Soczewki AquaView Daily

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Soczewki jednodniowe AquaView Daily

Soczewki AquaView Daily przeznaczone są dla każdego, komu zależy na komforcie i wygodzie noszenia soczewek, bez konieczności ich czyszczenia i przechowywania w specjalnych pojemnikach na soczewki. Miękkie soczewki AquaView Daily to soczewki dzienne, które zakładasz rano, a wieczorem wyrzucasz do kosza. Są wyjątkowo wygodne dla osób, które często podróżują i nie mają czasu na czyszczenie soczewek wielokrotnego użytku. 

Charakterystyka soczewek AquaView Daily:

Jeśli Twoje oczy są często podrażnione, szybko stają się wysuszone, a w trakcie noszenia soczewek musisz regularnie używać kropli nawilżających, wypróbuj soczewki AquaView Daily. Zaprojektowano je dla krótkowidzów i dalekowidzów, którzy potrzebują komfortowych soczewek na długie godziny w ciągu dnia (nawet do 10 godzin). Soczewki wykonano z materiału Bioxifilcon A, co w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (58%) sprawia, że oko jest idealnie nawilżone nawet pod koniec dnia. Tradycyjne miękkie soczewki mają sferyczny kształt, natomiast w AquaView Daily zastosowano budowę asferyczną, co zapewnia lepsze i ostrzejsze widzenie przez cały dzień.

Dzięki zastosowaniu hialuronianu sodu uzyskano niezwykle miękkie i wyjątkowo gładkie soczewki, łatwe do zakładania i zdejmowania. Soczewki mają doskonałą zdolność dostarczania tlenu do rogówki, dlatego marka AquaView Daily zapewnia komfort noszenia na najwyższym poziomie. Oczy potrzebują również skutecznej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV, dlatego soczewki AquaView wyposażono w filtry UVA i UVB chroniące przed promieniami zakryty fragment oka.

Dla kogo soczewki AquaView Daily?

Soczewki idealnie nadają się dla osób cierpiących na tzw. zespół suchego oka oraz dla każdego, kto w ciągu dnia skarży się na podrażnione i swędzące oczy. Codzienna wymiana soczewek pozwala na zachowanie odpowiedniej higieny i wyklucza problem z ich czyszczeniem i przechowywaniem. Soczewki dostępne są w opakowaniach po 10 sztuk, 30 sztuk, 90 sztuk i 180 sztuk.

Zobacz także: