Okulary Rodenstock

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Okulary korekcyjne Rodenstock

Rodenstock to niemiecka firma z 140-letnim doświadczeniem. Została założona w 1877 roku przez Josef’a Rodenstock, a jej siedziba mieści się w Monachium. Rodenstock to wiodący producent soczewek i opraw okularowych. Swój sukces zawdzięcza 4 przedstawicielom rodziny Rodenstock oraz misji, którą firma skrupulatnie wypełnia.

Okulary korekcyjne Rodenstock - gwarancja jakości marki

Oprawki Rodenstock charakteryzują się najwyższą jakością i trwałością, a ich wzornictwo podkreśla osobowość użytkownika. Marka opracowała ścisłe procedury gwarancji jakości, dzięki czemu otrzymujemy perfekcyjne produkty, wykonane z najlepszych materiałów. Zdecydowanie są to okulary premium, z najwyższej półki. Wymagające kryteria dotyczą szczegółowych parametrów technicznych, optycznych i manualnych, jak na przykład płynność działania zawiasów. Okulary Rodenstock przechodzą wymagające testy jakości jeszcze przed etapem produkcji, specjalistyczne maszyny testują długoterminową wytrzymałość każdego elementu, dzięki czemu możemy mieć pewność, że otrzymujemy trwały i sprawdzony produkt. Oprawy Rodenstock gwarantują komfort, lekkość i najwyższą wytrzymałość.

Precyzja w każdym calu

Oprawy marki Rodenstock zachwycają użytkowników niesamowitą precyzją i perfekcją wykonania, nazywane niejednokrotnie arcydziełem. Łączą w sobie techniczne i funkcjonalne innowacje z klasycznym wartościami. Rodenstock to firma z pasją do okularów, która dba o komfort użytkowników, zapewniając trwałe produkty najwyższej jakości.

Linia Rocco by Rodenstock

Marka Rodenstock posiada w swojej ofercie mnóstwo modeli okularów, dla wygody Klientów zostały podzielone na kategorie stylistyczne. Rocco by Rodenstock charakteryzuje się stylizacją rodem z lat 60-tych. Styl retro w połączeniu z ultranowoczesnymi materiałami z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom trendów i pasjonatom mody. W ofercie rocco znajdują się okulary korekcyjne oraz modele przeciwsłoneczne. Marka premium posiada oryginalne wzornictwo oraz kształt, charakterystyczny dla stylu vintage. Znajdziesz tutaj okrągłe okulary, a także modele typu Wayfarer. Na uznanie zasługuje bogata kolorystyka okularów - modele barwione są nieprzeciętnymi kolorami, zachowując smak i klasyczny styl. Legendarne oprawki rocco wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

Dlaczego zatem linia oprawek Rocco by Rodenstock?

Ekskluzywna linia okularów niemieckiego giganta w branży optycznej, firmy Rodenstock, która przez samego producenta nazywana jest legendarną. Okulary Rocco pojawiły się w latach 60-tych, zaraz po tym zniknęły. Od 2014 roku Rodenstock wznowił produkcję kultowej już linii Rocco, która do dziś podbija nasze serca.

Oprawki Rocco by Rodenstock utrzymane są w stylizacji retro, dominują klasyczne dla okularów kolory - m.in czarny oraz szylkretowy wzór. Złote elementy, takie jak zauszniki czy mostek idealnie dopełniają całość. Okulary Rocco wykonane są z ultranowoczesnych materiałów. Linia okularów Rocco na pewno znajdzie uznanie wśród kreatorów mody i miłośników trendów. Dzięki oryginalnym wzorom okularów w kolekcji rocco, firma Rodenstock podkreśla swoje kompetencje w dziedzinie designu.

Rocco by Rodenstock w wersji korekcyjnej i przeciwsłonecznej

Linia Rocco by Rodenstock posiada w swojej bogatej ofercie okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne. Odpowiednią ochronę przed promieniami UVA oraz UVB zapewniają najwyższej jakości soczewki.

Wszystkie okulary niemieckiego producenta Rodenstock przechodzą liczne testy, aby końcowy efekt był zachwycający pod względem estetyki oraz wytrzymałości. Precyzyjne wykonanie i dbałość o detale gwarantują estetyczny, idealnie wykończony produkt. Okulary korekcyjne Rocco by Rodenstock charakteryzują się oryginalnym wzornictwem oraz zapewniają długoletnie, w pełni komfortowe użytkowanie. Oprawy przechodzą testy pod względem wytrzymałości każdego elementu, jak na przykład płynność działania zawiasów.