Soczewki progresywne jednodniowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Progresywne soczewki jednodniowe

Soczewki progresywne to doskonały wybór dla osób, które zmagają się z problemem prezbiopii. Wraz w wiekiem ludzkie oko traci zdolność akomodacji, co skutkuje pogarszającym się widzeniem, zarówno z daleka, jak i z bliska. Do tej pory osoby z prezbiopią musiały wspomagać wzrok, nosząc dwie pary okularów korekcyjnych na zmianę. Soczewki progresywne eliminują ten problem! Są to nowoczesne, wieloogniskowe szkła kontaktowe, które umożliwiają ostre widzenie z każdej odległości. Zakładając soczewki multifokalne można czytać książkę bez okularów oraz rozpoznawać z daleka znajome twarze. W naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę soczewek progresywnych renomowanych firm optycznych. Wśród nich warto zwrócić uwagę na jednodniowe soczewki progresywne, które są niezwykle wygodne i nadają się idealnie dla osób, które chcą wypróbować tę metodę korekcji wzroku.

Które soczewki progresywne jednodniowe wybrać?

Szukając szkieł kontaktowych warto zdecydować się na produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów. W naszym sklepie posiadamy bogatą ofertę produktów najważniejszych firm optycznych: CooperVision, Bausch&Lomb, Alcon oraz Johnson&Johnson. Każda z nich proponuje klientom soczewki progresywne najwyższej jakości, opracowane z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Warto jednak zwrócić uwagę na różniące je niuanse, które pozwolą wybrać soczewki idealne.

Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL to propozycja firmy Johnson&Johnson. Producent dołożył wszelkich starań, aby soczewki służyły osobom starszym, zmagającym się z podrażnionym i wysychającym okiem. To dlatego jednodniowe soczewki progresywne marki ACUVUE® są niezwykle miękkie i plastyczne, dopasowując się idealnie do kształtu oka. Zapewniają również oczom całodzienne nawilżenie oraz ochronę przed szkodliwymi promieniami UVA/UVB.

Najważniejsze parametry jednodniowych soczewek progresywnychv

Soczewki progresywne powinny posiadać szeroki zakres mocy sferycznych oraz kilka zakresów addycji. Warto zapoznać się dokładnie z parametrami soczewek, które zawsze podajemy w opisie produktu. Dla przykładu soczewki progresywne Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal od CooperVision są dostępne w zakresie od -10,00 do +6,00 dioptrii i trzech wartościach addycji (LO, MED i HI). Pozwala to na optymalne dopasowanie soczewki do wady wzroku, a co za tym idzie - na osiągnięcie idealnej ostrości widzenia.

Soczewki jednodniowe powinny również charakteryzować się wysokim stopniem uwodnienia i przepuszczalnością tlenu. Producenci szkieł kontaktowych prześcigają się w opracowywaniu nowoczesnych materiałów, zbliżonych składem do ludzkiego oka. Firma Alcon proponuje klientom soczewki Dailies Total 1® Multifocal, wykonane z materiału Deleficon A o innowacyjnym gradiencie nawodnienia. Na obrzeżach soczewki przekracza ono 80%, zapewniając oku komfortowe nawilżenie.

Dobierz jednodniowe soczewki progresywne dopasowane do Twoich potrzeb

Soczewki progresywne jednodniowe dostępne są w opakowaniach po 30 i 90 sztuk. Mniejsze opakowania są idealne, aby wypróbować tę formę korekcji wzroku i przekonać się o jej zaletach. Na duże opakowania decydują się klienci, którzy pokochali wygodę soczewek progresywnych i chcą mieć je zawsze w zapasie. Nasz sklep internetowy posiada zróżnicowany wybór jednodniowych soczewek progresywnych, do których należą:

Zobacz poszczególne rodzaje soczewek progresywnych: