Soczewki toryczne jednodniowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę

Toryczne soczewki jednodniowe

W naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę soczewek torycznych, przeznaczonych dla osób z astygmatyzmem. Posiadamy soczewki wiodących producentów, o najwyższej jakości i stopniu bezpieczeństwa dla oka. Soczewki toryczne jednodniowe to doskonała opcja dla klientów, którzy dopiero zaczynają przygodę z używaniem szkieł kontaktowych. Dają one możliwość przetestowania tej formy korekcji wzroku w domowych warunkach bez inwestowania dużych środków. Jeżeli masz już za sobą wizytę u optometrysty, możesz swobodnie wybrać odpowiedni rodzaj soczewek z naszej oferty.

Soczewki jednodniowe - dlaczego to dobry wybór?

Wielu specjalistów, uważa że jednodniowe soczewki korekcyjne to najbezpieczniejsza opcja spośród tego typu produktów. Nie wymagają one przechowywania, więc trudno popełnić błąd w dbaniu o higienę oka. Soczewki jednodniowe wyjmujemy ze sterylnych opakowań, a po użyciu po prostu wyrzucamy do śmieci. Nie ma potrzeby inwestowania w dedykowane płyny oraz pojemniki do przechowywania. Jednodniowe soczewki toryczne można również stosować zamiennie z okularami. To bardzo wygodny wybór, gdy masz potrzebę raz na jakiś czas zrezygnować z klasycznych szkieł. Soczewki tego typu wybierają klienci, którzy uprawiają sport, przygotowują się do sesji zdjęciowych lub pragną wystąpić w ważnym dniu bez okularów.

Jednodniowe soczewki toryczne, o których marzyli astygmatycy

Jeszcze do niedawna astygmatyzm był wadą wzroku, która uniemożliwiała noszenie soczewek kontaktowych. Osoby zmagające się z tym problemem były więc skazane na klasyczne okulary. Jednak dzięki idącej naprzód technologii, dziś możemy cieszyć się bogatą ofertą soczewek torycznych tak znanych marek jak ACUVUE®, Dailies® czy MyDay. Każdy z nich oferuje produkty najwyższej jakości, opracowane z użyciem najnowszych technologii. Priorytetem wszystkich producentów jest zapewnienie doskonałej jakości widzenia i doskonałego nawilżenia oka.

Warto zwrócić uwagę na linię soczewek torycznych Dailies od Alcon. Wyróżnia je duża skala mocy korekcyjnych, dzięki czemu z soczewek mogą korzystać zarówno krótko- jak i dalekowidze o wysokim stopniu wady wzroku. Dodatkowo soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Toric można kupić w dużym opakowaniu, zawierającym aż 90 sztuk. Kolejnym wygodnym udogodnieniem jest kolorystyczne oznaczenie stron soczewek. Ten drobny szczegół bardzo pomaga osobom, które nie mają jeszcze wprawy w aplikowaniu soczewek do oka.

Jak wybrać i zamówić odpowiednie soczewki toryczne?

Astygmatyzm to specyficzna wada wzroku, zwłaszcza gdy idzie w parze z krótko- lub dalekowzrocznością. Wybierając jednodniowe soczewki toryczne trzeba wziąć pod uwagę kilka parametrów, które są indywidualne dla każdego klienta. Nasz wygodny formularz pomoże Ci szybko zaznaczyć odpowiednie opcje. Postępuj zgodnie z zaleceniami specjalisty, który pomógł Ci wybrać soczewki. W odpowiednich rubrykach formularza znajdziesz miejsce na wybór mocy optycznych oraz zaznaczenie parametrów cylindra i osi. Możesz wybrać soczewki o różnych parametrach dla obydwu oczu. Jeżeli w procesie zamawiania pojawią się jakieś wątpliwości, koniecznie daj nam znać - służymy profesjonalną poradą! Zapoznaj się z szerokim wyborem jednodniowych soczewek torycznych, dostępnych w sklepie Kodano.pl:

Zobacz poszczególne rodzaje soczewek torycznych: