Ranking soczewek miesięcznych - Maj 2021

1

  • #bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ
4

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
6

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
8

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
9

PureVision® to miesięczne soczewki sferyczne zaprojektowane przez znany i ceniony koncern Bausch & Lomb. Stworzone zostały z myślą o zmęczonych i suchych oczach i zapewniają wysokiej jakości widzenie, niwelując nieprzyjemne podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego zostały wykonane, zapewnia wysoki poziom nawilżenia, a ich struktura pozwala na wysoki poziom dostępu tlenu do rogówki. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które mogą być użytkowane jednakowo w trybie miesięcznym, ciągłym albo przerywanym. Dla pełnego komfortu – soczewki PureVision® zarówno w dzień jak i w nocy doskonale równoważą tlen i wodę (technologia AerGel). PureVision® to perfekcyjna wygoda noszenia soczewki w trybie ciągłym - przez 30 dni i 29 nocy. Powierzchnia Performa zapewnia odporność soczewek przeciwko gromadzeniu się osadów białkowych.

KUPUJĘ
10

Air Optix® Night & Day® Aqua to innowacyjne soczewki stworzone z myślą o tych osobach, które nie lubią cowieczornego rytuału pielęgnacji soczewek. Jedną ich parę bowiem możesz nosić przez okres 30 dni i 30 nocy bez zdejmowania. To wygodne rozwiązanie zapewnia również wysoki poziom dotlenienia soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i wypoczęte. Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua perfekcyjnie korygują wadę wzroku, a ich regularne użytkowanie pomoże zahamować rozwój posiadanej wady. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, dzięki czemu będziesz wolny od zakupów optycznych nawet przez okres 3 miesięcy.

KUPUJĘ

Miesięczne szkła kontaktowe, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do użytkowania przez 30 dni liczonych od ich pierwszego kontaktu z okiem. Po upływie tego czasu należy wymienić starą parę na nową. To sposób na zapewnienie bezpiecznego i higienicznego użytkowania soczewek. Po takie rozwiązanie zazwyczaj sięgają regularni użytkownicy, którzy korzystają z niego na co dzień. Nie da się ukryć, że jest to wygodna alternatywa dla korekcji wad wzroku za pomocą okularów. Najczęściej miesięczne modele dostępne są w pudełku o pojemności 3 lub 6 sztuk, chociaż dostępne są także wersje 1 i 12 sztukowe. Nieparzysta liczba w opakowaniu przeznaczona jest dla osób z różnowzrocznością - po zestawieniu ze sobą dwóch opakowań z różnymi mocami mogą stworzyć komplet idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Warto pamiętać o tym, że miesięczne szkła kontaktowe wymagają codziennej pielęgnacji za pomocą specjalnego płynu przeznaczonego do ich czyszczenia. Ponadto należy zakupić pojemniczek do ich przechowania.

Podsumowanie zawiera najchętniej wybierane miesięczne soczewki kontaktowe w maju 2021 roku. Zestawienie obejmuje 10 najczęściej kupowanych modeli, które powstały z myślą o użytkowaniu przez 30 dni.

Na pierwszym miejscu pojawił się model #bioview Monthly w opakowaniu 6 sztukowym. Soczewki zostały wyprodukowane z materiału Olifilcon A, który odpowiada za wysoki poziom uwodnienia i tlenoprzepuszczalności. To natomiast sprawia, że oczy są odporne przed podrażnieniami i nadmiernym wysychaniem. Użytkownik może również zapomnieć o wrażeniu zmęczonego wzroku. Powierzchnia tych szkieł kontaktowych jest odporna na osadzanie się na niej osadów białkowo-lipidowych oraz innych zanieczyszczeń. Odpowiada to za zapewnienie perfekcyjnego widzenia bez względu na to, jak długo soczewki znajdują się na oczach. Dodatkową cechą soczewek #bioview Monthly jest zastosowanie w nich filtrów UV, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed promieniami słonecznymi.

Drugie miejsce w rankingu należy do Biofinity® Toric w pudełku po 3 sztuki. To model przeznaczony dla osób z astygmatyzmem. Dlatego też został wyposażony w system stabilizujący, którego zadaniem jest zapewnienie dokładnego i szybkiego dopasowania do naturalnej krzywizny rogówki oka. Atutem tych soczewek jest to, że nie wypadają, nie podwijają się i nie przesuwają się samoistnie. Zastosowanie silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Comfilcon A pozwala cieszyć się optymalnym poziomem uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności. Biofinity® Toric chętnie wybierane są przez osoby, które mają problem z oczami wrażliwymi, zmęczonymi, skłonnymi do zaczerwienień czy podrażnień. Zastosowane rozwiązania pozwalają cieszyć się wysokimi właściwościami soczewek przez długi czas. Konieczne jest jedynie pamiętanie o regularnej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Model ten może być noszony zarówno w trybie dziennym, jak i przedłużonym.

Trzecie miejsce w zestawieniu zajmują Biofinity® w opakowaniu 6 sztuk. Jest to produkt, który od wielu miesięcy cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników. Przez wiele miesięcy zajmował czołowe miejsce w comiesięcznym zestawieniu i tak jest i tym razem. Rekomendowany jest pacjentom z oczami wrażliwymi, skłonnymi do zaczerwienień, podrażnień oraz alergikom. Nie wykorzystują one żadnych dodatkowych składników nawilżających, dlatego też są niezwykle delikatne i przyjazne dla narządu wzroku. To natomiast przekłada się na komfort użytkowania. Model ten został wykonany z silikonowo-hydrożelowego materiału o dużej elastyczności. Odpowiada on za natychmiastowe dopasowanie do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Biofinity® odznaczają się wysokim poziomem uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności.

Od wielu miesięcy w rankingach miesięcznych soczewek kontaktowych najwyższe pozycje zajmują modele marki Biofinity®. Wysoko plasują się również modele Air Optix®, a także soczewki SofLens® 59, obecne ponownie tuż za podium zestawienia. Użytkownicy chętnie powracają do sprawdzonych rozwiązań, które spełniły ich oczekiwania. W tym miesiącu na pierwszym miejscu podium znalazły się soczewki #bioview Monthly, co świadczy o rosnącej popularności tego modelu.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?

Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Maj 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach