Solo-Care AQUA 2x360ml

UWAGA! Krótka data ważności

Nasza cena:

Cena promocyjna 34,99 zł -50% Normalna cena 69,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł ? Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Zakupy na raty 5 x 0%

(od 100 zł do 1500 zł)
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.


Płyn pielęgnacyjny SOLO-care AQUA™ to odpowiedź na potrzeby wszystkich osób pragnących stosować swoje soczewki długo i komfortowo - bez suchości i osadów zakłócających widzenie. Preparat jest idealny również dla osób aktywnych, nie przepadających za wymagającymi zabiegami pielęgnacyjnymi, ceniących prostotę i skuteczność.

System HydroLock - dzięki niemu płyn pielęgnacyjny SOLO-care AQUA przywraca soczewkom ich początkowy stopień nawilżenia i sprawia, że pozostają one wilgotne przez znacznie dłuższy czas.
Dokładne oczyszczenie - jednym z najważniejszych zadań spełnianych przez opisywany płyn pielęgnacyjny jest dokładne oczyszczenie soczewek. Preparat usuwa bakterie, tłuszcz, kurz i pył, a także osady białkowe i zwiększa odporność soczewek na ich gromadzenie w przyszłości.
Udoskonalona receptura - skład płynu pielęgnacyjnego wzbogacono o dwa niezwykle dobroczynne komponenty: prowitaminę B5 i sorbitol. Dzięki nim soczewki pozostają elastyczne i są bardzo dobrze przyjmowane przez oko - nie powodują mikrourazów ani infekcji.
Opcja miesięcznego przechowywania - jeśli aktualnie nie chcesz korzystać z soczewek, umieść daną parę w pojemniczku wypełnionym płynem. W ten sposób zachowają wszystkie swoje cenne właściwości i będą gotowe do założenia nawet po 30 dniach.
Ekspresowa pielęgnacja - SOLO-care AQUA
Ekspresowa pielęgnacja - oczywiście z płynu pielęgnacyjnego możesz korzystać standardowo: wlać do pojemniczka i umieścić w nim soczewki na całą noc. Jeśli jednak nie masz na to czasu, zaaplikuj kilka kropli preparatu na soczewki, potrzyj, wypłucz i gotowe - szkła kontaktowe są świeże i gotowe do użycia!
Wydajne opakowanie - zawiera dwie buteleczki płynu, każda o pojemności 360 ml. Takie opakowanie to świetny sposób na oszczędność - zarówno czasu, jak i pieniędzy. Idealne dla osób regularnie korzystających z soczewek kontaktowych planowej wymiany.
 

Charakterystyka płynu pielęgnacyjnego SOLO-care AQUA™:

 

Dobroczynne działanie płynu pielęgnacyjnego SOLO-care AQUA™ wynika przede wszystkim z jego składu - wzbogaconego o prowitaminę B5 i sorbitol. Te dwa komponenty składają się na unikalny system HydroLock, dzięki któremu preparat przywraca soczewkom ich początkowy stopień nawilżenia, gwarantując w ten sposób najwyższy komfort ich stosowania - bez suchości i podrażnień oczu.

Jednym z głównych zadań płynu pielęgnacyjnego jest jednak oczyszczenie i dezynfekcja. Soczewki zanurzone w preparacie zostają uwolnione od wszelkiego rodzaju zabrudzeń - zarówno wytworzonych przez organizm, jak i zebranych z otoczenia. Mowa tutaj o osadach białkowych i białkowo-tłuszczowych, grzybach, bakteriach i drobinkach kurzu. Płyn eliminuje je wszystkie, przywracając soczewkom nieskazitelną czystość i świeżość. Chroni więc oczy przed groźnymi infekcjami. Regularne stosowanie płynu pielęgnacyjnego SOLO-care AQUA™ zmniejsza ogólną skłonność soczewek do "przyciągania” i gromadzenia zabrudzeń, głównie osadów białkowych.

Płyn pielęgnacyjny SOLO-care AQUA™ stanowi również świetne środowisko dla obecnie nieużywanych soczewek. To znaczy, że nawet jeśli wyciągnąłeś już nową parę z blistra, ale z jakiegoś powodu chcesz odpocząć od korzystania z soczewek, nie musisz ich wyrzucać do kosza. Po prostu umieść je w pojemniczku wypełnionym płynem, a tam będą czekać do ponownego użycia - wolne od zabrudzeń, nawilżone, ze wszystkim swoimi wartościowymi cechami. Nawet przez 30 dni.

 

Jak działa płyn pielęgnacyjny SOLO-care AQUA™?

 
 • usuwa wszystkie zabrudzenia - osady, tłuszcze, bakterie, grzyby i kurz,
 • zmniejsza skłonność soczewek do gromadzenia zabrudzeń,
 • przywraca soczewkom ich korzystne nawilżenie,
 • utrzymuje elastyczność i miękkość soczewek,
 • umożliwia bezpieczne przechowywanie soczewek - nawet przez 30 dni.
 

Jak stosować płyn pielęgnacyjny SOLO-care AQUA™?

 
 • Opcja standardowa - znana wszystkich użytkownikom soczewek. Polega na tym, że umieszczasz soczewki w pojemniczku, zalewasz odpowiednią ilością płynu pielęgnacyjnego i zostawiasz na co najmniej 4 godziny (a najlepiej całą noc). Po tym czasie są gotowe do ponownego użycia.
 • Opcja ekspresowa - idealna dla aktywnych osób, szukających prostych i szybkich rozwiązań. Aplikujesz kilka kropli płynu pielęgnacyjnego na soczewki, energicznie pocierasz, spłukujesz i umieszczasz w pojemniczku wypełnionym preparatem zaledwie na 5 minut. I gotowe!

Dodatkową zaletą płynu SOLO-care AQUA™ jest możliwość przechowywania w nim nieużywanych aktualnie soczewek kontaktowych aż do 30 dni, bez konieczności ich ponownego czyszczenia.

 

Zalety płynu pielęgnacyjnego SOLO-care AQUA™ w opakowaniu 2 x 360 ml

 

Korzystasz z soczewek niemalże codziennie i potrzebujesz stałego zapasu płynu pielęgnacyjnego, najlepiej kupionego w atrakcyjnej cenie? W takim razie opakowanie płynu pielęgnacyjnego SOLO-care AQUA™ 2 x 360 ml jest idealne dla Ciebie! Ekonomiczne, ale jednocześnie bardzo poręczne, dzięki rozbiciu dużej pojemności na dwie niewielkie buteleczki.

 

Skład płynu SOLO-care AQUA™:

 • poliheksanid 0,0001%,
 • Hydrolock (dekspantenol, sorbitol),
 • fosforan sodu,
 • trometamina,
 • poloxamer 407,
 • wersenian disodowy.
 

Płyn dostępny jest również w mniejszych opakowaniach:

Więcej informacji
Cena za 100ml5,00 zł