Ranking soczewek miesięcznych - Luty 2021

1

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.
KUPUJĘ

3

  • AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.
KUPUJĘ
4

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
6

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ
7

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
8

Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
9

Air Optix® Night & Day® Aqua to innowacyjne soczewki stworzone z myślą o tych osobach, które nie lubią cowieczornego rytuału pielęgnacji soczewek. Jedną ich parę bowiem możesz nosić przez okres 30 dni i 30 nocy bez zdejmowania. To wygodne rozwiązanie zapewnia również wysoki poziom dotlenienia soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i wypoczęte. Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua perfekcyjnie korygują wadę wzroku, a ich regularne użytkowanie pomoże zahamować rozwój posiadanej wady. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, dzięki czemu będziesz wolny od zakupów optycznych nawet przez okres 3 miesięcy.

KUPUJĘ
10

Air Optix® Plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki sferyczne, w których produkcji została wykorzystana innowacyjna technologia HydraGlyde, która zapewnia oku stały, wysoki poziom wilgotności i nawilżenia. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów oddychających, dzięki czemu soczewki zapewniają Twoim oczom doskonałe natlenienie, co z powodzeniem zlikwiduje niechciany dyskomfort związany z podrażnieniem i zaczerwienieniem oczu. Jest to także idealny wybór dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ

Miesięczne soczewki kontaktowe, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do użytkowania w trybie do 30 dni. Są one liczone od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Po tym czasie konieczna jest ich wymiana na nową, świeżą parę. To niezbędne, aby zapewnić sobie bezpieczne i higieniczne korzystanie ze szkieł kontaktowych. Soczewki w trybie miesięcznym chętnie wybierane są przez pacjentów regularnie korzystających z tego rozwiązania optycznego. To wygodna alternatywa dla korekcji okularowej. Zazwyczaj są pakowane w opakowania po 3 lub 6 sztuk. Po nieparzystą ich liczbę w pudełku sięgają osoby z różnowzrocznością - łącząc dwa opakowania i tworząc odpowiedni zestaw do swoich potrzeb. Soczewki miesięczne wymagają regularnej pielęgnacji za pomocą specjalnego płynu. Należy je przechowywać w przeznaczonych do tego pojemniczkach.

Zestawienie obejmuje najczęściej kupowane miesięczne soczewki kontaktowe w lutym 2021 roku. Zawiera ono 10 chętnie wybieranych modeli przeznaczonych do noszenia przez 30 dni.

Na pierwszym miejscu pojawił się model Biofinity® w pudełku po 6 sztuk. Model ten cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników od wielu miesięcy. Soczewki polecane są osobom, które mają oczy wrażliwe, skłonne do zaczerwienień i podrażnień, a także alergikom. Podczas ich produkcji nie są stosowane dodatkowe substancje nawilżające, co sprawia, że szkła kontaktowe są delikatne. Biofinity® zostały wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału, który jest elastyczny oraz zapewnia idealne dopasowanie do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Zaletą tego modelu jest wysoki stopień przepuszczalności tlenu oraz nawilżenia, co przekłada się na komfort użytkowania przez cały dzień.

Drugie miejsce w rankingu należy do Biofinity®, jednak w opakowaniu 3 sztuki. Beż względu na objętość opakowania właściwości soczewek kontaktowych pozostają bez zmian. Po nieparzystą liczbę sztuk w opakowaniu zazwyczaj sięgają osoby o różnej wadzie w obu oczach. Zestawiając ze sobą dwa pudełka, tworzą zestaw dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i rodzaju wady.

Trzecie miejsce w zestawieniu zajmują soczewki AquaView Monthly w opakowaniu po 6 sztuk. Model ten chętnie wybierany jest przez osoby, które uskarżają się na syndrom suchego oka. Zastosowano tutaj technologie, które pozytywnie wpływają na wygodę użytkowania przez cały dzień. Soczewki zapewniają doskonałą jakość widzenia na każdą odległość (bez względu na warunki). Obraz jest pełen nasyconych kolorów i kontrastów. Jednocześnie pozostaje pozbawiony szumów, zniekształceń, blasków, cieni czy refleksów. W AquaView Monthly zastosowano delikatny składnik nawilżający, który odpowiada za zapewnienie optymalnego stopnia uwodnienia przez cały dzień. Dzięki wbudowanemu filtrowi UV wzrok jest chroniony przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego.

Soczewki kontaktowe Biofinity® cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników od kilku miesięcy. W ubiegłym roku zdominowały podium comiesięcznych zestawień modeli przeznaczonych do noszenia w trybie miesięcznym. Pacjenci dużym zaufaniem darzą również AquaView Monthly.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?

Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Luty 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach