Ranking soczewek miesięcznych - Marzec 2021

1

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ

3

  • AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.
KUPUJĘ
4

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
6

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
7

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
8

FitView Monthly to najwyższej jakości soczewki sferyczne, dedykowane zarówno krótkowidzom, jak i dalekowidzom. Wyposażono je w najnowocześniejszą technologię, cechują się wysokim poziomem nawilżenia oraz stałym i swobodnym dostępem tlenu do rogówki. Ponadto są wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń, oraz posiadają poszerzone krawędzie, co znakomicie wpływa na komfort ich użytkowania. Produkt wyposażono dodatkowo w filtry UV, chroniące Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Opakowanie 6-sztukowe zapewni Ci optymalny zapas produktu korekcyjnego, który starczy aż na 3 miesiące noszenia.

KUPUJĘ
9

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ
10

#bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.

KUPUJĘ

Miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone są do użytkowania maksymalnie przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Po upływie tego czasu należy wymienić je na nową, świeżą parę. Jest to podstawowa zasada, która pozwoli zapewnić bezpieczne i higieniczne korzystanie z soczewek kontaktowych. Po modele w trybie miesięcznym zazwyczaj sięgają osoby, które korzystają regularnie z soczewek. Jest to komfortowa alternatywa dla korekcji wad wzroku za pomocą okularów. Najczęściej występują one w opakowaniu po 3 lub 6 sztuk. Nieparzystą liczbę soczewek w pudełku wybierają osoby z różnowzrocznością - zestawiając ze sobą dwa opakowania i tworząc odpowiednio dobrany zestaw do swoich potrzeb. W przypadku soczewek miesięcznych konieczna jest regularna pielęgnacja za pomocą specjalnego płynu do ich czyszczenia. Ponadto konieczne jest przechowywanie soczewek kontaktowych zanurzonych w tym płynie.

Ranking zawiera najchętniej wybierane miesięczne soczewki kontaktowe w marcu 2021 roku. W zestawieniu uwzględniono 10 najpopularniejszych modeli przeznaczonych do użytkowania przez 30 dni.

Pierwsze miejsce w rankingu należy do Biofinity® w opakowaniu 6 sztuk. Od wielu miesięcy to właśnie ten model króluje na podium zestawień soczewek miesięcznych. Jest on rekomendowany osobom, które mają oczy skłonne do podrażnień, zaczerwienień oraz wrażliwe, w tym alergikom. Do ich produkcji nie wykorzystano dodatkowych substancji nawilżających, dzięki czemu soczewki są delikatne i nie powodują dyskomfortu podczas użytkowania. Zostały wykonane z elastycznego silikonowo-hydrożelowego materiału, który zapewnia szybkie dopasowanie do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Atutem Biofinity® pozostaje również wysoki poziom nawilżenia oraz tlenoprzepuszczalności. Wszystkie zastosowane technologie przekładają się na komfort użytkowania tego rozwiązania optycznego.

Drugie miejsce w zestawieniu zajmują soczewki Biofinity® Toric w opakowaniu po 3 sztuki. W tym modelu zastosowano system stabilizujący, który sprawia, że soczewki są doskonale dopasowane do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Dzięki temu soczewki nie przesuwają się i nie wypadają samoistnie podczas użytkowania. Szkła kontaktowe zostały wyprodukowane z silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Comfilcon A. Atutem tego rozwiązania jest wysoki poziom tlenoprzepuszczalności oraz uwodnienia. Model ten przeznaczony jest dla osób, które uskarżają się na oczy wrażliwe, zmęczone i podrażnione. Właściwości Biofinity® Toric pozostają na optymalnym poziomie przez długi czas. Soczewki można nosić zarówno w trybie dziennym, jak i przedłużonym.

Na trzecim miejscu pojawił się model AquaView Monthly w pudełku po 6 sztuk. Po soczewki chętnie sięgają osoby, które uskarżają się na problemy związane z suchymi, wrażliwymi oczami. W tym przypadku wykorzystano technologie, których zadaniem jest zapewnienie komfortu użytkowania przez cały dzień. Szkła kontaktowe zapewniają wysoką jakość widzenia w każdy warunkach i bez względu na odległość. Obraz charakteryzuje się nasyceniem barw i kontrastów. Jest pozbawiony szumów, blasków, zniekształceń, refleksów czy cieni. AquaView Monthly wykorzystuje delikatny składnik nawilżający, którego zadaniem jest zapewnienie wysokiego poziomu nawilżenia przez cały dzień. Wbudowany filtr UVA/UVB chroni przed oddziaływaniem promieniowania słonecznego.

Zarówno modele marki Biofinity®, jak i AquaView cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników - już od wielu miesięcy. Świadczy to o ogromnym zaufaniu do tych marek - pacjenci chętnie do nich powracają, rekomendując je innym.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?

Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Marzec 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach