Ranking soczewek miesięcznych - Kwiecień 2021

1

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ

3

  • AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.
KUPUJĘ
4

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
6

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
8

PureVision® to miesięczne soczewki sferyczne zaprojektowane przez znany i ceniony koncern Bausch & Lomb. Stworzone zostały z myślą o zmęczonych i suchych oczach i zapewniają wysokiej jakości widzenie, niwelując nieprzyjemne podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego zostały wykonane, zapewnia wysoki poziom nawilżenia, a ich struktura pozwala na wysoki poziom dostępu tlenu do rogówki. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które mogą być użytkowane jednakowo w trybie miesięcznym, ciągłym albo przerywanym. Dla pełnego komfortu – soczewki PureVision® zarówno w dzień jak i w nocy doskonale równoważą tlen i wodę (technologia AerGel). PureVision® to perfekcyjna wygoda noszenia soczewki w trybie ciągłym - przez 30 dni i 29 nocy. Powierzchnia Performa zapewnia odporność soczewek przeciwko gromadzeniu się osadów białkowych.

KUPUJĘ
9

#bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.

KUPUJĘ
10

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ

Soczewki kontaktowe w miesięcznym trybie użytkowania przeznaczone są do noszenia przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Wraz z upływem tego czasu konieczna jest wymiana starej pary na nową, świeżą. Dzięki temu użytkownik zapewni sobie bezpieczne i higieniczne korzystanie ze szkieł kontaktowych. Modele miesięczne zazwyczaj wybierane są przez osoby, które regularnie korzystają z tego rozwiązania optycznego. Bez dwóch zdań jest to wygodna alternatywa dla korekcji wad wzroku za pomocą okularów. Zazwyczaj miesięczne soczewki kontaktowe dostępne są w wersji z 3 lub 6 sztukami w opakowaniu. Po nieparzystą liczbę szkieł kontaktowych w pudełku sięgają osoby z różnowzrocznością. Łącząc dwa opakowania z różnymi mocami, mogą stworzyć zestaw dopasowany do swoich potrzeb. Soczewki miesięczne wymagają regularnej pielęgnacji przy użyciu specjalnego płynu do ich czyszczenia. Konieczne jest także przechowywanie ich w specjalnych pojemniczkach zanurzonych w płynie.

Zestawienie to obejmuje najczęściej kupowane miesięczne soczewki kontaktowe w kwietniu 2021 roku. Ranking zawiera 10 najchętniej wybieranych modeli, które przeznaczone są do noszenia przez 30 dni.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują soczewki Biofinity® w opakowaniu po 6 sztuk. Od wielu miesięcy to właśnie ten model zajmuje czołowe miejsce w rankingach soczewek miesięcznych. Polecany jest osobom, które uskarżają się na oczy wrażliwe, skłonne do zaczerwienień, podrażnień, a także alergikom. Podczas ich produkcji nie wykorzystano żadnych dodatkowych substancji nawilżających, co sprawia, że szkła są delikatne i nie powodują dyskomfortu podczas noszenia. Biofinity® wyprodukowano z wysokiej jakości materiału silikonowo-hydrożelowego, Comfilcon A. Jest on niezwykle elastyczny, dzięki czemu z łatwością dopasowuje się do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Zaletą tego modelu jest również optymalny poziom nawilżenia i przepuszczalności tlenu. Dzięki zastosowanym technologiom szkła kontaktowe są niezwykle komfortowe w użytkowaniu.

Na drugim miejscu pojawił się model Biofinity® Toric w pudełku po 3 sztuki. Model ten wykorzystuje system stabilizujący, który odpowiada za szybkie i dokładne dopasowanie do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Szkła kontaktowe nie wypadają samoistnie, nie przesuwają się ani nie podwijają. Soczewki wyprodukowano z silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Comfilcon A. Zaletą Biofinity® Toric pozostaje również wysoki poziom nawilżenia oraz przepuszczalności tlenu. Rekomendowane są dla osób, które uskarżają się na oczy wrażliwe, podrażnione, zaczerwienione czy zmęczone. Właściwości soczewek pozostają na najwyższym poziomie przez długi czas - wystarczy tylko pamiętać o ich regularnej pielęgnacji. Soczewki przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym oraz przedłużonym.

Trzecie miejsce w rankingu należy do AquaView Monthly w opakowaniu 6 sztukowym. Rekomendowane są one osobom, które mają problem z oczami suchymi, wrażliwymi i skłonnymi do zaczerwienień. Zastosowane technologie zapewniają wysoki komfort użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia ich z oczu. Model ten zapewnia najwyższą jakość widzenia w każdych warunkach i na każdą odległość. Obraz jest pełen kontrastów i nasyconych barw. Użytkownik może zapomnieć o szumach, zniekształceniach, blaskach, refleksach czy cieniach. Dodatkowym atutem jest zastosowanie delikatnego składnika nawilżającego, który odpowiada za utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia przez cały dzień. AquaView Monthly mają wbudowane filtry UVA/UVB, których zadaniem jest ochrona wzroku przed oddziaływaniem negatywnego promieniowania słonecznego.

Największą popularnością wśród użytkowników soczewek miesięcznych cieszą się modele Biofinity® oraz AquaView. Od wielu miesięcy podium zestawienia należy do tych samych modeli soczewek kontaktowych. Oznacza to, że użytkownicy chętnie powracają do sprawdzonych rozwiązań, które spełniły ich oczekiwania, a także rekomendują je innym. Wśród popularnych soczewek miesięcznych w kwietniu 2021 znalazły się także produkty marek #bioview (#bioview Monthly), Air Optix (Air Optix® Aqua i Air Optix® Plus HydraGlyde®), PureVision (PureVision® i PureVision® 2 HD) i Soflens (SofLens® 59).

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?

Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Kwiecień 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach