W Kodano.pl kupisz tanie soczewki kontaktowe i okulary renomowanych producentów. Mamy największy wybór soczewek i okularów online w Polsce, a 97% zamówień realizujemy w 24h!
Zaufało nam już ponad 100 000 Klientów, dołącz do nich i Ty!

Okulary Solano

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Solano

Dobre okulary przeciwsłoneczne powinny skutecznie chronić oczy użytkowników przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego. Należy powiedzieć, że takie właśnie są okulary marki Solano.

Opis firmy

Firma Solano funkcjonuje na rynku polskim, angielskim i rosyjskim. W toku produkcji okularów korzysta ona z najbardziej zaawansowanych technologii, wszystko po to, aby jak najbardziej wszechstronnie chronić oczy użytkowników. Jednocześnie, zadaniem okularów przeciwsłonecznych Solano jest zapewnienie klientom komfortu widzenia i niezawodności użytkowej. W okularach tej marki stosowane są soczewki polaryzacyjne TAC. Są one w wysokim stopniu odporne na zadrapania i znacznie podwyższają przejrzystość obrazu. Soczewki te cechują się mniejszą grubością i wagą od tradycyjnych. Zbudowane są one z materiałów polikarbonowych, które są najnowocześniejszym tworzywem stosowanym w akcesoriach sportowych.

Atrybuty firmy

Trzeba podkreślić, że firma Solano w toku swojej działalności stara się projektować i wytwarzać wyłącznie okulary dobre jakościowo, o wysokich parametrach użytkowych, ale jednocześnie jak najbardziej estetyczne. Sam kształt okularów również musi być po prostu dobrany do gustów i wymagań samych użytkowników. Można powiedzieć, że okulary marki Solano są okularami przeciwsłonecznymi sportowymi. Mają one podwyższoną odporność na uszkodzenia i dają pełną, 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Okulary Solano są niebanalne i modne, oddają styl życia sportowców w dużych miastach.

Zobacz poszczególne okulary marki Solano: