ReNu® MPS™ 100 ml dla wrażliwych oczu

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Płyn wielofunkcyjny Bausch&Lomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus polecanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach.

 
Produkt nowej generacji - wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest nowszą generacją znanego do tej pory płynu Renu Multiplus, stworzony z myślą o potrzebach osób o wrażliwych oczach.
Wielofunkcyjne działanie - stosując płyn pielęgnacyjny regularnie, nie musisz już martwić się o stan swoich soczewek. Masz bowiem pewność, że są one dokładnie oczyszczone i nawilżone, a nawet kilkudniowe przechowywanie nie obniża ich kondycji.
Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny, dzięki starannie dobranym składnikom nawilżającym, przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i sprawia, że są niezwykle wygodne w stosowaniu - nie powodują suchości oczu.
Kompleksowa dezynfekcja - pierwsze zadanie wykonywane przez płyn pielęgnacyjny to dokładne oczyszczenie. W jego trakcie preparat usuwa z powierzchni soczewek groźne bakterie, osady białkowe i tłuszcze, w efekcie czego czyni je nieskazitelnie czystymi i gotowymi do ponownego założenia.
Odpowiednie dla alergików - ReNu MPS

 
Odpowiednie dla alergików - często zdarza Ci się odczuwać alergiczne podrażnienia, suchość i łzawienie oczu? Płyn pielęgnacyjny Renu MPS, dzięki hipoalergicznej formule, nie powoduje takich problemów i jest jak najbardziej odpowiedni dla osób o wrażliwym narządzie wzroku.
Optymalna pojemność - buteleczka o pojemności 100 ml to świetna opcja dla wszystkich osób, które chcą wypróbować dany rodzaj płynu lub poszukują preparatu do okazjonalnego użycia.
 

Charakterystyka płynu ReNu® MPS™:

 

ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego użytku, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

 

Skład ReNu MPS 100 ml opracowano tak, aby płyn spełniał oczekiwania osób o bardzo wrażliwych oczach. Osoby z różnorodnymi alergiami, łzawiącymi i przesuszającymi się oczami, są bardziej podatne na niedogodności wynikające z użytkowania soczewek kontaktowych. W przypadku takich osób pojawia się szybciej odczucie zmęczonych oczu oraz problemów z oczami podczas przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych. Używając codziennie płyn ReNu MPS 100 ml mamy gwarancję wydłużonego odczucia komfortu wraz z uzyskaniem długotrwałej elastyczności i nawilżenia naszych soczewek kontaktowych.
 

Skład płynu ReNu® MPS™:

  • kwas borowy,
  • sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego,
  • boran sodu
  • chlorek sodu,
  • DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%,
  • poloksamina 1%.
Nie zawiera składników takich jak chlorheksydyna czy tiomersal.
 

Płyn dostępny jest również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml24,99 zł