FitView Monthly

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Soczewki miesięczne FitView Monthly:

FitView Monthly to miękkie soczewki miesięczne do dziennego noszenia, stworzone przez specjalistów, posiadających długoletnie doświadczenie w projektowaniu soczewek. 

Charakterystyka soczewek FitView Monthly:

Materiał, z którego zostały wykonane soczewki FitView Monthly zapewnia oczom całodzienne nawilżenie, a także chroni je przed podrażnieniami i zaczerwienieniem. Soczewki pokryto specjalnym środkiem antybakteryjnym, dzięki czemu na powierzchni soczewek nie tworzą się osady białkowe. FitView Monthly są soczewkami, które w porównaniu do innych soczewek miesięcznych, przez cały okres użytkowania zapewniają pełen komfort noszenia. 
 

Wielopłaszczyznowość, zastosowana w soczewkach umożliwia stosowanie soczewek u zróżnicowanej grupy pacjentów. Soczewki miesięczne FitView posiadają asferyczną budowę krzywizny głównej i peryferyjnej, dzięki czemu poszerza się obszar krawędzi soczewki. Łzy mogą swobodnie i naturalnie spływać wewnątrz soczewki i nawilżać oczy.
 

Fotochromatyczne soczewki FitView Monthly o wysokiej przepuszczalności tlenu zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Dzięki zastosowaniu filtrów ochronnych UV, soczewki chronią również oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB.

 

Dla kogo soczewki FitView Monthly?

Soczewki przeznaczone są dla osób, którym odpowiada noszenie jednej pary soczewek przez dłuższy czas i które stawiają na oszczędność, a jednocześnie na komfort ich noszenia. Soczewki FitView Monthly wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do czyszczenia soczewek należy używać specjalnego płynu pielęgnacyjnego, np. płynu Clean Active dostępnego w ofercie sklepu. Soczewki dostępne są w opakowaniach 3 szt. i 6 szt.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek FitView