SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

73,48 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Renata
5.0000
Fantastyczne soczewki! Wygodne, długo utrzymują nawilżenie oka, łatwe w zakładaniu i ściąganiu, naprawdę polecam!Jedyne, które mogę nosić cały dzień.
Maciej
4.0000
wygodne do zakładania, nie przeszladzające na oku i nie zachodzą mglą pod wieczór- gdyby jeszce tylko łatwiej się zdejmowały, byłyby idealne

Termin realizacji

Termin realizacji może ulec wydłużeniu z powodu opóźnień w dostawach. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism to jednodniowe soczewki toryczne udostępnione w ofercie firmy .

 
Materiał Hilafilcon B - charakteryzuje się aż 59-procentowym uwodnieniem i dużą przepuszczalnością tlenową, dzięki czemu soczewki są jeszcze wygodniejsze w stosowaniu - utrzymują optymalną wilgotność oczu przez cały dzień i oferują im swobodny dostęp do powietrza.
Dodatkowy system stabilizacji - aby soczewki były w pełni dostosowane do potrzeb astygmatyków, twórcy wzbogacili je o dodatkowy system stabilizacji, dzięki któremu utrzymują się w początkowej pozycji przez cały okres użytkowania. Bez podwijania i wypadania.
 
Technologia High Definition - zastosowanie innowacyjnej technologii pozwoliło na uzyskanie perfekcyjnego widzenia w wysokiej rozdzielczości - ostrego i wyrazistego, nawet w warunkach niedostatecznego oświetlenia.
 
Ultracienka budowa - soczewki są niewyczuwalne na oku i bardzo łatwe w aplikacji, dzięki niezwykle cienkim krawędziom i dużej elastyczności. Tarcie na linii oko-powieka zostało znacząco zmniejszone, a więc oczy są jeszcze zdrowsze i wypoczęte nawet pod koniec dnia.
Nowa para każdego dnia - SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism

 
Nowa para każdego dnia - soczewki są przeznaczone do jednodniowego stosowania. To oznacza, że nie musisz już pamiętać o ich cowieczornej pielęgnacji, bo rano i tak sięgasz po nową i świeżą parę.
30 sztuk w opakowaniu - idealna ilość na wypróbowanie danego rodzaju soczewek lub skompletowanie miesięcznego zestawu o dwóch różnych wartościach mocy.
 

Charakterystyka soczewek Soflens® Daily Disposable Toric for Astigmatism:

 

Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism to soczewki toryczne dla astygmatyków, dedykowane do jednorazowego ich użycia. Powstały w oparciu o materiał Hilafilcon B, który wraz z 59% uwodnieniem soczewek zapewnia odczuwanie najwyższego komfortu przez użytkownika podczas ich całodziennego stosowania. Soczewki Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism są pierwszymi jednodniowymi soczewkami torycznymi zaprojektowanymi z wdrożeniem technologii High Definition. Zapewnia ona doskonałe, wyraziste widzenie także w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Poza tym soczewki wyposażono w system stabilizacji, zapewniającego nie przekręcanie się soczewki na oku, co oznacza że nie ma miejsca zjawisko zaburzenia widzenia.

Dzięki technologii Lo-Torque jednodniowe soczewki Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism posiadają asferyczną budowę, zmniejszającą aberrację sferyczną. Na dodatek, soczewki wyposażone zostały w nawilżający system ComfortMoist gwarantujący uzyskanie ponadprzeciętnego efektu nawilżenia w trakcie całego dnia ich noszenia. W zestawieniu z wyjątkowo cienką budową soczewki, system ComfortMoist gwarantuje uzyskanie niezwykłego komfortu noszenia i nawilżenie na odpowiednim poziomie, także na koniec dnia.

 

Dla kogo soczewki Soflens® Daily Disposable Toric for Astigmatism?

 

Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism są soczewkami torycznymi, stworzonymi z myślą o astygmatykach, chcącymi cieszyć się komfortem i wygodą przez zakładanie czystej pary soczewek każdego dnia. Soczewki jednodniowe toryczne spełnią wymagania nawet bardzo wymagających użytkowników soczewek.

 

Parametry soczewek SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki toryczne
Marka SofLens
Producent BAUSCH & LOMB
Moc sferyczna -9,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do 0,00 D (co 0,25 D)
Cylinder -0,75; -1,25; -1,75
20°, 90°, 160°, 180°
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 16 x 10-9
Uwodnienie 59%
Materiał Hilafilcon B
Technologia Lo-Torque, ComfortMoist, High Definition
 

Zobacz inne soczewki toryczne marki SofLens

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaSoflens
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych