Soczewki toryczne miesięczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

na stronę

Toryczne soczewki miesięczne

Soczewki toryczne to innowacyjne rozwiązanie dla osób, u których wyraźne widzenie komplikuje astygmatyzm. Przez długi czas osoby z tą wadą wzroku były skazane na okulary korekcyjne. Dziś, dzięki najnowszym technologiom, możemy zaoferować im najwyższej jakości soczewki astygmatyczne! Jeżeli masz za sobą wizytę u optyka lub optometrysty, możesz swobodnie wybrać soczewki toryczne z naszej oferty. Zgromadziliśmy produkty renomowanych producentów soczewek kontaktowych torycznych, za którymi stoi wiele lat doświadczenia i najnowsze technologie. Soczewki toryczne miesięczne to produkty chętnie wybierane przez klientów, którzy spróbowali i przekonali się do tej formy korekcji wzroku. Sprawdź, czy uda Ci się znaleźć soczewki idealne dla Ciebie!

Soczewki toryczne miesięczne - ulga dla astygmatyków

Jednym z liderów na rynku jest firma CooperVision, która opracowała najwyższej jakości soczewki dla astygmatyków. Do jej wiodących produktów należy linia Biofinity Toric - odpowiedź na potrzeby osób nawet z zaawansowanym astygmatyzmem. Oprócz standardowych soczewek torycznych, firma opracowała również soczewki z oznaczeniem XR, które charakteryzują się szerokim zakresem mocy sferycznych i parametrami cylindrów. Są one przeznaczone dla klientów ze skomplikowaną wadą wzroku, którzy mieli problemy z dobraniem idealnych soczewek astygmatycznych. Produkt ten posiada jeszcze jedną unikalną cechę! Są to soczewki miesięczne przeznaczone do noszenia w trybie ciągłym, których nie ma potrzeby zdejmować na noc.

Soczewki miesięczne dla astygmatyków wymagających komfortu

Firma Alcon kieruje swoją ofertę soczewek torycznych dla osób, którym zależy na najwyższym komforcie użytkowania. Jeżeli zmagasz się z wrażeniem suchego oka, nowoczesne soczewki toryczne Air Optix PLUS HydraGlyde mogą zaskoczyć Cię wysokim stopniem nawilżenia. Są one wykonane z innowacyjnego silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Lotrafilcon B. Soczewka nawilża oko przez cały dzień oraz zapewnia swobodny przepływ tlenu. Jest to produkt wybierany przez klientów, którzy lubią zapomnieć o tym, że noszą soczewki kontaktowe! Ich unikalny design o niezwykle cienkich krawędziach pozwala na komfortową aplikację i idealne dopasowanie soczewki do kształtu oka.

Soczewki toryczne miesięczne dla początkujących

Każde nowoczesne soczewki są przyjazne dla osób rozpoczynającym przygodę z tą formą korekcji wzroku. Jednak czasem o wygodzie decydują niuanse. Soczewki astygmatyczne marki AquaView Toric zostały wyposażone w kolorowy znacznik, dzięki któremu łatwo można rozpoznać ich właściwą stronę. To bardzo przydatne w sytuacjach porannego pośpiechu lub niedostatecznego oświetlenia. Soczewki kontaktowe dla złożonych wad wzroku dostępne są w opakowaniach po 3 i 6 sztuk. Skąd takie ilości? Bardzo często parametry optyczne obydwu oczu różnią się między sobą i wymagają oddzielnego zamawiania soczewek. Soczewki toryczne miesięczne to produkt dla osób, które pamiętają o codziennym czyszczeniu i odpowiednim przechowywaniu soczewek. Zadbane szkła kontaktowe będą służyły przez 30 dni, idealnie zachowując swoje właściwości. Zapoznaj się z szerokim wyborem miesięcznych soczewek torycznych, dostępnych w naszym sklepie internetowym:

Zobacz poszczególne rodzaje soczewek torycznych: