Soczewki kolorowe jednodniowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę

Kolorowe soczewki jednodniowe

Kolorowe soczewki jednodniowe to świetny sposób, aby odmienić wygląd w ciągu dosłownie kilku sekund! Oczy to najmocniejszy punkt naszej urody. Zarówno w codziennym życiu, jak i w wyjątkowych sytuacjach pragniemy aby nasz wzrok wyrażał jak najwięcej, hipnotyzował, przyciągał inne spojrzenia. Wyrazisty kolor oczu dodaje nam odwagi i pewności siebie. To więcej niż makijaż! Za pomocą różnobarwnych soczewek kontaktowych można powiększyć oczy i nadać spojrzeniu niesamowitej głębi. Jak to zrobić? Sprawdź, który rodzaj soczewek najlepiej spełni Twoje oczekiwania!

Soczewki jednodniowe, które nadają spojrzeniu głębi

Jeżeli Twoje oczy są ciemne, a Ty pragniesz je powiększyć i nadać spojrzeniu wyrazistości - szukaj soczewek z oznaczeniem Jet Black. Są to soczewki z ciemnym pierścieniem na obwódce, który sprawia że tęczówka nabiera charakteru i blasku. Dla osób o jasnych tęczówkach polecana jest analogiczna seria produktów - Rich Brown. Dzięki soczewkom z tej linii oczy wydają się większe, a ich naturalny kolor jest naturalnie podkreślony. To świetny produkt, którym możesz cieszyć się codziennie - soczewki są dostępne w dużych opakowaniach po 30 sztuk. Jeśli natomiast potrzebujesz odmiany na wyjątkową okazję, sięgnij po wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 10 soczewek.

Kolorowe soczewki jednodniowe - masz wpływ na swój wygląd!

Każdy kolor oczu można podkreślić i pogłębić, a nawet całkowicie zmienić! W naszym sklepie posiadamy wybór soczewek jednodniowych, które dzięki delikatnemu zabarwieniu zmienią kolor Twoich oczu na jeszcze piękniejszy. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, sięgnij po odpowiedni produkt Alcon® Vision Care w wersji FreshLook® One Day. Jest to linia nowoczesnych soczewek o ultra cienkich krawędziach i wysokim stopniu nawodnienia, dzięki czemu można je wygodnie nosić każdego dnia. Wybierz jeden kolor z gamy naturalnych kolorów, które podkreślą albo całkowicie zmienią Twoje niebieskie, szare, zielone lub piwne oczy. Jest to doskonały sposób na efektowną zmianę wyglądu, gdy zbliża się ważna randka, sesja zdjęciowa, wieczorna impreza lub po prostu obudzisz się rano i masz na to ochotę.

Kolorowe soczewki, które nawilżają oczy i korygują wzrok

Wybór soczewek jednodniowych to ogromna wygoda! Nie musisz martwić się o antyseptyczny sposób ich przechowywania, ani posiadać dedykowanych płynów i akcesoriów. Możesz również używać je zamiennie z okularami i soczewkami długoterminowymi. Korekcyjne soczewki jednodniowe z łatwością dopasujesz do Twojej wady wzroku, nawet jeśli jest ona różna dla obydwu oczu. Nasz system zamówień pozwala z łatwością wybrać zarówno kolor, jak i moc z wielu dostępnych opcji. Aplikacja tak elastycznych i miękkich soczewek nie sprawia żadnego problemu, gdyż błyskawicznie dopasowują się one do kształtu oka. To świetny produkt dla osób rozpoczynających przygodę z soczewkami - można je kupić na próbę i wygodnie zaaplikować w domu. Umiejętnie założone są praktycznie niewyczuwalne pod powieką i skutecznie nawilżają oczy przez cały dzień.

Zobacz poszczególne rodzaje soczewek kolorowych: