Soczewki progresywne miesięczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę

Progresywne soczewki miesięczne

Soczewki progresywne zostały opracowane z myślą o osobach cierpiących na prezbiopię. Jest to proces stopniowego pogarszania się wzroku wraz z wiekiem. Schorzenie to wymagało do tej pory noszenia dwóch par okularów, aby widzieć wyraźnie z bliska i z daleka. Soczewki progresywne eliminują ten problem! Są to nowoczesne, wieloogniskowe szkła kontaktowe, które wspierają oczy w lepszej akomodacji. Dzięki najnowszym technologiom, w soczewkach progresywnych można bez problemu czytać książkę oraz z daleka rozpoznawać znajome twarze. W naszym sklepie przygotowaliśmy bogatą ofertę soczewek miesięcznych, które pomagają w radzeniu sobie z prezbiopią (starczowzrocznością). Wybierają je klienci, dla których noszenie szkieł kontaktowych jest podstawową formą korekcji wzroku.

Soczewki progresywne miesięczne wiodących producentów

Soczewki kontaktowe progresywne to najwyższej jakości wyrób medyczny, który można znaleźć w ofercie wiodących firm optycznych. W sklepie Kodano.pl proponujemy klientom produkty sprawdzonych marek: Alcon, Bausch&Lomb, CooperVision oraz Johnson&Johnson. Za każdym z tych producentów stoi wiele lat doświadczenia oraz najnowsze technologie. Soczewki miesięczne dostępne są w opakowaniach po 3 lub 6 sztuk. Mniejsze opakowania sprowadzają się u tych klientów, którzy mają różne parametry soczewek w obydwu oczach i zamawiają je oddzielnie.

Jak wybrać idealne soczewki progresywne?

Dla osób korygujących złożone wady wzroku ważny jest szeroki zakres mocy optycznych. Marka CooperVision posiada w swojej ofercie soczewki Proclear Multifocal XR o bardzo szerokim wyborze mocy od -20,00 do +20,00 D z addycją od +1,00 do +4,00 D. Soczewki te dostępne są w wersji D lub N - są to typy konstrukcji dla oka dominującego i niedominującego. Ten rodzaj soczewek to jeden z najnowocześniejszych produktów na rynku, opracowany z myślą o wymagających wadach wzroku.

Kolejnym ważnym parametrem soczewek progresywnych jest komfort noszenia i higiena oka. Wszystkie soczewki kontaktowe zostały wykonane z materiałów zapewniających wysoki stopień nawilżenia i przepuszczalność tlenu. Dla szczególnie wrażliwych oczu polecamy soczewki Air Optix PLUS HydraGlyde. Powstały one w oparciu o materiał silikonowo-hydrożelowy Lotrafilcon B, którego gładka i miękka powierzchnia wykazuje najwyższą odporność na gromadzenie się zanieczyszczeń i osadów białkowych. Ultra cienkie soczewki zakłada się niezwykle łatwo. Są one idealnie dopasowane do kształtu oka i niewyczuwalne przez cały dzień. Dzięki temu, że umieszczono je w specjalnym blistrze z płynem fizjologicznym, przez długi czas zachowują swoje właściwości.

Czy soczewki progresywne miesięczne można nosić w trybie ciągłym?

Większość soczewek progresywnych przeznaczona jest do noszenia przez 30 dni pod warunkiem umieszczania ich na noc w specjalnym płynie pielęgnacyjnym. W wybranych ofertach płyn ten można dostać gratis razem z opakowaniem soczewek. Jeżeli natomiast zależy Ci na soczewkach, które można nosić przez cały miesiąc bez zdejmowania, sprawdź ofertę firmy Bausch&Lomb. Ich innowacyjny produkt, soczewki PureVision 2 HD for Presbyopia można nosić przez całą dobę bez konieczności dodatkowej pielęgnacji.

Dobierz miesięczne soczewki progresywne dostosowane do Twoich potrzeb

Nasz sklep internetowy oferuje duży wybór miesięcznych soczewek progresywnych. Należą do nich:

Zobacz poszczególne rodzaje soczewek progresywnych: