kształt kocich oczu będzie odpowiedni dla Twojej twarzy, możesz skorzystać z wirtualnej przymierzalni dostępnej przy tym modelu. To narzędzie pozwala na szybką weryfikację tego, jak oprawki prezentują się w rzeczywistości, co znacznie ogranicza stres związany z zakupami online. Dodatkowo, oferujemy 30 dni na zwrot, co daje Ci pełen spokój i możliwość przymierzenia okularów w domowym zaciszu, w swoim własnym tempie. Dzięki takiemu podejściu możesz w pełni ocenić jakość wykonania i komfort noszenia, mając pewność, że Twoja decyzja zakupowa jest przemyślana i w pełni bezpieczna, a produkt spełni Twoje oczekiwania przez długi czas.


Więcej informacji
Dla kogodamskie
Typ produktuOkulary korekcyjne
MarkaSwarovski
KształtKocie oczy
Rodzajpełne
Materiałplastikowe
Kolor oprawektransparentny, fioletowy
Długość zausznika [mm]140,00
Szerokość szkła [mm]52,00
Wysokość oprawki [mm]41,00
Szerokość mostka [mm]17,00
Szerokość oprawki [mm]138,00
Przekątna soczewki [mm]52,00
Zawiasy elastyczneNie
Nakładki przeciwsłoneczneNie
Wirtualna przymierzalniaTak

Jak dobrać Swarovski SK 2065 1096 52 do kształtu twarzy?

Wybór odpowiednich oprawek to kluczowy krok w budowaniu harmonijnego wizerunku, a model Swarovski SK 2065 1096 52 dzięki swojemu charakterystycznemu kształtowi kocich oczu oferuje wyjątkową wszechstronność. Ten fason jest ceniony za zdolność do optycznego unoszenia rysów twarzy, co sprawia, że twarz wydaje się bardziej promienna i wypoczęta. Transparentna kolorystyka oprawek sprawia, że akcesorium nie dominuje nad urodą, lecz subtelnie ją podkreśla.

Jeśli posiadasz twarz o kształcie trójkątnym lub kwadratowym, te okulary mogą okazać się trafnym wyborem. Delikatnie wyciągnięte ku górze krawędzie skutecznie równoważą proporcje, nadając twarzy miękkości i lekkości. W przypadku twarzy okrągłych, kocie oczy wprowadzają pożądane kąty, które pomagają optycznie wysmuklić linię policzków oraz żuchwy, co przekłada się na bardziej wyrazisty wygląd w codziennych sytuacjach.

Dla kogo model Swarovski SK 2065 1096 52 będzie idealny?

Te damskie okulary korekcyjne skierowane są do kobiet, które poszukują połączenia elegancji z nowoczesnym, minimalistycznym designem. Transparentna oprawa to rozwiązanie dla osób preferujących akcesoria, które pasują do każdej stylizacji, niezależnie od kolorystyki garderoby. To propozycja dla użytkowniczek świadomych swojego stylu, które cenią markowe produkty o rozpoznawalnym, ale nienachalnym charakterze oraz wysokiej dbałości o detale wykończeniowe.

Model ten doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, czy to w środowisku biurowym, czy podczas spotkań towarzyskich. Dzięki pełnej konstrukcji oprawki zapewniają stabilne osadzenie szkieł korekcyjnych, co jest ważne dla osób potrzebujących wsparcia wzroku przez wiele godzin w ciągu dnia. Warto skorzystać z wirtualnej przymierzalni dostępnej w Kodano.pl, aby sprawdzić, jak te okulary prezentują się na Twojej twarzy przed zakupem.

Czym wyróżnia się Swarovski SK 2065 1096 52?

Największym atutem tego modelu jest jego ponadczasowa forma kocio-okich oprawek, która łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym, transparentnym wykończeniem. Wybór przezroczystego tworzywa to wybór lekkości wizualnej – takie okulary nie przytłaczają twarzy, co jest istotne dla osób o delikatnych rysach. Konstrukcja typu pełnego zapewnia trwałość oraz pewność, że soczewki są odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas codziennych aktywności.

Marka Swarovski jest znana z przywiązywania wagi do estetyki swoich produktów, co widać w precyzyjnym wykonaniu każdego elementu tych oprawek. Wybierając ten produkt w Kodano.pl, zyskujesz pewność otrzymania oryginalnego modelu, który został zaprojektowany z myślą o komforcie noszenia. To połączenie funkcjonalności korekcyjnej z estetycznym designem, które spełnia oczekiwania wymagających użytkowniczek szukających trwałych i stylowych rozwiązań optycznych.

Jak dbać o Swarovski SK 2065 1096 52?

Prawidłowa pielęgnacja okularów pozwala zachować ich przejrzystość oraz estetyczny wygląd przez długi czas. Podstawą jest regularne czyszczenie szkieł za pomocą dedykowanych ściereczek z mikrofibry, które skutecznie usuwają odciski palców i kurz, nie rysując powierzchni. Unikaj używania ręczników papierowych czy ubrań, ponieważ mogą one zawierać drobinki pyłu, które trwale uszkadzają powłoki uszlachetniające soczewki korekcyjne.

Kiedy nie używasz okularów, zawsze przechowuj je w twardym etui. Chroni to oprawki przed przypadkowym zgnieceniem lub zarysowaniem, gdy znajdują się w torebce. Pamiętaj również, aby nie zostawiać okularów w miejscach narażonych na wysoką temperaturę, takich jak deska rozdzielcza samochodu w pełnym słońcu, gdyż wysoka temperatura może negatywnie wpłynąć na strukturę materiału oprawek oraz na powłoki soczewek.

Najcześciej zadawane pytania

Czy transparentne oprawki pasują do każdego typu urody?

Transparentne oprawki, takie jak w modelu Swarovski SK 2065 1096 52, są wyjątkowo uniwersalne. Ze względu na swoją neutralną barwę, nie kolidują z kolorem włosów czy odcieniem cery. Stanowią subtelny dodatek, który rozjaśnia twarz i dodaje jej świeżości, będąc bezpiecznym wyborem dla osób o różnych typach kolorystycznych, od chłodnych po ciepłe.

Czy te oprawki są odpowiednie do mocnych szkieł korekcyjnych?

Pełna konstrukcja oprawek jest zazwyczaj bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku szkieł o większej mocy. Solidna ramka wokół soczewki skutecznie ją utrzymuje, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo. Jeśli planujesz montaż szkieł o wysokich wartościach korekcji, ten model będzie odpowiedni, ponieważ zapewnia wystarczającą głębokość dla stabilnego osadzenia szkieł.

Co zrobić, jeśli okulary nie będą pasować?

W Kodano.pl dbamy o komfort zakupów, dlatego oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli po otrzymaniu produktu okaże się, że dany model nie spełnia Twoich oczekiwań pod kątem dopasowania lub stylu, możesz dokonać zwrotu. Dzięki temu proces wyboru nowych okularów online jest bezpieczny i pozwala na spokojne przymierzenie modelu w domowych warunkach.