Soczewki kolorowe miesięczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

Kolorowe soczewki miesięczne

Wybierając kolorowe soczewki miesięczne dostępne w naszym sklepie, możesz spełnić swoje marzenia o zmianie barwy oczu z jednoczesnym zachowaniem stuprocentowego bezpieczeństwa. Prezentowane soczewki kolorowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantowały niezawodną ochronę narządu wzroku. Twoje oczy są niezwykle narażone na uszkodzenia i infekcje przez cały dzień. Potrzebują więc intensywnego nawilżenia, które przywróci Ci komfort widzenia - zapomnij o takich problemach, jak pieczenie, swędzenie czy uczucie suchości. Materiał, z którego wykonane zostały kolorowe soczewki miesięczne został odpowiednio uwodniony, co znacznie podnosi komfort użytkowania.

Soczewki kosmetyczne dostępne w szerokim asortymencie naszego sklepu gwarantują także niezawodną ochronę przed szkodliwym wpływem promieniowania UV. Promieniowanie, którym emanuje słońce działa negatywnie na ludzki wzrok, w skrajnych przypadkach mogąc prowadzić nawet do jego całkowitej utraty. Dlatego tak ważna jest prawidłową ochrona, którą zapewnią Ci soczewki zmieniające kolor tęczówki, prezentowane w tej kategorii.

Komfortowe użytkowanie kluczem do sukcesu

Do niekwestionowanych zalet miesięcznych soczewek kolorowych, oferowanych przez sklep Kodano należy także wysoki poziom komfortu użytkowania. Gwarantuje to przede wszystkim wręcz idealne dopasowanie soczewki do kształtu oka, która dostosowuje się już kilka sekund po jej nałożeniu. Minimalizuje to ryzyko wypadnięcia lub podwinięcia się. Soczewki nakładasz po raz pierwszy, nie posiadając praktycznie żadnego doświadczenia w tym temacie? Nie martw się! Modele kolorowych soczewek dostępne na stronie sklepu Kodano są intuicyjne w aplikacji.

Szeroki wybór głęboko nasyconych barw

Wybieraj spośród kilkunastu barw miesięcznych soczewek kolorowych od renomowanych marek. Kolor swoją intensywność zawdzięcza innowacyjnym metodom produkcji, uwzględniającym umieszczenie na powierzchni soczewki dwóch nieregularnych, barwnych pierścieni: zewnętrznego i wewnętrznego. Taki rodzaj koloryzacji daje efekt płynnego przejścia pomiędzy poszczególnymi odcieniami, co gwarantuje naturalny wygląd ostatecznej barwy.

Kolorowe soczewki miesięczne - oszczędność pieniędzy i najwyższy poziom higieny

Czy wiesz, że zakładając jedną parę soczewek miesięcznych, masz możliwość noszenia ich nawet przez trzydzieści dni? Jest to wielka oszczędność pieniędzy, w porównaniu do jednodniowych modeli. Soczewki z naszego sklepu zapewniają najwyższy poziom higieny, co chroni delikatną strukturę oka przed dostaniem się do niej zanieczyszczeń i drobnoustrojów chorobotwórczych, mogących powodować nie tylko swędzenie czy pieczenie, ale również poważne infekcje narządu wzroku. Z tego też powodu, soczewki kolorowe z tej kategorii wyposażone są w specjalny mechanizm, umożliwiający bezinwazyjne noszenie przez cały miesiąc. Ciesz się pięknym spojrzeniem na długo!

W naszym sklepie najwyższa jakość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i niepowtarzalny charakter idą nieodłącznie w parze z atrakcyjną ceną. Życzymy udanych zakupów!

Zobacz poszczególne rodzaje soczewek kolorowych: